Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hoce bashta biti otvorena u cetvrtak?

Ko tad pushta mjuzu-Bogi ili Steva?

Eeee,najvishe mi fale elektro nightovi nedeljom u Demiji...ko ce da docheka jesen...jbt,nije moguce da ne moze da se iskopa termin negde za preko leta..! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bašta se otvara tek za 80ete, a za mjuzu je zadužen Steva...

Biće, mico, i Bogusov electro... Barem nešto do jeseni... A ako ti to ne bude dovoljno, ja pravim night samo za tebe!! icon_mrgreen.gif

icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif srecice mrachilice... icon_smile.gif Nema 'leba bez gotike... icon_da.gif Shta cu kad volim depresivne stvari... icon_mrgreen.gif He,a ide i u SKCu u petak Noc Uzasa...hm...to zvuchi primamljivo...mada otkud Infest u celoj prichi stvarno mi nije jasno...

Koliko sam videla bice tu dark mjuze...

POZ!

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video si goticarke?!  icon_confused.gif ...ili goticare?!  icon_confused.gif  no.gif  icon_smile.gif

Otkud utorkom goth u Voodoo?!  icon_confused.gif  icon_uhoh.gif

Napkon Steva! Doci cu da se smorim.   laugh.gif Basta ce mozda i biti otvorena jer sam cuo da je sad u petak bila otvorena.  ph34r.gif

Vidio sam...... icon_cool.gif

Mislim da je to bila srijeda , jer je koncert bio u utorak , mislim!!!

 

EDIT: *Aurora Calerva - Ne znam..mozda. Bilo je nas nekoliko , ne-gothicarski nastrojenih. icon_wink.gif

Edited by Theatre of Dreams

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: *Aurora Calerva - Ne znam..mozda. Bilo je nas nekoliko , ne-gothicarski nastrojenih. icon_wink.gif

Ma jesam... Laki mi je u jednom momentu rekao ko je sve sa yuma prisutan...

 

 

@Jessy

Pazi ne bi ti ni bilo loše kada bi radila. Ima dosta zanimljivih kosa na takvim svirkama icon_wink.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jesam... Laki mi je u jednom momentu rekao ko je sve sa yuma prisutan...

 

 

@Jessy

Pazi ne bi ti ni bilo loše kada bi radila. Ima dosta zanimljivih kosa na takvim svirkama icon_wink.gif

icon_twisted.gificon_twisted.gif hehe,zanimljivo...inache znam i onog plavog iz Infesta...beshe to super provod u basu proshlog leta sa 202jke u Paracinu...zato pozdrav za sve iz Alistera,Infesta,Alogie...

Sutra radim Fullstop shto me mnogo vishe raduje...

pivopije.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaista, bilo je fenomenalno sinoc. Jednostavno, neplanirano dobar provod, sa nekom gomilom pozitivnih vibracija. Veci deo veceri sam provela na stepenicama, mada sam imala “ispade” icon_smile.gif

hvala najboljim zenama sto su me izvukle iz stana wub.gif

a sto se tice petka : AZAZEL, KRAMP i INFEST , basta skc-a, 150 dinara ulaz, 21h ja mislim … I ja naravno idem biggreens.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto se tice petka : AZAZEL, KRAMP i INFEST , basta skc-a, 150 dinara ulaz, 21h ja mislim … I ja naravno idem biggreens.gif

Znaš sa kime ideš? icon_wink.gificon_cool.gif

A posle idemo u KST!! Dobila sam SMS u kome mi je rečeno da je dolazak obavezan. Što znači da idemo!!! orangelistening.gif Kao i večeras!! orangelistening.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petak, KST, VELIKA ŽURKA! Dupli program, DJ Mouse J & DJ Bane! Velika proslava u malom klubu! Obavezan dolazak! Vidimo se!

 

To biti misteriozan SMS od misterioznog broja koji sam dobila! A čim čovek kaže obavezan dolazak, znači da moramo obavezno da dođemo! icon_mrgreen.gif

A mene kao teško naterati da idem negde... orangelistening.gif

Mada ja mislim da Banetu dođe rođendan sad negde.... Gotta ask!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga ja ne dolazim, radim sutra... icon_mrtav.gif

Ma kad se otvori basta bice bolje. Svi ce se kao po obicaju nabiti uz zidove, tek neke klinke ce doci na sredinu baste i igrace gothic i zvalavice se lezbo cisto da pokazu koliko su goth. Neki pederi ce doci u pvc 'aljinama na +30C' i naravno padobranci cje doci da dzuskaju uz EBM ili ti tekno! I doci cu ja... kao hejter svih ovih nabrojanih i bicu vise goth nego oni i to u belom kompletu sa sve fensi patikama. Sta mi je jebo te?! icon_confused.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...