Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

Pero nije vokal za bend kao sto su Divlje Jagode... za njih je samo Alen Islamovic... eh, nikad se necu pomiriti sa tim sta ovaj bend danas radi, i kako...

tacno,za njih je alen i tacka...mada se meni svidjaju i ostali...album 'sto vijekova' i 'labude kad rata ne bude' su jako dobri icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cuo sam da je Lipovaca zahtevao da ne svira na gitarijadi poslednjeg dana da se ne bi sreo sa Alenom.

sve je moguce...kaze da nikad ne bi mogao da mu oprosti sto ih je napustio...mada,kada bi se vratio alen u jagode to bi bilo extra icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam ih..Oni su prva domaca grupa koju sam oboyavala,kad sam bila u osnovnoj...A volim ih i sad...Je li ih neko gledao na Gitarijadi?!?Ma,ono je bio dozivljaj!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

A slazem se da je perio sa Alenom bio najjaci period grupe,ma,Alen je metalac,ima glas za heavy,samo sto je on sad prodana dusa,zaglavio je sa Indirama i ostalima...Steta...Ali sto jeste-jeste,u "Jagodama" je bio zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jagode" se nisu prodale,i to cenim,i volim ih jos vise,zbog toga,i volecu ih ZAUVEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Mogu oni da pljuju po Lipovaci koliko hoce,covek je dusa "Jagoda",uvek je bio za metal,i gitarista je do jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sto se postave tice,meni licno najdraza je ona sa albuma "Motori",i naredna tri...Alen,Zele,Nasko i posle im se pridruzio Cehic... musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jagode" se nisu prodale,i to cenim,i volim ih jos vise,zbog toga,i volecu ih ZAUVEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Mogu oni da pljuju po Lipovaci koliko hoce,covek je dusa "Jagoda",uvek je bio za metal,i gitarista je do jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Sto se postave tice,meni licno najdraza je ona sa albuma "Motori",i naredna tri...Alen,Zele,Nasko i posle im se pridruzio Cehic... musik19.gif

ljubim te puno pivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljubim te puno pivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

Ozbiljno,Jagode slusam dosta dugo..,..Nikad mi ne dosade... icon_rockdevil.gif

 

A znas li da je moja ortakinja isto upoznala Zeleta,kad je svirao na koncertu "Alogije",sad u maju?!? musik19.gif Ja nisam imala priliku,nazalost,inace ga mnogo gotivim kao muzicara,kao sto sam vec rekla.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno,Jagode slusam dosta dugo..,..Nikad mi ne dosade... icon_rockdevil.gif

 

A znas li da je moja ortakinja isto upoznala Zeleta,kad je svirao na koncertu "Alogije",sad u maju?!? musik19.gif Ja nisam imala priliku,nazalost,inace ga mnogo gotivim kao muzicara,kao sto sam vec rekla.

ja sam ga upoznao 3 puta icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imali su dve promocije prosle godine,pa me cale ubacio u obe...

prva je bila u februaru,promovisali su poslednji album,a druga u junu,valjda,kad su promovisali kompilaciju...oba puta su svirali,samo sto su na drugoj promociji imali unplugged...bejase bas fino...na zeleta je bila velika navala,jedva sam stigao do njega...treci put sam ga upoznao bas na koncertu smederevaca...tu smo se bas ispricali;inace,zele je levoruk,a svira desnom rukom icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...