Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej ruzo shto ne primite lestarta u vash (s)Crew? Bili bi zanimljiviji!!! icon_cool.gif

ja se drzim van crew-ova, mada imam crew svojih obozavatelja, ili sam barem imao dok sam pisao pisma.

 

koliko se secam, od zajednickih potpisa prvi je bio "this revolution will be televised", a prvi zvanicni crew je bio we-hate-everything

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj woodcutter je sisa nevidjena samo po akademiji i kst-u trazi gay-ove da ih vodi u kumodraz da im lize anuse strasno!!!!!!!!!!!!! BI i GAY cuvajte se od njega ..............UJDOMAN !!!!!!!!!!

The eagle nature : de si picko kosata,sta ti radi baba....jel te jos smara????????? icon_rockdevil.gife pozdravio te nekrofil kaze da dugo niste vezbali hahahahah,sajsi ga loma good bye

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, pa ja ovo za tebe i pravim. pa obecao sam ti. bice i moonspell-a u primetnim kolicinama... kad dolazis? ili se vidimo tek kad ja dovucem zadnjicu na last rites i ostanem do moonspella?

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

znala sam da je za mene!!! mhihi.gif

 

ako ne uspijem doci fizicki,plutat cu virtualno nad vasim glavama i udisati opojne zvuke love metala dok se ne otopim ali mislim da bi bilo ruzno i nepristojno ne uvelicati prisutnost na nekom Tomijevom najtu buduci da ce ga sigurno organizirati, takvo sto si zasigurno ne bih mogla oprostiti no.gif

 

a sto se tice moonspella i last rites ako treba svaki dan odsad od 8 ujutro do 8 navecer stojim na snijegu i ledu i cekam karte!!!!! mamicu im njihovu nece meni te karte da pobjegnu!!! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

peter nece ici, depeche mozda, iggy verovatno. nisu lose sanse da se nesto ubode.

od LAM mislim da ce ici nesto komercijalnije.

 

 

mor+icia, ako ne dodjes, nema veze. mozda napravim night kad se dovucem do lijepe vase, ali mi je jako drago cuti da imam podrsku cak i iz inozemstva. sumnjam da tomi ista pravi, vec bih dobio obavestenje. vidimo se u zagrebu pocetkom ozujka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...