Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

MEGA EKSLUZIVNO ZA YELLOW METAL!

FOTOGRAFIJE SA SNIMANJA NOVOG ALBUMA AMENTESA

 

Naš paparazzo se uspešno infiltrirao u studio i uhvatio deo udarničke atmosfere.

 

Najmanje vredan od svih je bio Irfan – aka Gazda Atila. Njega je sve vreme bolela glava i nije bio ni za šta. Sve vreme je držao turban na glavi (misleći da mu to moze pomoci protiv glavobolje, ali uzalud), mračio je i društvo gledao svojim urokljivim crvenim očima.

 

IPB ImageIPB Image

 

S druge strane, ima nekih koji su zaista budno i predano radili. Bandi je, kao pravi inventivni profesionalac, snimio bas deonice ispuštanjem svih vrsta niskih frekvencija. Nije se držao nikakvih stereotipa. Vrlo progresivan metod, koji garantuje da će album i te kako imati avangardnu crtu.

 

IPB ImageIPB Image

 

Obzirom da se malo zaneo, snimatelj je smanjio nivo basova u Bandijevom zvuku.

 

IPB Image

 

Pošto se dešava i najboljima da katkad ostanu bez inspiracije, neke deonice Bandi je snimio uz svesrdnu podršku i pomoć kolega iz benda.

 

IPB Image

 

Kao pravi profesionalac, Bandi je stalno konsultovao note.

 

IPB Image

 

Stari virtuoz na svom instrumentu, Kole, odsvirao je standardno dobro, što se može videti iz priloženog. Naročito su bravurozne deonice odsvirane desnom rukom.

 

IPB Image

 

Snimatelj je u viši cilj uložio nadljudske napore. Radio je punom parom iako ga je užasno boleo zub. (kritični zub se vidi na slici)

 

IPB Image

 

Rađeno je je timski i bez predaha.

 

IPB Image

 

To je bila tek prva sesija snimanja. Budite sigurni da ce Vaša omiljena redakcija Vašeg omiljenog tabloida utrpati svoj nos i u ostale faze snimanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MALI OGLASI

Grnčarija Nikole Mijića

Senta

svima Vama koji se u komunikaciji sa svojom ženom, devojkom ili taštom pretvorite u fluidno agregatno stanje (u kašu ili nešto još ljigavije),

 

IPB Image

 

sa ponosom predstavlja

novu generaciju specijalnih tanjira

 

koji će Vam pomoći da sva vaša supstanca ostane na jednom mestu - dakle nećete se razmazati - i donekle ćete (koliko god je to moguće) očuvati supstrat svoje ličnosti. Naši specijalni tanjiri su sačinjeni od specijalnog materijala i tako dizajnirani da se u njima možete naknadno i na miru sabrati i očvrsnuti.

 

IPB Image

 

Ako vam je ova osobina u krvi (porodična tradicija), u ponudi imamo za Vas specijalni porodični set specijalnih tanjira.

 

IPB Image

 

Kvalitet tanjira garantuje naše skoro 10-godišnje iskustvo.

 

IPB Image

Gazda Nikola prima veću narudžbinu.

 

Tanjiri nisu testirani na životinjama! (Proizvodjač sve sam lično testira)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je taj vas novi nacin snimanja albuma veoma progresivan i potpuno avangardan, posto ste pronasli neke nove metode i primenili h u praksi. Nadam se, iskreno, da te nove metode, ne otkrivaju neke vase skrivene seksualne sklonosti, jer kad vidim muskarce da se ovako pipkaju i stipkaju, svasta mi padne na pamet.

 

Jedino mi nije jasno ovo pretvaranje u fluidno agregatno stanje. Kako je to tek tako moguce po zakonima hemije, osim ako se zene, devojke ili taste ne bave alhemijom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bas me cudi da sem mene ovakve skandalozne stvari niko drugi nije prokomentarisao.

Ne vuci me za jezik... Bojim se da bih nekom ispsovao sve i svasta ako krenem. Znam ja da je ovo zajebancija, ali treba malo dati dozu ozbiljnosti u sve.

 

Brano, pa gde si ti? Negde izmedju? :)

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da potvrdim da su informacije 100% tacne, sto znaci da cemo taj novi materijal uskoro moci i da cujemo!

 

PS. Kole me pitao da vam budem nesto kao MEDIA PROMOTER, pa zato, ajde da se malo oglasim, da vas publika ne zapostavi.

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole i Kole su se upoznali, a bili su u kontaktu i pre nego sto ste se vas dvojica upoznali (fanzini su cudo!). Ne secam se samo kad sam ga poslednji put video, mislim da je Demether negde svirao.

10 iz neurologije... opa, cestitamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dobila taj album zahvaljujuci jednom prijatelju iz jednog drugogo benda, koji mi je rekao "Ovo je savrseno, to mor5as da cujes, steta sto to niko nece da objavi"...I nisam se pokajala.

Kole je cesto aktivan na forumu, izuzev sada zgog opravdanih obaveza, ali ono sto se objavljuje kao yellow metal je 100% istinito..samo je interpretacija malo neuobicajena. Dakle, album se snima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno.

Ja sam bio ocekivao kad vec niko nece da izda album da ga sami urade. Vec su bili uradili singl, a album sam dobio kao promo gde nijedna pesma nema kraj. Dobra je ono muzika, nije moj fah, ali kvalitet se odmah prepozna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...