Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no.gif koliko komentara?????

1.pozitivno je bilo kakvo kreativno oblacenje

2.pokusajte da vam to dobro stoji

3.devojke u bg jos i kako tako uspeju ali tipovi...

4.nema nista sladje od nasminkanih,visokih=(gothic),zgodnih,androgenih tipova koji sebi mogu da dozvole da nose bilo sta i da im to do jaja stoji ( DA LI JE NEKO SKORO VIDEO TAKO NESTO???????)

5.taj tip u skaju koji uvek ide u paketu sa jos par devojaka -svi su poznati pod nadimkom banda pokvarenih nindza-kornjaca ( tako sam cula??) verovatno bi dobi samo komplimente da je isto obucen ali mnogo bolje gradjen ( tj da je dostigao visinu odrasle osobe) icon_rolleyes.gif

6.goce ili kako vec tebe svi pamtimo od pre 6 godina u kst i najgorih metal 80 izdanjima kad si radio sklekove na sred kst pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

7.taj sladak tip u suknji je stvarno sladak icon_redface.gif ali i novajlija pa se nadam da ce nabaviti i neke razlicite suknje8.veliki bedak u bg je sto je suvise malo ljudi i mesta za izlazenje pa vrlo brzo sve zapamtis icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.pozitivno je bilo kakvo kreativno oblacenje

2.pokusajte da vam to dobro stoji

3.devojke u bg jos i kako tako uspeju ali tipovi...

4.nema nista sladje od nasminkanih,visokih=(gothic),zgodnih,androgenih tipova koji sebi mogu da dozvole da nose bilo sta i da im to do jaja stoji ( DA LI JE NEKO SKORO VIDEO TAKO NESTO???????)

5.taj tip u skaju koji uvek ide u paketu sa jos par devojaka -svi su poznati pod nadimkom banda pokvarenih nindza-kornjaca ( tako sam cula??) verovatno bi dobi samo komplimente da je isto obucen ali mnogo bolje gradjen ( tj da je dostigao visinu odrasle osobe) rolleyes.gif

6.goce ili kako vec tebe svi pamtimo od pre 6 godina u kst i najgorih metal 80 izdanjima kad si radio sklekove na sred kst pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

hehe cek da se malo raspisem...prija pustiti sve napolje po nekad laugh.gificon_biggrin.gif

1.Apsolutno (mada na svetu postoji suvise idijota ,pa su samo izuzeci kreativni)

2.Uhhh da nam dobro stoji?..hmmmmm stvar je u tome sto ti odeca ne stoji samo zato sto tako razmisljas ili to slusas.... icon_confused.gif jebiga ...svet je okrutno mesto za ziveti biggrin.gif

3.Voleo bih da cujem malo vece obrazlozenje na ovu temu...interesuje me biggrin.gif

4.Ja bi reko da je androgen, ili ti muski hormoni, u nedostatku kod takvih tipova laugh.giflaugh.gif Ostatak odgovora pod brojem 2

5.Osoba koja je bolje gradjena podrazumeva da ima vecu kolicinu testosterona sto dovodi do zakljucka da ni jedna takva osoba ne bi sebi dopustila da izgleda "zenstveno" biggrin.gif

6.HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA SECAM SE HAHAHAHAHA!...um nista licno deckonjo HAIL AND KILL!

Ostatak je ne bitan..... biggrin.gifbiggrin.gif A na koliko odgovora sam odgovorio tacno i koliki je fond nagrada? icon_biggrin.giflaugh.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif koliko komentara?????

1.pozitivno je bilo kakvo kreativno oblacenje

2.pokusajte da vam to dobro stoji

3.devojke u bg jos i kako tako uspeju ali tipovi...

4.nema nista sladje od nasminkanih,visokih=(gothic),zgodnih,androgenih tipova koji sebi mogu da dozvole da nose bilo sta i da im to do jaja stoji ( DA LI JE NEKO SKORO VIDEO TAKO NESTO???????)

5.taj tip u skaju koji uvek ide u paketu sa jos par devojaka -svi su poznati pod nadimkom banda pokvarenih nindza-kornjaca ( tako sam cula??) verovatno bi dobi samo komplimente da je isto obucen ali mnogo bolje gradjen ( tj da je dostigao visinu odrasle osobe) rolleyes.gif

6.goce ili kako vec tebe svi pamtimo od pre 6 godina u kst i najgorih metal 80 izdanjima kad si radio sklekove na sred kst pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

7.taj sladak tip u suknji je stvarno sladak icon_redface.gif ali i novajlija pa se nadam da ce nabaviti i neke razlicite suknje8.veliki bedak u bg je sto je suvise malo ljudi i mesta za izlazenje pa vrlo brzo sve zapamtis rolleyes.gif

-

--

---1. POZITIVNO JE BILO KAKVO REKREATIVNO OBLAČENjE

-

--2. POKUŠAJ DA NEŠTO KUPIS ILI SASIJES A DA TE NE FINANSIRAJU RODITELjI-

-

---3+4. MUŠKARAC NIJE MUŠKO AKO NIJE U ZIVOTU STAVIO NA LEDjA DzAK OD 50 KG, A OBLAČENjE-TO DOLAZI KASNIJE

-MISLIM, NE MOZEMO PRIČATI O MUŠKOM OOBLACENJU KAD JE EVIDENTNO DA TI JE UKUS SVE SAMO NE "POLNO" DEFINISAN, INACE SE NE BI LOZIO/LA icon_smile.gif NA "MUSKE SUKNJE"

-AKO JE TAJ HTEO DA PRIVUCE SVACIJU PAZNJU-USPEO JE! ALI KOJ CE MENI KURAC PAZNJA MUŠKARACA!!!!NEK IZLAZI U KLUB "X" SUBOTOM , AKO GA TO PRIVLAČI. ZA TAKVE JE I GETO PREDOBRO RESENjE.

