Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

Pa bolje Karleuša nego Ceca. Karaušla je barem smešna... biggrin.gif

Ceca je oličenje tragedije koja je snašla ove prostore...

 

Kada bih morao da biram jednu od te dve za partnera u švedskoj gimnastici, mislim da bih konzervirao kurac...

 

Kad bi me NATERALI na bludni čin sa nekom od te dve, mislim da bi posle Karleuše bila manja šansa da izvršim samoubistvo putem šmirglanja samog sebe do smrti, grubom šmirglom... icon_mrgreen.gif

Ceca ipak simboliše mnogo toga odvratnog, a i serem ti se ja na to u šta je (čm)Arkan umočio... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONAČNO!!!

 

YELLOW METAL izlazi samostalno!!!

 

Prvi nezavisni broj ekskluzivno donosi:

 

Bandi PROLUPAO!!!

 

Bandi počeo da umesto o muzičkoj teoriji, priča o narodnjacima. Od kako se ovaj školovani basista zaposlio kao grafički dizajner, stvari više nisu kao pre...

Bandi povodom stupanja u radni odnos:

"Ne stižem ni da drkam!"

 

Šta mu bi sa diplomom? Prodavačica u radnji kaže da je ove nedelje kupio manje klozet papira nego inače...

Ako mu ikad i nostrifikuju diplomu kod nas, šta će s njom raditi? Predavati? Kao i Demian za koju godinu kad diplomira?

KUDA IDE NAŠA PROSVETA?

 

NEOČEKIVANI ORT:

PROPALI JUBILEJ!!!

 

Atili propao jubilej mnogogodišnjice poslednjeg seksualnog akta...

Žurka planirana povodom toga, kao i svirka je naravno otkazana.

 

STRAH I TREPET NA RELACIJI ZENJANIN-NOVI SAD

Masovna paranoja!

 

Slučajni prolaznici govore:

„Ne smem da prdnem ni kada sam sam“, „Ne smem da virim na prozoru dok se komšinica presvlači“, „Ne smem da se švercujem u gradskom prevozu“, „Bojim se da opsujem“, itd...

 

U narodu vlada panika i paranoja, jer kako kažu:

LAZA SVE DOZNA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZABRINJAVAJUCE!

Bandiju vec dosadio posao grafickog dizajnera jos pre nego sto je poceo da se time bavi, pa je poceo da vezba predavanja na stranicama yumetala u formi visekilometarskih elektronskih eseja kojima besomucno zasipa teme za muzicare, a sve zbog potencijalne eventualnosti da mu u nekom (ne)doglednom periodu priznaju sada vec zasran komad papira. Naravno pod uslovom da nadlezni organ uspe da od skorelog taloga crevnih produkata duginih boja istog uspe da rastumaci sta je prvopomenuti talog, a sta talog od mastila kojim je ispunjen pomenuti papir.

 

TOP SECRET!

Bandi precutkuje i da mu seksualno samostimulisanje nije potrebno!

Jer...

 

SABLAZNJAVAJUCE!

Bandi dobija (m)oralnu podrsku obozavateljke dok farba prozore!

Sirote komsije ne mogu vise ni da gledaju kroz prozor, a da ne vide sablaznjavajuce prizore iz pravca Bandijevog stana!

Foto dokaz previse brutalan cak i za YELLOW METAL!

 

ZA NEVERICU!

Atila prestaje da pije!

Gubi i rezistenciju na alkohol!

Napio se posle samo 6 piva za Novu godinu!

Foto dokaz cim se foto redakcija otrezni!

 

GRANDIOZAN PODUHVAT!

Kole skinuo i odsvirao Norru El Norru, a sad se bacio na (to) Gunduz Gece!

 

MLADI KASKADERI

Imas li muda? Imas li petlju? Dokazi svoju hrabrost!

Lezi LAZI pod noz!

 

PALI SE NA STEDNJU!

Od sledeceg broja - novi FELJTON:

Daemian za postovane citaoce otkriva da li pojacala sa ispravnim HIGH i LOW ulazima mogu biti istovremeno koriscena i za sviranje i za pevanje?

 

Muskosovinisticka strana

KONKLUDENTNO!

Pivo je bolje od zene!

Ziva istina!

 

Eli (u sadejstvu sa Daemianom) za vas otkriva!

IN VINO, NON IN VINJAK, VERITAS EST!

Foto materijal uskoro!

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

EKSKLUZIVNO!!!

 

ZASTO NOVI ALBUM JOS NIJE SNIMLJEN?!

 

Izvesno vreme se mogu cuti razna nagadjanja o mogucim razlozima zasto ovaj nekada veoma ambiciozan bend jos uvek nije snimio novi materijal, koji je inace vec spreman skoro godinu dana. Tajnu je, specijalno za Yellow Metal, otkrio sam bend, a razlog je, verovali ili ne - METRONOM !

 

Atila sebe opravdava sledecim recima: "Visegodisnje intenzivno tucanje pomoglo mi je da razvijem osecaj za stabilan tempo! Trenutno vezbam vise nego ikada... metronom mi nije potreban!"

 

Bandi ima apsolutno suprotan stav: "Za prdenje mi nije neophodan metronom, ali na basu nisam u stanju ni ton da okinem bez njega!"

 

Covek iz pozadine, Misa , pokusao je da ostane neutralan kao i uvek: "Imam apsolutni sluh..."

 

Kole je odbio da odgovori bez prisustva advokata. U prolazu je ipak dobacio nasem novinaru: "Dosta mi je gnusnih lazi koje o meni objavljujete u vasim jebenim novinama! Nije istina da ne znam da sviram uz metronom... za nepreciznost su krive nestandardne dirke na mojim, inace na svetu najboljim i najskupljim klavijaturama..."

