Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jel bi mogla da se ponese neka Suspiria sad u nedelju, a dj?

Ej pa cekaj stanipa ovo nije u redu biggrin.gifbiggrin.gif ja nemam izgled( a nisam ni zenski pol) da trazim licno pesme od gavre nedeljom a vi devojke mozete ! zato nama muskarcima ostavite barem forum za to icon_biggrin.gificon_biggrin.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bese fini gothic nocas. malo previse ljudi i koncept pustanja jedne iste pesme vise puta koji mi nikako nije jasan, ali sta sad. provod, ekipa, cudni momenti sa nu metal verzijom depeche mode-a i dobra obrada neil younga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosim cepi kroz guzvu,i svako me gurne,a ja prospem po malo!!!Dok sam se izvukao,nisam imao vise sta da pijem!!! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Hahaha ma pricaj mi o tome biggrin.gif akademija,nedeljom,nosim pice i idem prvi i neko me gurne (ali uvek)...u redu nema problema,gurnem ortaka prvog sledeci put i sta mislis dal se njega gurnuli? Ne ,ali mzato mene opet......mora da je od sirine pa sve kacim hihi laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne spominje Oops! I did it again icon_smile.gificon_smile.gif Bas je super pesmica mhihi.gif

Sinoc je bilo par bas lepih devojaka icon_da.gif Samo je sranje sto je em zima em klinci naprave guzvu jos pre 11 no.gif Imala sam feeling na pocetku da je iza mene obdaniste, sudeci po graji icon_smile.gif

 

P.S. jel vruce u Akademiji zimi? icon_mrgreen.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poredjenje u odnosu na Voodoo,Akademiju?Prostor,muzika,ljudi?Hteo sam da idem,ali...!!!

u poredjenju sa akademijom.... ma ne moze ni da se poredi! lol! icon_smile.gif gavra rulles!

u Woodoo-u nisam nikada bila ali Stevini nightovi u KST su bili 5 puta bolji... a ja nikada nisam volela njegove nightove no.gif

prostor? pa kao neki kafe u podrumu, ne mnogo veliko... ljudi koji smoreni sede... (ili mozda neki i nisu bili smoreni... icon_biggrin.gif )... malo ljudi...

ma nista bez ebm-a! icon_mrgreen.gif a i nije prakticno da se ide sem ako nemas gde da spavas u ns zato sto night (pocasnog li imena) pocinje u 20h i, ako ima ljudi, traje do 1h... bedak.. pa ti cekaj prvi voz u 5:30

za detaljnije info -> coil.worm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...