Jump to content

Pogledajte sva ta lica košarkaša s razglednica - SP u košarci, Kina 2019. godina


kuruz

Recommended Posts

1 hour ago, LoveHateLove said:

Nasi se usrali i to je to. Lako je bilo nabijati razliku protiv Filipinaca a sad ne mogu da povezu dva dodavanja, nema ko da sutne spolja, mora Jokic da sutira trojke. Argentinci zasluzeno idu dalje, igrali hrabro, borbeno plus bolje sutirali. Kod nas jedino Jokic, Bogdanovic i Jovic igraci koji prave razliku ..... i da smo prosli Ameri bi nas ponizili, tako da .... videlo se protiv Spanaca gde smo

Jokic je pravio razliku, samo steta sto je to bilo iskljucivo u jednom smeru i to u pogresnom...

DANAS DUZAN KO GRCKAAAA

 

 

LALALALA

  • Like 2
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jokic najvece razocarenje, ne zato St je najgore igrao, vec zato stomse od niega najvise ocekivalo, a nije davao svoj max. Setite se kako se bacao Divac u Indijanapolisu, sa 10+ NBA sezona. Ovaj pajac teletabis umislio da je nesto, u evropi bi igrao za Tartu Rok, igrac kvaliteta Katica i Labovica, eventualno Zarka Rakocevica, i to da smatra komplimentom. Veliko SNS govno od coveka. 

Bjelica najvece razocarenje, jer je igrao najgore. Kobajagi maneken,  glumi ludilo. Odigrao je na nivou Vojkana Bencica.

Bogdan jedino opravdao ocekivanja, bravo, najbolji jas igrac, rasprava zavrsena.

Marjanovic balvan, najveca nepravda na svetu je ta sto je on milioner.

Ipak najvecu odgovornost snosi Djordjevic, u redu to je njegov kapacitet, nisam ocekivao takticku reakciju. Kariju i Ivkovicu ne bi Vucic sastavljao tim. Sram nek ga bude. Pored Kalinica i Nedovica, ti dovodis 5 centara, od kojih jedan igra za neke Flajing Dragonse u Kini jebenoj....

Nemamo sanse ni protiv FRA ni protiv USA. Velika sramota, doce dan kad cemo nekom Biliju Beronu morati ponuditi pasos. Realnost.

  • Like 5
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teodosic je jedina nasa prava zvezda i vise od pola tima, kao sto je vec receno od strane nas koji se razumemo. Bogdanovic je posle njega najbolji, ostalo klupski igraci.

Nema carobnjaka pleja i zaistave te kudravi gaucosi od 174cm i 40 godina.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od Jokica nisam vise ni ocekivao. Gledao sam ga u Denveru i to je otprilike ista neka igra. Ovde su ga stalno udvajali, utrajali ... ne moze svaka lopta da ide na njega .... Sto se mene tice Bjelica je najvece razocarenje .... igrao je kao da nije prisutan na terenu, kad mu dodje lopta kao da ga mrzi nesto vise da uradi sa njom osim da sutne sa 9 metara ili da uputi neko traljavo dodavanje, cak je redovno i slobodna bacanja promasivao ... Raduljica isto totalno van forme, ja ne znam da li je on uopste dao neki poen iz igre .... Marjanovic, covek sluzi tamo u Americi samo za zabavu, od tri lopte koje primi dve mu ispadnu iz ruku ... Lucic, Guduric, Simonovic - nista posebno nisu pokazali .... Jovic mi je ok, nema sut ali ni ne forsira ... falio je Teodosic, makar da zvekne neku ludu trojku i da razmrda malo ekipu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...