Jump to content

Opšta filmska tema


Lunar

Recommended Posts

Pa da, uglavnom imaju sumtn extra da bi bili akcioni a bas bas dobri, nego ae da se pravimo glupi

 

Kao sto pomenuti Sin City ima taj stripovski storytelling i vizuelni momenat

 

Umesto sto palamudite pogledajte akcioni chart:

 

https://rateyourmusi...none&countries=

 

Inace sad sam pogledao nakon sto sam pohvalio Terminatora, nisam znao da je #2, nisam rym bot majke mi :haha:

 

Nikako da pogledam ovih Sedam Samuraja jebo ga

 

I akcioni chart je ukaljan hipsterajem fazon slapstick akcija iz 20ih, dici ce se Lemiju

ma ne zajebavaj, sedam samuraja najbolji akcioni film :haha:

 

ima tu par naslova koji zaslužuju da se nađu pri vrhu (mad max, die hard, raiders, terminator), ali lista je smešna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw opet je sa sve hip uplivima akcioni chart bolji nego na drugim mestima, a?

 

Eve vam ga Fury Road #12

 

Wow opet rimjob lista :wub::haha:

 

Nije rimjob lista nego rimjob Lemi... Tj. rusty trombone kad se masturbacija iskombinuje s podrskom naroda na drugoj strani

 

 

ma ne zajebavaj, sedam samuraja najbolji akcioni film :haha:

 

ima tu par naslova koji zaslužuju da se nađu pri vrhu (mad max, die hard, raiders, terminator), ali lista je smešna.

 

Pa kazem ja hip uplivi, a Sedam Samuraja se treba gleda nevezano za akciju valjda, ne?

 

A ti kazi koji filmovi fale, ja se u akciju ne razumem, ali bih gledao po ovom akcija + sumtn extra chartu kad bas ne zn sta cu

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da se sprdas nego da iskoristim priliku da trpam na temu bas toga sto bi on 'teo da napravi :D

 

Doduse ovo za more 1.5/10 se slazem, treba potepati ljude koji su u stanju s poslednjim parama da idu namore, pametni su Grci sto gi otimaju paradajz na granici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato imam Sport klub i prebacim kad Dani Pedrosa gari Hondu...a malo kasnie pocne F1

 

Udubim se u to, imam osecai kao da sam mehanicar, vozac, aerodinamicar i nista manje Flavio Briatore sa nista vise od dve cice uz sebe

 

Al e lep zivot, bas e lep zivot

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha al' si se ti isplexiro ovih dana :haha:

 

Sramotae ako nisi prepozno stihove, sigurno se necu spustam na te nivoe da te ozbiljno prozivam za toplu vodu :haha:

 

MotoGP na tvu >>>> more za poslednje pare

 

A zaboravio si karting amatersku ligu (>> more) da dodas, smetala ti za tu pricu oko udubljivanja haha

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' taj rezon ispred zadruge, jebes sto si iz fizike naucio mlaznicu ako nikad nisi prisao da dunes da vidis kako se obrce turbina :haha:

 

Tebi brt formulu da doteraju u dvoriste, skontao bi opet samo taj Flavio Briatore deo

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...