Jump to content

2018.01.25. *Dom omladine, Beograd* Fates Warning, Methodica


azal

Recommended Posts

Mislim da je publika još bolja bila sad, čini mi se da je bilo više ljudi pa su i oni podigli sve za još jedan nivo.

 

Baš neki super pozitivan vajb bio. Jebi ga prog, niko tu nije zao, ne mora da se mršti.

 

Uživanje baš. Sve pesme znaš, sve klasici.

 

Koliko im je dobro ostario katalog, sviraju Disconnected i X i svima do jaja.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo je vise ljudi bilo prosli put, ali je publika bila predobra sinoc. oko 200 ljudi cenim.

 

slazem se sa svima, prelepo vece. i oni prezadovoljni.

 

jos i da su izbacili one dve pesme sa X i ubacili dve sa APSOG umesto njih bila bi poprilicno savrsena setlista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Ray je napisao da smo bili odlična publika, jedna od najboljih pred kojom su ikada svirali, tako da nije da nas nisu nikako pomenuli.

 

I meni je, kao i ostalima sa ove teme, koncert bio odličan. Ušao sam bukvalno u 22h i iznenadio se prijatno onolikom gužvom. Moj je takođe utisak da je ovaj put bilo nešto više ljudi nego 2014. Bend je bio odličan, zadovoljan sam bio i time kako je zvuk bio namješten, mada sam stajao sve vrijeme kod miksete na sredini sale. Publika poprilično strastvena, mahom stariji ljudi i fanovi, mnogi od tih ljudi su mi apsolutno nepoznati, ne znam ih ni iz viđenja sa drugih svirki i onda se prijatno iznenadiš koliko ima ljudi, vjerovatno dosta iz unutrašnjosti, koji baš vole ovaj bend, jer se vidjelo kako su pasionirano pratili koncert i pjevali. Zbog čitave te atmosfere mi je koncert imao jednu notu intimnosti, mali prostor, masa ljudi i bend u neposrednoj blizini. U toku koncerta sam zaključio da mi je na kraju ipak drago što se ovo ne dešava u Amerikani.

Setlista je bila dobra i opširna, fino su prošarali po svim albumima. Falile su mi "We Only Say Goodbye" i "Outside Looking In", ali ne može sve jbg. Zato mi je "Pale Fire" sjajno legla. :)

Pri izlasku iz sale sam nakratko bacio pogled na merch. Nisam ništa pazario, ali su majice kratkih rukava bile prihvatljive - koštale su 2000 din, što i nije preskupo imajući u vidu da odavno na koncertima stranih bendova koštaju 2500 i više.

Sve u svemu, baš je bilo dobro.

Edited by Runner
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...