Jump to content

Kosa


Zen

Recommended Posts

Iskreno, sampon bilo koji providan koji nadjem. I ne trljati celu duzinu.

 

Kad ocu da odmorim, Babylove sampon (bez sulfata).

 

Inace, trazeci peglu naisla sam na neke jonizovane cetke. Nije skupa, kontam da uzmem da probam. Rivjuz su dobri, kao smanjuje stticki elektricitet, makes silky shiney i te fore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapravo bice to gore narandzasto i dalje,ali ja obozavam satirano i kontraste,i kapiram da ce mi super ici na zelene oci,a tako kazu i stricna lica

 

Pitanje jedno... koliko se unisti kosa posle tog ombreta? ortakinja je posle toga kosu koja joj je bila do pola ledja skratila solidno da bi je oporavila i vratila se pramenovima :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Blondy (Ivane) u Florijanu. Moja mama je kod njene mame, pa sam nasledila frizerku. Ivana je bolja.

 

Melinda, kosu uništi blajhanje. Kome treba blajhanje, naravno. Ombre je glupost ako planiraš boju koja je totalno drugačija od tvoje jer vremenom izgleda neuredno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je između autobuske stanice i bolnice.

Ivana je super zato što ćuti i radi. Ne davi sa šminkom, modom, depilacijom, momcima i sličnim glupostima. Kapira kad joj jednom kažeš šta hoćeš. Meni za šišanje uzme 800 din, ne znam da li je to skupo. Kosa srednje dužine.

 

Kafić je prometan i ima par likova koji devojkama plaćaju piće. Dosadni kao Cigani. Ne možeš da se opustiš i razgovaraš. Jebeš toplu čokoladu, sve ti presedne. Picerija Porto sada ima finu letnju baštu. Galerija je isto kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...