Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

SITUACIJA "METRONOM"

 

REŠENJE NA POMOLU?

 

Vaša omiljena , uvek budna ekipa vašeg omiljenog časopisa YELLOW METAL je ispratila tok dešavanja pregovora do kraja...

 

user posted image

 

ATILA:

"Na dobrom sam putu da ga ubedim..."

 

 

----

 

user posted image

 

BANDI:"Malo sam se već umorio...,popuštam..."

 

 

----

 

Kasnije to veče...

 

 

user posted image

 

ATILA:

"Još samo ovo jedno, i ubedio sam ga!"

 

 

----

 

Finale večeri!!!

 

 

user posted image

 

 

Drugar koji bi želeo ostati anoniman izjavio:

"Jedva smo ga podigli." i dodaje "On uopšte nije težak basista za skidanje, mnogo je teži za dizanje..."

 

 

 

 

EKSKLUZIVNI DODATAK NA TEMU IZ PROŠLOG BROJA

 

Tekst iz prošlog broja je glasio:

 

Molimo citaoce da ne zagledaju najvecem metalcu u zube, jer tu nema nista lepo da se vidi.

 

Tome bismo ovom prilikom dodali:

 

Takođe preporučujemo čitaocima da se UOPŠTE NE ZAGLEDAJU u najvećeg metalca, jer kao što rekosmo, tu nema šta lepo da se vidi...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vas YELLOW METAL otkriva jednu od najvecih misterija, koja odvajkada muci vascelo covecanstvo, bez obzira na boju, naciju, religiju, politicko i seksualno opredeljenje ili pol:

 

IMA LI ZIVOTA POSLE SMRTI?

IMA!

Naravno, vas omiljeni onlline tabloid, YELLOW METAL, Vas nece ostaviti bez tvrdih dokaza, vec ce Vam dostaviti citav niz svrstih dokaza (u medjunarodnoj literaturi poznatijim pod nazivom „hard evidence”), cime ce potkrepiti svoje tvrdnje!

 

Nasa redakcija vec duze vreme smatra ponasanje bubnjara grupe „Amentes” krajnje misticnim. Medjutim, to nismo samo mi primetili, vec i nase kolege sa nama prijateljskog sajta www.rotten.com (obavezno obidjite, ako vec niste). Oni su slike vec objavili, a mi smo ih skinuli radi Vas.

 

O cemu je rec?

 

Naime, pomenuti bubnjar Attila je uhvacen mrtav i kao takav slikan krajem avgusta prosle godine.

 

user posted image

 

Nije poznato ko je pokupio truplo i sta mu je uradio, ali to svakako nije uradio dobro, jer nije uspeo da ga potpuno vrati u predjasnje stanje (restitutio in integrum). Od tada je potpuno izgubio rezistenciju na alkohol (ranije je bila na zavidnom nivou), manje ga pije, a planira i da prestane. Posle svega 3 piva obicno pada u trans, stanje slicno hibernaciji, nakon cega mu se u ocima javlja neka cudna zutocrvena svetlost. Nase kolege sa rottena su ovo vise puta snimili, a mi smo im maznuli samo 2 slike.

 

user posted image

 

user posted image

 

Prica se, medjutim, ovde ne zavrsava! Ima jos stvari koje ovde smrde. Attilinog brata zovu Umre, to je opsteprihvacen naziv. Izgleda da to uopste nije od miloste. On, doduse, izgleda vrlo ziv i cak ni njegova devojka nije primetila nista cudno. Mozda je kod njega posao uradjen kako treba ili to samo dobro prikriva, ali to definitivno nije slucaj kod porodicnog psa, Ficka. On ima potpuno iste simptome kao Attila: nece pivo u poslednje vreme, spava (pada u trans) na duznosti, a i kod njega su nase drage kolege primetile cudan zeleni odsjaj u ocima. Ficko se inace nikada nije ponasao normalno i oduvek jezivo smrdi, tako da nema nikakve sanse da pretpostavimo od kad je mrtav.

 

user posted image

 

Glavno je jedno drugo pitanje. Ko im je ovo uradio i kako je to postigao? To je pitanje na koje (za sada) ne mozemo dati odgovor. To mora istraziti specijalizirana ekipa novinara sa strana YELLOW METAL – ZONA SUMRAKA. Nastavak sledi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi, lakše malo!!!

 

Da probam da budem ozbiljan na tren:

 

Otkako sam obelodanio šifru za YELLOW METAL, stvarno se svašta piše u tom "tabloidu"...

 

Gubimo maštovitost...

Promenuću lozinku na neko vreme, dan-dva, koliko budem smatrao potrebnim, a vi dotle malo profiltrirajte ideje. Ne mora baš sve što nam padne na pamet odmah da ide na YELLOW METAL. Počinje već da deluje silovano...

 

Tako da će nalog da kulira sa promenjenom šifrom neko vreme...

 

Pošto pretpostavljam da ljudi ovde sitna slova preleću bez čitanja, i traže naslove evo vam i naslova:

 

REDAKCIJA YELLOW METALA NA NEPLAĆENOM!!!

