Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:712855-Skandalozna-odluka-Djilas-zabranio-listu-Belog

 

 

Sto je ovo junaci, je l' ga zabranila Patka ili Djiki?

 

 

:P

 

Kakvo unakrsno SNS karanje, jasu prepucavanje u opoziciji da zakopaju DSovce, spinuju da nije Patka zabranila (jer su nebitni likovi), nego Djilas

 

Novosti, alo! i ostala bratija

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaš članak i skontas da je ipak pozitivan. Iz moje perspektive bar.

 

Tužan komentar.

 

Da, nije važno što je i tu poriv blaćenje i uvođenje konfuzije u opoziciju od strane SNSa, važno je da u članku jebu ove koji se tebi ne sviđaju, iz tvoje perspektive. Ja ne bih mogao da se radujem kad bi blatili Patku sa istom namerom, a blatili bi i njih, da imaju veće izglede za uspeh. Patku koja troluje Belog i brani mu listu, ''jer je SNS igrač'', što si ti progutao negde i zato ti je ok. Ja ti kažem da nije, pa mi sad nalepi da sam njegov bot.

A sve nas ostale troluje komunizmom i baziranjem političke organizacije i programa na inicijativi građana protiv projekata šeika po Beogradu, protiv kojih su jednako i Beli i DJB i Dveri, samo što za razliku od Patke oni umeju još nešto da kažu osim toga.

 

 

Sve će da nas pojede licemerje i zaslužujemo da se udavimo (u govnima).

 

 

Bata Šiptar je prešao igricu za sve nas ovde, sve ga više razumem. Dalje seže srpsko licemerje i iseravanje po sebi nego par decenija unazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me interesuje sta ce biti sa svim ovim uvlakacima, "novinarima", botovima, vratarima koji su se preko noci obogatili i svim ostalim saucesnicima kada ovaj diktator padne sa vlasti....tj AKO

 

Pa isto što i prošli put, kad se promeni vlast, svi mediji idu na sastanak sa novom vlašću da se vidi šta se sme

 

Evo reko Džoniz, ja se izvinjavam :D

 

Evo pa pogledaj https://www.blic.rs/...oziciji/3vwqyl6

 

Kada se uzme u obzir koliko je blic truo, članak je odličan.

 

Pogledao sam pre nego da ti odgovorim, ako mi veruješ :D

 

I meni je to što sam video bilo pozitivno, al' naleću mi prečesto ljudi koji seru po njima i uopšte ne registruju to što ja mislim da je pozitivno, pa sam se zbunio xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo opet:

 

Gdin-e Raduloviću, pošto me nazivate kukavicom odlučio sam da Vas se opet "uplašim".

 

Mediji Vas ovih dana baš vole, pa najmanje očekujem za duel TV sa nacionalnom frekvencijom.

 

Vi, voditelj i ja.

Javite kad i gde.

Dolazim.

 

Ako i sad ne dođete, neće ni Branka glasati za Vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško da će do duela doći na nacionalnoj televiziji.

Zamisli situaciju gde obojica krenu da polivaju vlast.

 

Eno šapić sebe zove dasom na twitteru, radule pizdi zbog toga.

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kači patetični intervju za vice

 

Pa valjda neće da bude sisa da odbije ako se nađe nešto drugo pa makar to bio i espresso.rs, ili se ja opet nadam preoptimistično xD

 

 

Brate, doba interneta, i onako drkaju kurac na tom internetu najviše, znači DIY zasednite i streamujte na twitteru, biće žurkica

 

I svako po jednog batinaša da stoji iznad fotelje, pa da vidimo čiji je jači batinaš, kao oni ćelavci u Ludoj Kući na Happyju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...