Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

SKANDALOZNO, ali iskreno!

 

Cela redakcija YELLOW METALA sinoc bila pijana na zurci u Subotici!

 

To je jedini i pravi razlog zapostavljanja vas, nasih dragih citalaca. Posto mi nikada ne lazemo, ne montiramo slike i sl, smatrali smo da i ovaj put treba da postupimo u skladu sa nasom uredjivackom politikom i budemo iskreni prema vama, o dragi citaoci, koliko god istina bila bolna.

 

Nemamo naravno slike sa pomenute manifestacije, jer nismo bili u stanju da ih zabelezimo. Uostalom, koga jos zanima redakcija zute stampe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mislim na auto... icon_smile.gif

 

Bar da sam se pijan slupao... Nisam.

Bio sam dovoljno razuman da volan prepustim jedinom treznom čoveku na toj žurci, a on nije gledao kako ulazi, pa se jedan šleper pobrinuo za moja leva vrata...

 

...šmrc...

icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog insistiranja vascele javnosti na ovom forumu, odlucili smo ipak da vam pokazemo i nase slike, postovani citaoci. Oklevali smo u postavljanju istih zbog pretnji lincom koje smo dobijali posle svakog objavljenog clanka. Medjutim, posto smo mi neustrasivi, odlucili smo da tim mocnicima kojima razotkrivamo najstrozije cuvane tajne pokazemo izmedju ostalog i zube. Gl.od.ur. nije imao petlju da im pokaze zube. šonja! Bar im se namrstio...

 

user posted image

gl.od.ur.

 

user posted image

novinar

 

user posted image

novinar

 

user posted image

sekretarica i lektor

 

Ako neko od nas strada nakon objavljivanja ovih slika, znajte da je to sve zbog vas, dragi nasi citaoci, i da vi snosite kolektivnu moralnu odgovornost zbog toga (narodski receno: nosite nas na dusi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

MEGA SENZACIONALNO!

 

Uz pomoć dojave našeg vernog čitaoca u potpunosti je raskrinkan pravi identitet bubnjara Amentesa! Naš novinar je sproveo opsežno istraživanje, intenzivno uhodio pomenutog bubnjara (što je i dovelo do zastoja u izlaženju časopisa) i došao do neverovatnog otkrića

 

IRFAN MENSUR SVIRA BUBNJEVE U AMENTESU!

 

Naš novinar se prvo bacio na upoređivanje slika Irfana i "Atile". Nađen je zaprepašćujući mali broj razlika u njihovom fizičkom izgledu, u šta se i vi čitaoci možete i sami uveriti. Sve razlike se mogu pripisati veštom prerušavanju. Zar ikoga može zavarati ona loša perika? Ili brkovi koje nekad stavi, a nekad ne. Nekada mu čak spadnu u toku večeri, što su naši čitaoci već apsolvirali.

 

user posted image

 

user posted image

 

Čik pronađite razliku!

 

Dalje, naš novinar je od izvora koji želi da ostane anoniman (a inače vrlo pouzdanog) saznao čak i neke detalje o ćuni bubnjara Amentesa (a koje nisu za novine),

 

user posted image

 

a što je stavilo tačku na celu priču. To objašnjava i težnju istog da konačno ostavi alkohol i posveti se tradicionalnim vrednostima.

 

Postavlja se pitanje kako je Irfan Mensur toliko dugo uspevao čuva ovakvu tajnu, da se predstavlja kao Atila Nemet, živi dvostruki život, a da to niko ne primeti. U svakom slučaju, Irfan Mensur je uspeo da u isto vreme da vam bude i omiljeni lik iz omiljene TV novele i omiljeni domaći prog metal bubnjar, za šta mu naša redakcija ukazuje posebno poštovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...