 

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da super je, samo kada ce neko nesto u vezi benda da pita? Nedaj boze da bi nekom od fanova palo na pamet da se informise u vezi nastupa! Svi se loze na traceve i skandale.....ma sta i ja serem,kakvi nastupi kad nas niko ne voli i niko nece da svira sa nama,a i probu nismo radili 2 meseca, tako da nista u skorije vreme. Ljudi nemojte nas zvati u vas grad, posto smo mi bend koji nikog ne interesuje, a i sviramo lose,pogotovo gitarista,a uz to nam je jos i mali koeficijent(inteligencije naravno). Zute strane RULLES-valjda se ovako pise wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i "najveci metalac" nesto da napise.

Momci stvarno preteruju, ali to rade vrhunski.

Jos samo kada bi gl.od.ur. procitao ove hvalospeve citalaca i odblokirao sifru i pustio "novinare" da rade svoje. Ovako uvek postoji opasnost da se tabloid raspadne u vise manjih tabloida,tj. da se pojavi neki metal svet plus, scandal metal, paparazzo metal ili grand metal revija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRAŽILI STE - ČITAJTE!!!

YELLOW METAL PONOVO IZLAZI!!!

 

U cilju održanja kreativne anarhije

GLAVNI I ODGOVORNI UREDNIK DOBIO OTKAZ!!!

 

 

U ovom broju specijalno

ISPUNJAVAMO ŽELJE ČITALACA!

 

Stiglo nam je pregršt pisama u kojima apelujete da budemo humaniji prema vašem digestivnom sistemu, i da ne objavljujemo fotografije ružnih članova benda.

Od ovog broja moći ćete da uživate u predivnim slikama još lepših ljudi, u okviru rubrike

Bivše i trenutne devojke članova benda

 

Evo slike Judit Szöllősi, fotomodela iz Budimpešte, za koju smo saznali da je Bandijeva bivša devojka.

 

user posted image

 

ŠOKANTNA ISPOVEST!

 

Naš reporter je uradio intervju sa nekadašnjom mađarskom miss internet, EKSKLUZIVNO za vaš YELLOW METAL.

 

 

Judit Szöllősi: "Da, vrlo rado ću dati izjavu za Yellow Metal."

 

user posted image

 

 

i nastavlja:

 

"To je deo moje prošlosti koje se nerado sećam, ali je na žalost tačno... Bila sam sa Bandijem..."

 

user posted image

 

 

 

sledi momenat bolne istine:

"...ali, znate on je JAAAAAAAAAKO ružan, i morala sam da ga ostavim..."

 

user posted image

 

i na kraju zaključuje:

"...jeeeeebiga, pogrešila sam. Neću sada celog života da plačem zbog toga, ali sigurno neću još jednom napraviti sličnu glupost. Znate, on je tada bio u poznatom bendu..."

 

user posted image

 

-------

 

U nekom od sledećih brojeva redakcija će se pozabaviti višestrukim značenjem reči "šogor". Specijalan gost će biti Marko iz novosadskog benda Nekropolis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Brad Pitt nije muzičar. A sve i da jeste ne bi sigurno svirao u Amentesu. icon_smile.gif

Nismo lepi. Mada kada bi smo morali da izaberemo dežurnog lepotana, bi to bio bez sumnje Gazda (Attila). Zaključujem to na osnovu "odziva publike", jer se jednom desilo da se on dopao nekoj devojci (koja je verovatno zaboravila naočare a nosi dvocifrenu dioptriju...)

icon_smile.gifbiggrin.gif

 

Ja nemam фегецких sklonosti, pa ti to ovako ne bih mogao ni otprilike proceniti, a i nisam objektivan, jel?...

icon_smile.gif

 

Najbolje je da proceniš sama, a za to ti je najbezbedniji način da nam klikćeš na profile. Predlažem ti da za svaki slučaj držiš spremne tipke Alt+F4, ako te slike previše uplaše, da možeš momentalno da zatvoriš prozor...

 

icon_smile.gifbiggrin.gificon_smile.gifbiggrin.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZALOSNO!

Lista lepih devojaka koje su bile sa clanovima benda je iscrpljena zakljucno sa proslim brojem.

Zbog toga moramo nastaviti da naprezemo vas digestivni trakt.

 

Upucujemo apel lepim devojkama da u sto vecem broju budu sa clanovima AMENTESA, kako bi se ovaj tragicni bilans popravio i kako bi ove stranice lepse izgledale!

 

 

SVEZE ISHAKERISANO SA SAJTA MINISTARSTVA ODBRANE SCG!

user posted image

 

Kakav moze biti komentar na ovo?

 

Na primer...

 

Dragi citaoci, da ste znali ko vas je u toku prosle godine cuvao, ne biste tako mirno spavali!

 

Ako ovako izgleda regularna vojska, kako tek onda izgledaju rezervisti?!

 

Pomucene svetle ratnicke tradicije nasih naroda!

user posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ULTRA SENZACIONALNO!!!

