Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala najboljim zenama sto su me izvukle iz stana wub.gif

sve za tebe... pivopije.gif

Znachi kad je sinoc Steva pustio prvo Belle,pa Sacrifice...sve ostalo je postalo nebitno icon_da.gif Naravno ne semmo izostaviti Sentenced...

Can't wait 2nite!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinstrel - ne znam dal da te uzimam za ozbiljno... Chudilo bi me da si ono gore pisao sa zaista takvim mishljenjem. Pa svi gotichari poziraju i oni koji djuskaju uz elektro i oni koji hejtuju one koji djuskaju. Razliku izmedju "newcomers" i "troo" gotichara chini samo iskustvo i kvalitet pozeraja. Uzivajte bre u predstavi i idite na gothic. I ja chu chim se ponovo dovedem u red i iskuliram sa ispitima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e juce je bilo za pricu... icon_rolleyes.gificon_sad.gif emotivno stanje : prvo savrsena histericna sreca, a onda jos gora i histericnija tuga wallbash.gif

 

sto se tice samog najta, bio je dobar kao i uvek icon_da.gif i mjuza je bila super, naravno bio je blutangel biggreens.gif I umreh ti na rukama uz koji je grupa nas toliko nehumano tresirala… icon_smile.gif sve vreme sam skoro djuskala u hodniku … so untr00 icon_smile.gif

 

i ja sam dobila kreacije za Mera Lunu, zahvaljujuci Aurori wub.gif

 

i nravno sundjer bob kao hit najta icon_wink.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZeZaNje...

user posted image

 

SpongeBob i ja đuskali zajedno uz The Fields of the Nephilim.... I bilo nam mnogo lepo! Ali i dalje nisam uspela da neutrališem osećaj tuge što moj Sinstrel nije tu sa mene!!! icon_cry.gif

Ali gledamo se večeras na Banetovom rodjendanu! icon_cool.gif

 

 

Mene su slošili neki ljudi sinoć, ali je zato bilo tu moje Cincilinci da me vrati u žive!

Ali najbolje je bilo u povratku kući.... Jessy, preuzmi... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

preuzimam ja, jer je jasmina na poslu...

nadam se da ti je sada bolje, jer juce i nisi bas ok izgledala icon_sad.gif

i mene su slosili ljudi na kraju wallbash.gif al sta sad...

ja danas nigde ne idem, izaslo mi je neko sranje na licu pukeface.gif sta god da je, idem danas kod lekara. izgleda da je zbog sunca wallbash.gificon_mad.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila ja u Voodoo-u kod Steve posle otprilike godinu dana icon_smile.gif ..mjuza je bila super , ortakinja i ja smo se zabile u onaj mali hodnik i djuskale ( ne znam kako , ali sutradan sam imala upalu STOMACHNIH mishica ph34r.gif )...Stevan je pustio Dead house shto mi bash i nije trebalo , Katatonia me uvek podseti na apsurdnost sopstvene egzistencije icon_rolleyes.gif .....no, ekipa je bila ista kao u KST-u a ja dodjoh da vidim neke nove face icon_sad.gif...to je jedina slaba tachka nighta , inache , dobro su sredili Voodoo icon_da.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccc...bauhausa nikad dosta...

inace obozavam ljude kojima skidas kapu kad im vidis make up i obleku u gothic stihu,i onda izjave da ne vole bauhaus...mljac,za sjekirom potegnuti..ali svi volimo sisterse. to je bitno,veoma icon_smile.gificon_mad.gificon_confused.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, jebote, bila su 2 Bauhausa.. jedan smo culi iz hodnika.. icon_smile.gif

 

inace, muzika je sasvim pristojna, samo su reakcije ljudi....cudne?!

Ma bilo je ok, ja samse iskakala itd.. odmah čim sam kročila unutra, tako da mi je posle dva malo splasnulo raspoloženje... Fala što ste došli

hodnik screw

Share this post


Link to post
Share on other sites

ccc...bauhausa nikad dosta...

inace obozavam ljude kojima skidas kapu kad im vidis make up i obleku u gothic stihu,i onda izjave da ne vole bauhaus...mljac,za sjekirom potegnuti..ali svi volimo sisterse. to je bitno,veoma icon_smile.gificon_mad.gificon_confused.gificon_mad.gif

1. ne volim bauhaus iz milion razloga, da se sad ne ponavljam.

2. sistersi su me smorili za medalju, a nikada mi nisu bili u top 5.

 

i slusam gothic prilicno dugo...

 

 

ljudi, shvatite da u goth rock muzici postoji malo vise sastava, a ne samo 3. i nijedan od njih nije biblija.

 

LM, bese sasvim ok night. pozdrav za ekipe iz hodnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...