Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma, ne vredi ti bodrenje, vise ne smemo uci u Vudu... icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

eeee da ako jos neko moze da me ubedi da zenski rod ne pati od poremecaja paznje e onda stvarno mhihi.gif ....a vama dvema kao bilo mnogo lose sto se 5-orica njih sjatilo oko vas dve..ccc no.gif ajde nema laganja icon_biggrin.gif

(ja ne kazem...mozda nisu bili za vas po vasem misljenju ali ipak je prijalo zar ne ? icon_razz.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeee da ako jos neko moze da me ubedi da zenski rod ne pati od poremecaja paznje e onda stvarno mhihi.gif ....a vama dvema kao bilo mnogo lose sto se 5-orica njih sjatilo oko vas dve..ccc no.gif ajde nema laganja icon_biggrin.gif

(ja ne kazem...mozda nisu bili za vas po vasem misljenju ali ipak je prijalo zar ne ? icon_razz.gif )

Mi volimo kad se fini tipovi sjate oko nas, a ne splavari. Pih... icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo...sad ste istraumirane...ijaoj,pa zar POHOTNI SPLAVARI?:ne:

Stvarno nepravda...

Kazete petorica?

Ccc...stvarno teshko,ali stvarno.

Snaga je u vama,izdrzite!!!

i ja se pridruzujem podrshci! teshko je, ali morate izdrzati!

RIZIST OR SRV!

Edited by Incognito

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeee da ako jos neko moze da me ubedi da zenski rod ne pati od poremecaja paznje e onda stvarno mhihi.gif ....a vama dvema kao bilo mnogo lose sto se 5-orica njih sjatilo oko vas dve..ccc no.gif ajde nema laganja icon_biggrin.gif

(ja ne kazem...mozda nisu bili za vas po vasem misljenju ali ipak je prijalo zar ne ? icon_razz.gif )

biggrin.gif ja ne kazem da je bilo lose icon_redface.gificon_mrgreen.gif samopouzdanje je na visokom nivou icon_biggrin.gif ali obe smo srecno udate pa... icon_redface.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno. Mi smo tru gotikkk zene i volimo samo tipove u kozi i pvc-u, ostali su svi pozeri i nek' se nose. I ne volimo da razmisljamo, samo da trepcemo i da se sminkamo kao porcelanse lutke. icon_smile.gificon_mrgreen.gif

icon_biggrin.gif ne...mene cak mrzi i da se sminkam...sminka me sminkerka...ja samo trepcem icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da. meni je jedina ambicija da budem porcelanska lutka. to ti je kad si lep. nista ti nije potrebno vise. potrebna ti je samo jos jedna lepa najbolja drugarica plavusica. icon_biggrin.gif

 

p.s.

kissez katjusko icon_biggrin.gif

Pa ok,lepo je to zaista...lepe su porcelanske lutke.

Ponovicu,nema potrebe za daljim mentalnim naporom,skapirali smo vashe ciljeve i teznje u zivotu... icon_da.gif

 

A shto se tiche lepe najbolje drugarice,to je veoma diskutabilno...

Drugarice su uvek lepe jedna drugoj,a tek najbolje...uffff...pa tu nema kraja...

 

 

 

Drugarice,uzivajte.../me skapirala! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beshe fina i ova sreda u Voodoo-u... Sentinel se po obichaju smorio zbog muzike icon_razz.gificon_smile.gif Ali smo se ipak svi super proveli...

 

Verovatno cemo ekipno da se pojavimo i u Akademiju u ponedeljak... Nije bash da sechem vene za tom muzikom ali nema nicheg drugog na vidiku, zar ne ? icon_smile.gif

 

Hmmm... Da ne zna neko ko je bila devojchica u nekim ... Errr... ma nije ono koza ni PVC... Al neshto bre sjajno... U svakom sluchaju mala preslatka devojka u sjajnim pantalonama icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...