 

TRNOVIT PUT DO SLAVE…

 

Vas omiljeni ON-LINE TABLOID vam otkriva kako je Kole iz AMENTESA poceo i postepeno gradio svoju karijeru. Kao svaki pocetak i ovaj je bio tezak.

Ulozio je mnogo vremena, truda, snage, znoja i krvi da bi na kraju postao jedan od najcenjenijih klavijaturista na domacoj metal sceni!

 

Neverovatno snalazljiv novinar YELLOW METAL-a uspeo je da sazna detalje iz Koletove proslosti, koji su cuvani u tajnosti vise od 20 godina, takodje je iskopao i neke raritetne fotografije da bi vam sto slikovitije predstavio ovu zaista dirljivu zivotnu pricu.

 

Pocetak je bio najtezi! Bitno je bilo da se krene od neceg…

 

user posted image

 

 

Skontavsi da u „cowboy“-stvu nema mnogo maste, Kole se zaposljava kao skeledzija i ubija dve muve istim udarcem: visa nadnica + rekreacija (nabijanje kondicije). Interesantno je da je vec tada nesvesno znao da ce mu za nekih 10-15 godina biti potrebno dosta snage da bi dizao Kurzweil-a!

 

user posted image

 

Sledi radikalna promena! Bezeci od surovih vremenskih (klimatskih) prilika nas junak trazi zanimaciju ispod krova. Ubrzo shvata da ga interesuje muzika i o’ma krece da lupa bubnjeve u lokalnom heavy-power bendu.

 

user posted image

 

Medjutim...

Zbog nedovoljne tehnicke potkovanosti izbacuju ga iz benda. Srecom, nas junak se nije ubedacio, nego je brze bolje uzeo gitaru u svoje ruke i pridruzio se tezgaroskom bendu.

Vecinu vremena proveo je u svadbama, sto svirajuci, sto prezderavajuci se.

 

user posted image

 

Posle izvesnog vremena shvatio je da mu preti opasnost od gojaznosti i ubrzo napusta svet svadbi. Iz nepoznatih razloga gitaru zamenjuje klavijaturama i osniva bend pod nazivom Amentes. I tako dolazimo do slavne danasjice koja je vec dobro poznata citaocima Yellow Metala.

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Brad Pitt nije muzičar. A sve i da jeste ne bi sigurno svirao u Amentesu. icon_smile.gif

Nismo lepi.

Ja sam cula da medju vama ima jedan lep goticar, ali da ga iz nekih samo vama poznatih razloga ne pokazujete u javnosti...Ajde, pokazite ga, a ja cu vam poslati slike nekih mojih drugarica, kojima bi neko od vas mogao i da se svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu, moje saučešće drugaricama, kojima bi mi mogli da se svidimo... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

No, svejedno šalji slike icon_smile.gif

Može i na pp, ili da ti dam šifru za Yellow Metal, pa napravi rubriku "buduće devojke članova benda" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

A za lepog gotičara:

 

Prva reč opisa automatski isključuje svakog člana. Ali ajde de...

 

Šta se podrazumeva pod "gotičar"?

 

Sluša gothic? -onda je to Kole, jer on to najviše sluša od svih nas, mada ne samo to..., ali Kole ima kratku kosu, a to nije gothic odlika...

 

Mračan je, tajanstven, ćutljiv? - To je Miša, ali on je isto olindran...

 

Ima dugu, ravnu kosu, mršav je - to je Attila, naš najprogresivniji član, po pitanju muzičkog ukusa, mada može biti i Daemian, ali njega ceo svet zna kao power progaša, ne bi ga niko nazivao gotičarem.

 

Oblači se u crno? - To može biti jedino moja malenkost, ali ja sam matori thrasher...

 

Moraš nam dati malo podrobnije informacije...

...i osobu koja ti je to rekla poslati kod očnog...

 

biggrin.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je novinar YELLOW METALA neke informacije prevideo, a neke mozda i zlonamerno ispustio, dali smo i Koletu priliku da da svoj skromni doprinos ovoj prici.

 

FELJTON: PER ASPERA AD ASTRA pt.2

 

"Prvi deo price je istinit, poceo je Kole. Stvarno je bilo uzasno tesko u pocetku.

 

Ko zna gde bih danas bio da nije bilo mojih vernih drugara...

 

U mladosti sam morao da cuvam krave i tu su mi nesebicnu podrsku u zivotu pruzali moji drugari. Na toj livadi smo cuvajuci krave zajedno iziveli sve moguce decacke nestasluke, naucili prve akorde na sargiji, vezbali growl vokale uz pse lutalice, stekli prva seksualna iskustva..."

 

user posted image

 

"Moji drugari su", nastavio je, "bili uz mene i kad sam prekovremeno radio i na skeli, kako bih dopunio fond za Tritona. I oni su umeli da zapnu..."

 

user posted image

 

user posted image

 

"Ko ima takve prijatelje, ni crna zemlja mu nece tesko pasti. Bez njih – ni u grob!", zavrsio je Kole razgovor za ovaj broj.

 

U sledecem broju:

SENZACIONALNO!

Kole je svirao bas gitaru u vreme osnivanja Amentesa!

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...