Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

^To ti pričam

 

Što bi reko deformer, TEŠA IMA MUDA i to je super, šteta što nema i kompas

 

 

Lav Gersman gostovao kod Tese?

Dajte link :haha:

 

Ma Lav Gersman je predak ovih sto gostuju danas kod Teše, zajebavao sam se s tim

 

Al' kontam da nije metuzalem verovatno bi i on gostovao

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem Teši i Šapiću, boli me kurac :haha:

 

Šta je ovo jedenje govna sad, je l' bilo dogovarano za uživo ili ne? :S

 

Ja ni ovu sliku ne vidim, inače mi slike rade normalno, koristim Mozillu i OK lik sam koji traži damu za diskretno druženje

 

Obriši uBlock Origin, u ta škrbava usta.

Odradi clear browsing data, pa ponovo instaliraj uBlock Origin. Neka bude po defaultu, ne ubacuj filter liste.

 

Gangula nakaza ciganska. I bolje što ga ne vidiš.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasno

 

Ali opet ne mož da imaš kredibilitet ako dovodiš idiote i nemaš kriterijum ko je idiot, i još ako pitanjima navlačiš na idiotsku priču... A Teša to dokazano više voli nego nešto smisleno.

 

Razumem ideju slobodan medij i sve to, ali treba povući crtu između slobode govora i idiotluka, kao medij imaš i odgovornost prema tom narodu kome sipaš svašta u glavu...

 

Doduše narod je sam kriv što ga zanima kako teče istraga Zoranovog ubistva Jelene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduše narod je sam kriv što ga zanima kako teče istraga Zoranovog ubistva Jelene

 

Ček, ti stvarno misliš da ju je Zoran ubio, a da nije imao pomagača? ;)

 

Šalu na stranu, tu jadnu ženu što provlače 2 godine kroz naslove, to nije ni sloboda štampe, to je čista boleštija i anarhija, koju bi trebalo zabraniti.

Još bolesnije je što vlastima odgovara da se ljudi zamajavaju time, nego sopstvenim novčanikom, pa zato dozvoljavaju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno

 

Ja sam mislio da to niko ne ''prati'' aktivno, odem u prodavnicu u komšiluku i radnica u grču gleda u novine i komentariše jaooo jadno dete kuku mene

 

posle 2 godine

 

i garant glasa za Vučića, 1/1

 

jbg ovde dominira white thrash

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

politička katastrofa

 

 

Није катастрофа. Бабе и деде, као припадници већинског дела гласачког тела, ионако уопште не гледају Тешину Балкан галаксију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očajna je kontravizija, ali moraš znati i šta neprijatelj misli :).

Ladno su gosti bili miša vacic, djuka bizon i nada macura.

Matori pajkić je ipak najviše pokidao kada je izjavio da je satira (a to emisija nije) uvek služila vladajucoj vecini da utice na druge da se poprave. I takvo govno još predaje na fakultetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i dalje fascinantno zasto neko prica da Balkan Info nikada ne cenzurise ali zato Vucicevi majstori cenzurisali Tesu.

 

Tako da moje pitanje je : Teso kada ces se zvanicno i prvi put izjasniti povodom snimka koji ti je konfiskovan posle intervjua sa Djordjetom Visekrunom kada si tvrdio da i dalje imas original?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viš ne znam te akcije, ali nije ni Radulović blesav

 

Interesuju me najviše detalji oko tih pretnji, pošteno je da kaže više o tome ako je to razlog što se sledećeg dana pomamio da traži uživo.

 

Interesuje me to, i interesuje me šta je na početku bilo dogovoreno i zakazano za kreten.info (jer ako je bilo zakazano za ponedeljak i nije se polemisalo o mogućnosti da bude uživo, koji je onda rezon da kažeš ''termin za četvrtak stoji''?)

 

Tako da kad bi neko ko ima nalog pitao to na na twitteru i bačio ovde link, baš biste bili kewl.

 

 

Očajna je kontravizija, ali moraš znati i šta neprijatelj misli :).

Ladno su gosti bili miša vacic, djuka bizon i nada macura.

Matori pajkić je ipak najviše pokidao kada je izjavio da je satira (a to emisija nije) uvek služila vladajucoj vecini da utice na druge da se poprave. I takvo govno još predaje na fakultetu.

 

Beži, to što čujemo, već znamo da misle, samo je pitanje kakva će perverzija da izađe, gledao jednom ovde kad ste kačili i neam snage za više... Koji gosti, sve klovnovi koji služe da zabavljaju dok se krade, ZAM produkcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

UUUU ju tač his tralalaa Sretooo!

 

ne mogu da pljujem sada nikog ko nije SNS,SPS,SRS,DSS, i otpaci DSa

 

samo nek pređu Beli i Patka cenzus, ako podbace za malo biće veći davitelji Beograda od vladajućih bednika (dobro ae 'veći' je malo preterano :D)

 

 

Evo na mobilnom vidim sliku na mozili opet nevidise brt

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...