Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znaci dobar utisak sve u svemu :D

 

Појма немам, ко му јебе матер.

Ничија свећа није горела до зоре, па неће ни његова.

Земља му кости избацила, пси му кости разносили.

Заиграће Викернес тзв. Робот коло и на његовом гробу.

Не паркирај, бушим гуме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psi mu glasove osipali!

 

Njegova je gorela, pa ugašena, pa da vidimo oće li opet da gori :haha:

 

 

A svakako je bio bolji kao pištolj nego ka' puška jebiga xD

 

Opet ovi prete ''makedonskim'' scenariom

 

Uff mrči mi svijes' otoga, mora dugasim

 

Jebote to je standard za predškolsku decu, ako se ne slažeš s njegovom vizijom ''Onda si ti taj i taj''

 

Čekam da mi kaže da sam strani plaćenik jer mu ne dam slatkiše za ručak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voli se jer ste jugonostalgičari, ne zato što je pošteniji :D

 

To jes - zato sam i pitao ima li primedbi na vođenje KSS, ne pratim preterano, te ne insistiram da sam bolje upućen, demantuj ako nisam u pravu oko nostalgije :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako neko koga zovu Legenda moze biti neposten?

 

Djilas i KSS pristojno, nista posebno. Djilas je Doktora licno postavio za generalnog doma zdravlja iako nije clan niti simpatizer, niti ce iko glasati za njega. Ja mu zelim dugu i bolnu smrt u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sarma: ma to je typo, videces haha

 

Ma kakva sramota, zasto jos uvek verujete da je u DSS ostalo nekog integriteta

 

A propo laznog Radulovica, samo babama i dedama naglasite da traze gde pise Dveri xD

 

Btw dobra čelenka za instrument po želji, da li je to metak, budak, kapljica (carske) vode, ko šta voli

 

Ja lično kao pristojan(!) gradjanin bih ga negde turio pod ključ i ne bih ga obilazio

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je nivo postojanja in those lower spheres, where shame is unknown

 

 

Treba se pogledati posle u ogledalo...

 

Ne znam koje je objašnjenje, možda nisu dovoljno inteligentni da imaju osećaj integriteta, srama ili čega već, a jesu dovoljno inteligentni da kao psi slede prostu komandu radi nagrade.

Negde između ta dva je stanje u kom treba da budeš da veruješ da je SNS zdrava priča i da se boriš za dobrobit svog naroda.

 

Najcrnje je što i te vagine iz kojih su izašli nisu ništa bolje, botovi su direktan proizvod svih prethodnih generacija iz kojih su izašli... Kao srednjoškolac sam bio mišljenja da čoveka treba posmatrati kao individuu i ne zasnivati mišljenje na njegovim roditeljima, rodbini itd, ali sam se uverio do sad iz više uglova da ne moš pobegneš od porekla i kuće svoje!

 

Đe će kruška...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...