Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E oni su NAJBOLJI BEND NA SVETU pored pistolsa i maidena naravno;)

OBOZAVAM IH!!!Ma opsednuta sam njima....Stvaro su fenomenalni,a album apettite for destruction je naj!Pesme:Huh...trenutno obozavam My michelle,civil war,sweet child,don't cry,november rain,welcome to the jungle,patience(mmmmm),knockin on heavens door(sjajna obrada),pa naravno you're crazy,estranged,coma,nice boys don't play rock n roll,back off bitch....jao ma SVE!!!!

A da ne spominjemo sto je Axl WOW!Taj covek ima nesto fenomenalno i neopisivo u sebi,obozavam gaaaaa!!!Jos kad skakuce u boksericama..ma fantastika!Slash je isto genijalan,kako svira gitaru,a tek kosicaaaa....sesirche....jao sve ih volim!!

ne kapiram kako je bila slaba prodaja karata za Adler's apettite,mnooooogo mi je zao sto su ga otkazali!Pa taj covek je radio sa AXL-om kojim sam ja definitivno opsednuta!!!

Imam i velvet revolver,sjajni su i oni(slash)....

A uzasno mi je krivo sto Axl pravi cirkus sa onim bucketheadom...Ocu stare dobre gunse...

a mozda je i bilo bolje sto su se raspali,ostali su legende,a i vidi se da su na spaghetti incident malko gori nego na AFD.....

 

Hmmm..Druga poruka! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze moze icon_smile.gif ...bas sam gledao pre par dana Behind the Music sa Metallica-om...gde se izmedju ostalog spominju i Gunsi...tacnije kada su oni i Metallica imali co-headline turneju po Americi...na jednom koncertu AXL je posle 2-3 pesme samo bacio mikrofon i izasao sa bine nakon cega su nastali neredi u kome je poginulo nekoliko ljudi...posle na konferenciji za stampu AXL se ponasao kao da nista lose nije uradio i bio je veoma neprijatan...rekao je nesto u kontekstu "doslo mi"...posle su naravno clanovi Metallica-e izjavili kako vise nikada nece ici na turneju sa njima

 

I da sad mi je jos nesto palo na pamet...kada su Guns-i bili predgrupa Maiden-ima (ne znam tacno koje godine)...Axl ih je nesto napljuvao u intervju za neki lokalni list...posle kada su ga Rod i Steve pitali zasto je to uradio opet je odgovorio u slicnom fazonu...e sad da nije bilo Rod-a u prostoriji AXL bi verovatno zavrsio u bolnici a Steve u zatvoru icon_smile.gif ...posto je posle te izjave Steve razbio flasu i krenuo na njega icon_smile.gif ...ali se Rod isprecio i rekao mu da AXL nije vredan toga...posle tog incidenta Gunsi su opet bili "sutnuti" sa turneje...ovo sam inace procitao u knjizi Run To The Hills...inace oficijalnoj Iron Maiden biografij...toliko o njemu icon_smile.gif i

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima i Welcome to the Videos na dvdu, ja bih uzela. Obavezno javi sta god novo dobije biggrin.gif thanx

Welcome To The Videos imas i u Metropolis shop-u i u HI-Fi-u, a ako imas nekog ko ima DVD rezac mogu ja da ti dam da narezes

Share this post


Link to post
Share on other sites

A SADA JEDNA EKSKLUZIVNA(STO VOLIM KAD MI POST LICI NA TEKST IZ KURIRA... laugh.gif ) VEST...DIZZY REED SE VRATIO U BEND SA AXL-OM...I ALBUM CE NAJVEROVATNIJE IZACI DO THANKSGIVING-A...INFORMACIJA JE 100% TACNA...NJEGOVA TETKA (KOLIKO GOD TO SMESNO ZVUCI)JE POSTOVALA NA NEBITNO KOM FORUMU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...