Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I want you for my pleasure

I need you to satisfy my lust

I want you to be my companion

I want you to fly with me through the night

 

We play this perverted game

We are hunting in the night

We kill for satisfaction

And we need the blood

 

You have to serve me every night

You will ever be my slave

I want to serve you every night

You will ever be my mistress

 

....laalalallalalla..... (al sam pokvaren zar ne icon_twisted.gif ?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina moguća reakcija >> icon_uhoh.gif

actually, uopste nije lose. enjoy the silence remix, mislim da je radio producent linkin parka. zanimljivo u svakom slucaju.

 

@double fire

 

ja sam uleteo negde oko 12, tako da nisam cuo dragu nam britney. mada mozda ne bi bilo lose ponekad pustiti type 0 britney... sto se demije tice, vrucina zavisi od guzve... mada ume da bude prijatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo prepuno, udavila sam se u dimu, i na kraju zaspala.

Ne secam se da je bilo tipova po mom ukusu. Ali bilo je definitivno interesantno.

 

E,moja Laro,nisi samo ti spavala.Bilo je jos nas koji su se oprobali u toj disciplini.

 

Ove srede mi i nije bilo kao proslih.(mislim da ovo nije usko povezano sa tvojim dolaskom. icon_razz.gificon_razz.gif i samim prisustvom).Bilo je dosta cudnih likova koje prvi put u zivotu vidim i nekako su unistili neku atmosveru koja je pre vladala.Stevey je ubijao nekom tehnajom,sto smo se mi salili da su Benny Benassy i Scooter.....

 

Sve u svemu,nije bilo toliko lose....Sam pocetak mi je bio mnogo bolji.Verovatno jer je bilo manje guzve ili me je topla cokolada jos drzala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uleteo negde oko 12, tako da nisam cuo dragu nam britney. mada mozda ne bi bilo lose ponekad pustiti type 0 britney... sto se demije tice, vrucina zavisi od guzve... mada ume da bude prijatno.

ono je bio neki remix, ne bih rekla da je bas obrada. mada i onako nemam pojma icon_confused.gif bar su ona 4 fensera shvatila da nisu promasili zurku icon_smile.gif

Jeej, ide se u demiju, ide se u demiju laugh.gif

 

P.S. ko je bila ona devojka sto je oko 1 igrala na stolu? laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Weeping Willow

Koja je svrha vaseg postojanja? Neukusno obucen, lose nasminkan? Helloooooooooooooooo, jeste li vi normalni??? Ajde da komentarisete nekog glupog fensera koje se izgubio pa dosao na dark night, nego nekog ko izlazi non stop. bas ste jadni..... by the way, na akademiji nema tipa koji dobro izgleda. bye byeee

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. ko je bila ona devojka sto je oko 1 igrala na stolu? laugh.gif

Ne mogu da joj se setim face, ali 2x se pentrala... Ne volim dizanje atmosfere na taj nacin.

 

@Jackie Brown - ti si bila smorena jer nije doshla jedna mushka osoba, na kojoj volish samo oci.. icon_biggrin.gif

 

E, da: *Nije bilo tiposa po mom ukusu*

prevod: Ne volim da postavljam glupa pitanja tipa- Jel ono mushko ili zensko.

(Iako nekim momcima savrsheno stoje 'haljinice' do poda i priznajem da otkidam na takve kombinacije)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je svrha vaseg postojanja? Neukusno obucen, lose nasminkan? Helloooooooooooooooo, jeste li vi normalni??? Ajde da komentarisete nekog glupog fensera koje se izgubio pa dosao na dark night, nego nekog ko izlazi non stop. bas ste jadni..... by the way, na akademiji nema tipa koji dobro izgleda. bye byeee

icon_rolleyes.gif drago mi je da si procitala/procitao sve postove...mrzi me ponovo da sve kucam a i prica o "tome" mi ostavlja neki gorak ukus u ustima pukeface.gif ali to je ne bitno jel da........ opusti se musik20.gif "diiiishi diiishi " sto bi Twiggy rekla biggrin.gif ....nemoj da se nerviras ,svako moze da misli sta hoce (ipak je ovo sve samo obicna demokratija laugh.gif )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec razmisljam kako bi djuskao na Call the Ships to Port LOL!

Uglavnom, na dotichnu pesmu se odsechem. Ili ugasim, kako se zadesi, valjda su pogodili neku frekvenciju koja posebno deluje na moj mozak, ali uglavnom otkaze sva kontrola, te vas lepo molim, NE STAVLJAJTE SHIPKE PO AKADEMIJI! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne secam se da je ikome posebno diglo atmosferu ph34r.gif . Il sam ja oguglala ili mi nije bilo nista posebno. Ma, podrzavam ja takve slobode...

A ti si sedela tu negde blizu za stolovima? icon_biggrin.gif

 

 

@Asmodai - Nemam preteranu zeljuda vidim shipke josh od 18 rodj moje sestre u Nirvani (tj. Metropolu tj. sada Roxy) icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...