Jump to content

Recommended Posts

Mislim da bi se moglo nekome svidjeti:

 

http://www.youtube.com/watch?v=An4_iNwFxko&feature=grec

 

Here is my friend's godfather one man band. He did the record about ten years ago. This guy is a metal addict since so many years and he decided to make his dream come true; to make a record. This is a progressive metal record. It is really really awesome !!!!!!!!! better than many bands I know and it worth you attention, please listen to this carefully ! This CD is done for the ones who love music and with reasons.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, Ajlin, pozdrav do sledećeg pisanja uz krasne zvuke SICK SPEEDa i ostvarenje The Way I Am, preporučujem bez reči objašnjenja poput pojedinih (a i bez linkova)   :meshuggah:A da ću ređe pisati, ređe ću... Evo, već zbrisah! Tomorrow is another hard working day!

Odlučih da ove SICK SPEEDaše ipak malkice više reklamiram, jer zaslužuju. Elembelem, radi se o družbi muzičara iz voljenog-mrženog STUCK MOJOa, ne znam tačno članove koji su - koji nisu. Uglavnom, album je KRASAN. Veoma melodičan, prijemčiv za uho i , bar meni, odlučan za opuštanje. To ne znači da je mekan - ima tu i lepih prog-heavy metalskih rifova, bez mnogo solaža doduše. Rekao bih da je album poprilično radio-friendly, šo bi se reklo. Žanrovski beži malo levo-desno, ali to i nije toliko bitno. Bitno je da je album, rekao bih, nedovoljno poznat javnosti, nije preterano mator (rekao bih 2002) a nudi jedno fino slušalačko iskustvo. Eh da, napomenuo bih da ovde pevuši 2-3 pevca, a 1 od njih u par viših delova zvuči maltene kao Mac nekadašnji Thresholdovac! Eto razloga da se ovo čuje! My verdict - jolly goood, 4!

 

 

 

 

A evo i linča: http://rapidshare.com/files/87441296/Sick_Speed-The_Way_I_Am_B.O.G.rar

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, nije novitet, i verovatno je vecina cula, ali moram reci: Sabaton - The Art of War. Bolji album unutar tog ratnickog power metal zanra nisam cuo ne pamtim od kad, sve i jedna pesma hit... Fenomenalan album zaista, danima ga ne prestajem slusati - heavy/power metal kakav treba da bude.

 

Pa, ako je ko propustio:

 

sabaton-the_art_of_war.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, imash + od mene ...

 

Btw jel zna neko kako se dobija neki invitation ili nesto. Treba mi nasao sam odlican sajt, zove se metal320, logicno svi albumi su u 320kbps, ruski sajt je, i na ruskom je i ja bas ne kapiram onu registraciju ali koliko sam razumeo treba neki invitation :zbun: I takodje slicno pitanje, da li odavde : www.heavy-music.ru moze da se skida ili samo da se slusa, znaci jebote trebao sam da ucim ruski, to je piratski jezik buducnosti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Female fronted Rhapsody Of Fire...

Power/Simfo (speed) metal

Mnogo su dobri...

pa ako nekog zanima evo nek poslusa

:rockdevil: :rockdevil::rockdevil:

 

Zaboravih, evo link za torrent najnovijeg albuma... a ako neko kojim slucajem pronadje link da se skine demo neka mi ga posalje na pp... hvala puno! :pivopije:

Edited by FëanorSonOfFinwë

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Hm, ja sam to obrisao čim sam čuo ženski vokal.

 

Za ljubitelje Leveragea i tome slično:

 

Blackstar Halo - Iluminated

 

269018.jpg

 

http://www.myspace.com/blackstarhalomusic
http://rapidshare.com/files/367872620/BlHaIl2010.rar

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Samo polako,stici ces nas nekad. :D

:P

Jebiga ja nemam zivaca da kopam linkove, covere da kacim na fotobaket, pa sve to ovde na YUm da stavljam... ja sve to samo nabacam u winamp i neka pici. :D

 

 

E meni ovaj rapid iz prve skinuo... pu pu da ga ne ureknem!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...