Jump to content

Kosa


Zen

Recommended Posts

Kris, kako je to cesljas? Probaj leave in sprej loreal total repair 5, meni je dobar za rascesljavanje. I tangle teezer cetku ili macadamia brush koji imas kod nas. Ili cesalj sa velikim proredom. Nemoj da cupas budi nezna, to je mnogo bitno.

 

 

Samo sam zaboravila da ti kazem, ja sam koristila shape intense+smooth medium, ali bih uzela oba intense sledeci put. Cisto reference radi :)

 

Savetujem ti da nadjes ko radi Kerasilk jer kod nas jos uvek rade i sa formaldehidom sto je zabranjeno svuda... bolje nadji proveren preparat, bitno je

 

Taman ces i ispratiti kako se meni kosa ponasa u narednim mesecima :)

 

Ja da imam takve lokne ne bih nikad ispravljala. :)

 

To mnogi kazu ali ja sam ubedjena da ne bi izdrzala 6 meseci. :haha:

 

Neuporedivo je lakse za odrzavanje ravno.

 

Kovedzava imam frizuru samo jedan dan. Cim vezem izgleda grozno. Ne moze da izgleda fino kao ravna u pletenici ili pundji nikada.

Jednostavno sa mnogo manje truda izgleda glancnuto ovako. A i nosila sam je kovrdzavu bas dugo...

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, keratin je polu trajan tretman. Znaci vratice se malo tekstura, i kazu do 5 meseci traje, mada citam komentare i zene tvrde da se nikad ne vrate kovrdze potpuno.

 

Sigurno cu ponavljati ali ne planiram cesce od 2x godisnje, jer ipak je ostecuje tretman, ako nista onda zbog peglanja.

 

Plus, izrasce moja cupava kosa. Mozda cu morati i cesce, videcemo, zavisi od toga koliko ce se videti razlika izmedju tretirane i ove sto raste. Jbg da mi je ostalo za shishke sigurno bi pomoglo da samo njih sredim za par meseci, ali sta da se radi.

 

Ja nokte nemam hahaha zao mi je nisam neki sagovornik tu, secem ih kad zasmetaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja vise do kraja zivota ne menjam sampon, ovaj sto sam vam preporucivala na temi mi preporodio kosu, lepsa je 5x bar

 

Iz nekog mog iskustva a to su mi rekli i oni koji se bave kosom da svaka duza upotreba jednog istog sampona izaziva perut pa je savet da se promeni sa vremena na vreme... Imala slicno iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...