Jump to content

Pogledajte sva ta lica košarkaša s razglednica - SP u košarci, Kina 2019. godina


kuruz

Recommended Posts

da se ne zajebavamo za Novicu, ono sto je odigrao za repstaciju ranije svaka cast, ali covek odavno nije za ozbiljnu kosarku

opet koga umesto Bircevica i Simona? Ne znam sta je sa Jelovcem, ako nista imao je bolju sezonu od Birce...i dalje mi nije jasno osim da je Celafutov vanbracni sin otkud on na svakom takmicenju...Simon jbg, ume da odigra dobru odbranu, ume ponekad da pogodi, nekad da resi utakmicu ali to je sve gledanje u dlan jer nikad ne znas kada ce to da isporuci

ja bih ostavio Celafuta, neka vodi i ovaj kv turnir za OI..ako izduvamo onda da se razilazimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veličković da je igrao 2 min po četvrtini odigrao bi više od Marjanovića

ali nije repka pukla u napadu, pa davali su 80 koševa minimum

ali kad primiš 90 zna se de je problem

 

inače, kad se setim 1998. pitali Sašu Obradovića koja je najveća prednost tima, rekao je fizička sprema

svi su bili kondiciono loši, jedan Skola se nije oznojio a Jokić je već bio mrtav

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha Sasa Obradovic... pa zamisli kad igras u ekipi sa Danilovicem, Saletom, Bodirogom, Divcem, Savicem, Paspaljem i ostalima i ulazis s klupe a treba da budes punopravni clan tima

znacio morao si duplo da kidas, kako na pripremama tako i na utakmicama, duplo vise nego ovi...nasa druga petorka u to vreme je bila jaca od mnogih repstacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

tad je Obradović bio prva petorka

skoro niko nije igrao, Đorđević bio u timu ali povređen

https://en.wikipedia.org/wiki/1998_FIBA_World_Championship_squads#Yugoslavia

ali jebali su zadnjih 10 minuta kad drugi nisu mogli da trče

ove godine jeli sarmu, sunčanje, zaebancija, možda i umor, ko će ga znati, ali spremni nisu bili

1 minute ago, kuruz said:

imate priču o pripremama za to prvenstvo 1998. godine, kažu Rebrača, Obradović, Tegeltija itd. da nikada nisu videli takve pripreme i da se još uvek priča o tom Kopaoniku

baci link ako možeš

ja ovo pričam po sećanju, tad Obradović rekao u intervjuu

i jesu fizikalije presudile, Rusi su bili žestoki, ali votka sabija u 30. minutu

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja tako mislim, Doktore, a onda vidim Velickovica koji je toliko spor u odbrani da retko koga moze da odbrani. Igra iskljucivo na lozenje i tako jedino moze u Partizanu. Iskren da budem, u cudu sam sto se nije povukao.

Bircevica i Simonovica ne treba zvati, u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevidjeni kretenizam. Toliko retardiran program posle utakmice dugo nisam video. Tacno ne znas sta je vise retardirano: prilozi ili komentari gostiju tipa "Sjajan rezultat za samopouzdanje u buducnosti" i "5.mesto je uspeh za zemlju sa 7 miliona stanovnika". Kao da smo tamo neki cesi ili kao da smo slali Glintica i Jestratijevica na sp. Neverovatan nivo samozavaravanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim razmatramo povratak Veličkovića u repstaciju, a spominjemo Glintića i Jestratijevića, onda shvaćamo da smo - omatorili. Nažalost. Matori smo. 😃

Premda, radije bih ovu dvojicu poveo umesto Birkele i Bobinatora. I ćelavog Obradovića umesto Jovića uplašenog.

Vala, i Dejana Radonjića i Milana Prekovića... umesto Vase i onog majmunelija koji krade pehare. Mora neko da sipa parabola trojke. Koliko luk su imali izbačaji ove dvojice izvan linije šesdvaespet. Tada je bilo 6.25. Međutim, Ljuj i Klaver ne bi umeli da brane takve šuteve.

Nisam gled'o okršaj sa Afroamerikancima. Zaspao sam, jebi ga. Burna noć. Svejedno, pofajtati kerozinom studio RTS-a ako su zaista Đurovića oterali. Programska šema - poltronijada. Kao i sve ostalo u državi. Najezda govana iz kanalizacije.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, za Jovica se ne moze reci da nema muda. Sto bi i sutirao trojke kad ne ume, a uvek sutne kad ostane sam. Guduric i Simonovic vaze za neke jebene sutere a nijedan nije imao muda. Bjelici, takodje, ne moze da se zameri da nije preuzimao odgovornost ali je covek u katastrofalnoj formi, nista nije mogao da pogodi, plus ga je u odbrani prolazio ko je hteo.

3 minutes ago, vudun said:

Lici na Cubrila, nema ga 80 kila na onih 210 ili koliko vec ...

A vidjam u zadnje vreme i Vesu Petrovica .... i on mi nesto deluje depresivno ...mada, uvek je takav bio ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, Bjelica je došo nespreman. A možda je i on, ničim izazvan, upo u depresiu. Pitanje Simonovića se lako da rešiti, istakao sam već - katran i perje. Jović je igrač manje u napadu, to iskusni protivnici znaju.  Dakle, peškir i klupa, uručiti pasaporto nekom tamo Najdželu Gossu. Mekaleba ne možemo, jebi ga, vrbovali ga Severnomakedonci. Skopje ima mikroklima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bjelica  je u takvoj formi već 4 godine
Tibodo ga je ubio, a u Sakramentu je lepo krenuo, ali se zatim Begli oporavio i uzeo mi minute, a on je i pre toga imao tople i hladne minute

daleko je on od Bjelice iz evroligaške MVP sezone

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...