Jump to content

Kosa


Zen

Recommended Posts

Nisam uspela da primenim tvoj metod :(

 

Headband curls (iz onog gore tutorijala) su na meni radile do bsl.

 

Sad mogu tshirt turban i jako lepo ispadne ali je totalno neudobno.

 

Ali ok je s keratinom, drugi put sam ga stavljala i imam tek poneki lagano talas a lako se isfeniram na ravno.

 

ukrasne snale su za ukras,a posao obavljaju neke druge stvari, ap na kraju samo zadenes ukrasnu snalu ;)

imala sam ih gomilu dok ej bilo duge kose

sad mi zao sto sam ispoklanjala

 

Ma naravno. Samo kazem da nemam nikakvu naviku da nosim ukrasne snale. Ali imam malo bogatstvo u ovim sto drze pundju. Ne isplati mi se da se šišam. :haha:

 

Drugi keratin radjen pre nedelju dana, ovo je susena prirodno:

 

http://i1067.photobucket.com/albums/u439/mackanaopacka/Public/67A61263-17E5-4957-B213-519C3D280639_zpsflca9t6f.jpg

 

A ovako izgleda kad prodjem cetkom i fenom par puta kad je vlazna

 

http://i1067.photobucket.com/albums/u439/mackanaopacka/Public/A4BD48D7-1DA5-4980-A0C4-633DDB92CBBC_zpsztgzrj21.jpg

 

Inace razmisljam da li da je toniram i kojom bojom. Kana je stvarno shizofrena, na suncu probija narandzasto.

 

http://i1067.photobucket.com/albums/u439/mackanaopacka/Public/D1DEEBE9-2D48-4F88-BA1D-90C12736DFF4_zpsdshdi7w6.jpg

 

Kad kazem toniram, uzela bih directions ili manic panic u crnoj i jos nekoj pa mesala. Ne znam da li plava ili ljubicasta bolje neutralise narandzastu. To se stvarno vidi samo na dnevnom svetlu ali malo mi smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se naravno više sviđa ravna :haha:

 

Lepa ti je kosa, ja je ne bih smarala farbama ako nema potrebe

 

Ne mogu sad da nađem gde ste spominjali da se kosa iskovrdža od trudnoće, ja sam bila ubeđena da je istina jer se mojoj mami ukovrdžala od kad je mene rodila

I onda skontam da je meni sve kovrdžavija sa godinama (znači nije do trudnoće)

Je l' ima neko ideju zašto se to dešava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki ćelave, neki se kovrdžaju, neki se ispravljaju... Kovrdžavoj drugarici je pre oko 5 godina počela da se ispravlja kosa. Mislila je da je to zato što je bila baš duga pa od težine. Cvrc, njenoj 5 godina mlađoj sestri se sada dešava ista stvar a ima mnogo kraću kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko samo prstenja nosi, prava je gospodarica istih. Lepa je, ali krajnji produkt i nije baš, bolje da je ostavila onako svezano.

to i jesu dve varijante, moze i tako umotano da se nosi, ili da se pusti

jeste njoj gadno ispalo, ovoj mojoj je puno lepse...vise sam stavila da devojke, i ti panjkovicu, vidite metod :D

 

Da znam :/ pomirila sam se s tim.

 

Ali sta drugo? Mrzi me da istrazujem prirodne crne varijante. Za Elumen sam citala da se ne ispira ali mislim da ga nema kod nas.

kupi normalnu farbu i uzivaj

Edited by soul wandering

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako sam dobro shvatila , hoces da mesas crnu i jos neku. moje misljenje je da sta god da pomesas sa crnom bice crno, je l :D ja na ovim fotkama ne vidim to narandzasto o cemu pricas

 

Pazi ja to stavim tako sto pomesam sa balzamom i stavim na pola dana ili preko noci. Mislim necu neku preteranu promenu u boji, samo da ubijem narandzasto koje probija na suncu. Zato nisam nacisto da li plava ili ljubicasta. Plava mi je rizik da ne ispadne sivo a ljubicasta roze. :/ zapravo mi treba neko ko je eksperimentisao s bojama.

 

Peroksid ostecuje, dokazano. Hoces citate? ;)

 

Moja kosa inace nije jaka nego je mnogo pazim. Plus opalo mi je previse posle porodjaja da bih se dalje zajebavala jer ne zelim da je skratim. Plus keratin ostecuje. Znaci samo a la manic panic ili neke kane picke materine ali mrzi me da se udubljujem u te varijante ko sto rekoh... Mnjah ok potrazicu savet na onom hair dye forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...