Recenicu je zavrsio nekim aikido zahvatom koji je naseg novinara "transportovao" u ssusednu prostoriju.

 

Pitali smo i Damjana za misljenje o koriscenju metronoma. Odgovor je bio kratak i nedvosmislen: "U maticnom bendu (Demether - prim.aut.) i pevanje kucam na racunaru."

 

Kao sto i sami mozete zakljuciti, u Amentesu je situacija veoma napeta. Nije u pitanju samo vreme snimanja novog albuma, nego uopste opstanak benda. Ostaje nam da vidimo kako ce se stvari dalje razvijati.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokleti klevetnici!

Za ovo ce tuzba da padne! Zar nista niste naucili iz Bandijevog debakla pred sudom?

- Ja nemam najbolje, ni najskuplje klavijature na svetu! Neupucen covek bi pomislio da imam Korg Oasys-a i Kurzweil K2600XS, a to je daleko od materijalne istine!

- Za moju nepreciznost su krivi proizvodjaci metronoma, jer ne proizvode metronome koji kucaju neparne ritmove.

- Objasnjenje za novinara: siho-nage-katatori-nikjo-ho

Share this post


Link to post
Share on other sites

PALI SE NA STEDNJU!

Od sledeceg broja - novi FELJTON:

Daemian za postovane citaoce otkriva da li pojacala sa ispravnim HIGH i LOW ulazima mogu biti istovremeno koriscena i za sviranje i za pevanje?

 

 

Naravno, ako za konekciju koristite kenone firme Neutric (made in Liechtenstein), umesto standardnih "banana" jack-ova icon_cool.gif . Mada, sto se tice sviranja, svima je poznato da Daemian voli da se ushteka u "Leslie" pojacalo, model 147, jer ono ima u sebi odvojeno high i low pojacalo ( dva u jednom!), kao i lampaski preamp, koji daje onaj bezobrazni drajv icon_smile.gif Jos kad je pojacalo madjarske proizvodnje... Ma ne treba mi attilajzer, sve razumem icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif igen igen, gyére baszni kukoricabő ph34r.gif

 

Eli (u sadejstvu sa Daemianom) za vas otkriva!

IN VINO, NON IN VINJAK, VERITAS EST!

Foto materijal uskoro!

 

Vino rulez!!! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

O B A V E S T E N J E

Izvinjavamo se postovanim citaocima koji ne barataju odredjenim stranim jezicima (madjarskim, turskim i sl) i koji samim tim ne mogu da u potpunosti isprate radnju fabulae na ovim stranicama.

Stoga vas omiljeni online tabloid YELLOW METAL otvara mogucnost interaktivne komunikacije sa redakcijom, koja ce Vam na Vas izricit zahtev pojasniti pojedine termine i to licno!

Redakcija ce primati preko PP-a.

I, naravno, blagovremeno odgovoriti.

Hvala na paznji!

I ostanite uz Vas YELLOW METAL!

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

SITUACIJA "METRONOM"

...I DALJE BEZ DOGOVORA!

 

Rasprava o potrebi metronoma tokom snimanja se nastavlja dalje, cak i van sluzbenih prostorija benda. Nas fotoreporter je sinoc ovekovecio zustru raspravu izmedju basiste i bubnjara.

 

user posted image

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slučajni prolaznici govore:

„Ne smem da prdnem ni kada sam sam“, „Ne smem da virim na prozoru dok se komšinica presvlači“, „Ne smem da se švercujem u gradskom prevozu“, „Bojim se da opsujem“, itd...

 

U narodu vlada panika i paranoja, jer kako kažu:

LAZA SVE DOZNA!!!

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_rockdevil.gif

 

e, ovako treba da izgleda tema o domacem metal bendu! icon_rockdevil.gif

icon_da.gificon_rockdevil.gif

 

Ovi ljudi iz Amentesa izgleda da su bas neki zajebanti.

Ma neeeeeeee,nisu laugh.gif

 

Redakcija ce primati preko PP-a.

Primece te (ga)? icon_surprised.gif

ph34r.gif

 

 

 

SUMA SUMARE:YELOOW METALL RULESZSZ icon_rockdevil.gif

pivopije.gif

musik19.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani citaoci, nadamo se da se niste osetili prevareni zbog onog praznog posta od sinoc. Veceras Vas omiljeni online tabloid YELLOW METAL ispravlja sinocnu kolosalnu nepravdu i bombarduje Vas novim ekskluzivnostima.

 

Danas pokrecemo temu:

KO JE NAJVECI METALAC NA FORUMU?

Da li pravi metalac mora da ima dugu kosu ili kompleks kratke kose moze nadomestiti necim drugim dugim?

Na primer - nosom?

 

Mi, medjutim, razmisljamo u drugom pravcu i smatramo KOLETA iz Amentesa NAJVECIM METALCEM na ovom forumu i sire.

Evo zasto.

Posto mu je poslodavac izricito zabranio da se vuce po sudovima u metalskim majicama, neokupan i sa dugom masnom kosom, on je i tome doskocio i kao znak prepoznavanja instalirao drugi metalski statusni simbol:

 

METALNI SMESAK!

 

user posted image

 

P.S. Molimo citaoce da ne zagledaju najvecem metalcu u zube, jer tu nema nista lepo da se vidi.

(Narodna umotvorina lepo kaze: Najvecem metalcu se u zube ne gleda! )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...