Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Neka ga, bar se nije i on kandidovao, malo se oprao

 

Svratio u Saint Vitus bar da odmori kosti xD

 

upravo,

pumpanje do 4%

 

ćale u dubokoj apstinenciji poslednjih nekoliko godina, juče iznerviran kaže da će glasati za belog iz inata "ovim govnima"

nisma imao srca da mu objašnjavam dalje :haha:

 

Iskljuci mu barem Pink :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate šta mislim o Šešelju, ali...

 

 

 

Koliko god Šešelj bio lud, al' barem se zna da ima neke informacije, ovo je sve istina, osim podatka da Hrvati više ne dolaze da rade transplantacije, to nije tačno, i dalje dolaze. I ne mislim ovde samo na naslov, nego piče informacije sve vreme, nema prazan hod, ko bi reko da sam pola sata slušao Šešelja jbt

 

Čekamo Elfa da dođe da aminuje moju transformaciju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekamo Elfa da dođe da aminuje moju transformaciju :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=XElTEchewsg

 

Ovo još moraš da naučiš, posle te propitamo, pa ideš na inicijaciju. :)

---------------

 

Šešelj igra dvostruku igru (po običaju). Sa jedne strane se nudi Vučiću, jer zna da bi imao uticaj na njega, a sa druge strane hoće da se Vučićevim biračima predstavi kao ozbiljnija varijanta Vučića.

Sve bi to bilo u redu da je Vučić normalan lik, ali pošto nije normalan, mnogo mu je loša strategija, a i Vučić ga je prozreo, pa ga drži tu blizu sebe.

Sada će na TV duelu Boška da posipa govnima (kao što on samo ume), a Boško će biti primoran da se brani. Ni jedan ni drugi neće ništa reći o Vučiću, pa će samo sopstvene birače oterati u apstinenciju.

Vučko zadovoljna trlja ruke, i to će biti to.

 

Malo je reći da sam mnogo razočaran u vojvodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maja Marijana i Sneki su najjace ribe na domacoj estradi

 

Ako znate you might also like, javite da propratim, ne mogu se setim iz gloave

 

Znaci brt da ima neka konstrukcija telesna na putu izmedju stopala, dupeta i sise, a ne pekineJzer sa atributima

 

Zend recommendations

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoji mi te ne daju

3 leta, 3 zime

9 godina

 

 

???

 

Kaka mačka ufacu, ja je pamtim iz onog perioda kad je imala metalik ljubicastu kosu i licila na akrepa

 

Brt igrice i picke sa estrade nisu offtopic za ovu temu, nego eskapizam, da ne poludi covek

 

Picke sa estrade narocito nisu offtopic, jedan od glavnih izbornih instrumenata

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...