--MORA DA KUCI DRKA NA AZISove SPOTOVE NA PALMI!

-

--

--5.ETO PRIZNANjA. ZA SVAKI EXTREM TREBA IMATI MUDA=PISTOLJ ILI FIZIČKU SNAGU ILI- TRAZIS DjAVOLA!!!

-OSIM TOGA, VEĆINA MUŠKARACA KOJI SE KREĆU SAMI U "DRUŠTVU" VIŠE ZENA SU P E D E R I A NjIHOVE "DRUGARICE" IH TRPE KAO -BEZOPASNE icon_redface.gif

----NAJGORE ŠTO DEVOJKA MOZE DA MISLI ZA MOMKA JE DA JE BEZOPASAN!!(Shonja)

-

--6. RADIO SKLEKOVE, BACAO SE NA POD, VISIO SA PLAFONA, BIO PODIZAN OD RAZULARENE MASE, SAM DIZAO LJUDE IZNAD GLAVE GOLIM RUKAMA, KRVARIO, CEPAO MAJCE, NOSIO 8KG LANACA NA JEDNOJ RUCI NA METAL VEČERIMA PETKOM, uz najpoprekije poglede ne-metal okoline, DELIO METAL DISKOVE I KASETE KLINCIMA POČETNICIMA, OKUPLjAO MANOWAR KLAN, PALIO SVEĆE U MANOWAR RITUALIMA U SRED KSTa, SKIDAO SE DO POJASA, PA I GO!!!ima i svedoka, I UOPŠTE

--RADIO SVE ONE STVARI KOJIMA SAM SMATRAO DA TREBA VRSITI LIČNU PROMOCIJU (nazovi i pozerisanje,zabole me) ALI SAM U TOME BIO I OSTAO PRVI!!! SVE TO NABROJANO RADIM I DANAS, I NE OSEĆAM SE LOŠE ZBOG TOGA!!!!

-NIŠTA OD MOJIH DELATNOSTI NIJE UPERENO PROTIV METALA, ČAK vrlo NAPROTIV!! I ZBOG TOGA SAM tvoj bog će mi oprstiti VEOMA PONOSAN

-

--METAL IS FOREVER-----

-

---JA SAM BORAC ZA STVAR, A TI SAMO "POSEĆUJEŠ" TA MESTA U TRENUCIMA DOKONOSTI, SA KO ZNA KOJIM MOTIVIMA!!!

-

----7.KILTOVI SU OBRADjENI U JEDNOM OD MOJIH PRETHODNIH POSTOVA,

-

--POZABAVIMO SE RADIJE SUKNjAMA! POSTOJI JEDAN BEND ZA KOJI SI MOŽDA ČUO/LA, ZOVE SE LAIBACH

-

---NjIHOV PEVAČ, koliko se secam, NOSI SUKNJU PREKO PANTALONA, ALI TO NE IZGLEDA NIMALO GAYasto, JER TO ČOVEKU NIJE NI BILA NAMERA.

-

----KOJA JE VASA NAMERA??

-

---8.NE DAJ BOŽE DA SE POJAVI VIŠE MESTA GDE LjUDI NOSE SUKNjE!!!

-

---ZAKLjUČAK -GADITE MI SE

-

-----[/color]

-

---IDITE NA FORUM BERZA/IGRAČKE, I NADJITE NESTO ZA MENE!!!!

-

---HAIL AND KILL!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif koliko komentara?????

1.pozitivno je bilo kakvo kreativno oblacenje

2.pokusajte da vam to dobro stoji

3.devojke u bg jos i kako tako uspeju ali tipovi...

4.nema nista sladje od nasminkanih,visokih=(gothic),zgodnih,androgenih tipova koji sebi mogu da dozvole da nose bilo sta i da im to do jaja stoji ( DA LI JE NEKO SKORO VIDEO TAKO NESTO???????)

5.taj tip u skaju koji uvek ide u paketu sa jos par devojaka -svi su poznati pod nadimkom banda pokvarenih nindza-kornjaca ( tako sam cula??) verovatno bi dobi samo komplimente da je isto obucen ali mnogo bolje gradjen ( tj da je dostigao visinu odrasle osobe) rolleyes.gif

6.goce ili kako vec tebe svi pamtimo od pre 6 godina u kst i najgorih metal 80 izdanjima kad si radio sklekove na sred kst pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

7.taj sladak tip u suknji je stvarno sladak icon_redface.gif ali i novajlija pa se nadam da ce nabaviti i neke razlicite suknje8.veliki bedak u bg je sto je suvise malo ljudi i mesta za izlazenje pa vrlo brzo sve zapamtis rolleyes.gif

biggrin.gif ja lepo kazem da je tip u suknji sladak icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Ja sam za ovu drugu varijanti. icon_redface.gificon_mrgreen.gif

Pa naravno mhihi.gif znam da je relativno jedan od glupljih izgovora ali ko ce da te cuva na ulici? (sigurno ne neki feminizirani) laugh.gif

Nego sto se teme tice oce li se uskoro ista dogoditi zanimljivo u ovom gradu po pitanju ovog pravca?...malo sam se smorio icon_sad.gificon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno smarate, sta li bi samo pricali kada bi videli nesto ovak'o!

wallbash.gif  pukeface.gif

Ne bih ga ni primetio...... laugh.gif MAda mogao je da stavi malo pudera cistoda se ne vidi da je bas musko lice icon_biggrin.gif ......nije los....za potapanje kupusa

 

mene nekako bolesno interesuje gde ti to nalazis aaaaaaa? laugh.giflaugh.gif

Edited by Asmodai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...