Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-

--

---SWE JE TO BAGRA!!

-

---WUDU SREDOM JE ZNOJAWA RUPA, ALI DOBRO JE DA POSTOJI!!

-

-

---SMENJUJU SE RAMONES, NEKI TEHNO, PA ROCK A BILLY, A PROVUČE SE I GOTH ALI...-

-

---SVETU NE MO Š UGODITI

-

---ONE MORE BEAR AND I M JUST FINE!!

-

----AZAL I DANILO SU TAMO REDOVNO

-

--ne znam koj im je

-

--AJ DOĐITE NA FUDBAL U SUBOTU U TRI!!!

-

--NIJE VAŽNO KAKO IGRAŠ, VAŽNO JE KOLIKI SI GOTH!!!

-

-

----P.S.

--

------------NEKROREKTUMOPUŠIMIKUROMONOMIKON!!!

-

-

----HAIL!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to lici na zajebanu ekipu iz voodoo-a oko 88-og godista.

oni su uvek u pravu... mhihi.gif

 

 

 

btw, pa kome je jos stalo da slusa doom po klubovima? koncerti ok, ali tematske vecheri.. no thanx! ja to samo kod kuce (tad je efekat ujedno i najbolji).. mhihi.gifmusik20.gif

 

 

ua doom, zivela mrachna tehnoza!! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ja lichno najvishe otkidam na doom , i moram da priznam da se bash rasplinem kad chujem neshto takvo icon_redface.gif ...bash sam se obradovala Tiamat-u u Voodoo-u ,lepo je shto se pushta neshto sem Evidence ili Christ Goodbye...

jao, ipak ima ljudi kojima je stalo.. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

ne znam.. meni se uvek prevrne zeludac kad neocekivano cujem neku tezu stvar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

-

--

---SWE JE TO BAGRA!!

-

---WUDU SREDOM JE ZNOJAWA RUPA, ALI DOBRO JE DA POSTOJI!!

-

-

---SMENJUJU SE RAMONES, NEKI TEHNO, PA ROCK A BILLY, A PROVUČE SE I GOTH ALI...-

-

---SVETU NE MO Š  UGODITI

-

---ONE MORE BEAR AND I M  JUST FINE!!

-

----AZAL I DANILO SU TAMO REDOVNO

-

--ne znam koj im je

-

--AJ DOĐITE NA FUDBAL U SUBOTU U TRI!!!

-

--NIJE VAŽNO KAKO IGRAŠ, VAŽNO JE KOLIKI SI GOTH!!!

-

-

----P.S.

--

------------NEKROREKTUMOPUŠIMIKUROMONOMIKON!!!

-

-

----HAIL!!!

Igram! icon_wink.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest blessyoumychild
Pa ebem mu majq zashto svaki normalan night mora biti radnim danom ili nedeljom, pa chak i kada je off season na snazi!!!!!???????????? ph34r.gificon_confused.gif Shta mi sa obavezama da radimo shto tokom nedelje ne stizemo izlaziti? Da dochekamo vikend da bismo otishli na sranjave nighotve u kstu? sad.gif zaboga... dajte neki subotuuuuuuuuuu preklinjem vas!!!!! Barem dok nije sezona!!! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Slazem se! Prosto ne mogu da verujem da ne postoji mesto u kojem moze da se organizuje neki nite bar jedanput mesecno subotom ili eventualno petkom, bilo u sezoni ili van nje.

 

Pozdrav svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Back to topic.........

Ma meni kod Steve uvek lepo, pa bilo i sinoć. Mada se od cele večeri najviše sećam Stevinih provala koju su mi baš podigle raspoloženje, a posle toga čaše i Moonspella, Bauhausa i još po nečega.... Brate, ne cirkam više na gayticku!

A jel on jos uvek truje sa metalom, nazivajuci to gotikom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

---ONE MORE BEAR AND I M JUST FINE!!

Jos jedan medved? icon_confused.gificon_uhoh.gificon_wink.gif

 

A jel on jos uvek truje sa metalom, nazivajuci to gotikom?

 

Gothic metal postoji kao kategorija ma koliko to nekima smetalo, a naravno da truje sa tim, u svakom slucaju bolje to nego tehno, mada u principu nije bitno ni ko je DJ ni to da li pusta tehno, metal, ili gothic rock (?) na gothic najtove ide manje-vise ista ekipa i to uglavnom po inerciji...

U principu nije bitna muzika, vazno je drugarstvo icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan medved? icon_confused.gificon_uhoh.gificon_wink.gif

 

 

 

Gothic metal postoji kao kategorija ma koliko to nekima smetalo, a naravno da truje sa tim, u svakom slucaju bolje to nego tehno, mada u principu nije bitno ni ko je DJ ni to da li pusta tehno, metal, ili gothic rock (?) na gothic najtove ide manje-vise ista ekipa i to uglavnom po inerciji...

U principu nije bitna muzika, vazno je drugarstvo icon_mrgreen.gifpivopije.gif

Apsolutno se slazem da postoji gothic metal kao pravac metala, kao i da postoji gothic metal kao pravac u gothicu. Samo, a to ponavljam vec godinama i od tog stava ne odustaje, Stivi nije pustao gothic metal vec je pustao i Rhapsody i Metallicu i nu metal i ko zna sta sve drugo ne. Licno podrzavam da postoje i gothi metal veceri, ali da to bude GOTHIC METAL. A ne Crafle of Filth, Nightwish i sl. E da, i da se onda napise na plakatu da je u pitanju Gothic metal, kao sto se to radi u normalnim zemljama. Dakle, ja i dalje mislim da u BGD do sada nije bilo ni jedno pravo i cisto GOTHIC METAL vece. To sto se Beograd provincijalizuje po tom pogledu najvise je kriv bas pomenuti DJ koji je po meni, najiskrenije, najveca stetocina na ovoj sceni i potpuno je nepotreban, a posledice njegovih gluposti ce se godinama ispravljati. I to pola BGD zna, samo su svi u fazonu da cute i ne zameraju se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je... poslednji put kada sam se raspravljao sa tobom oko Gothic metala trvrdio si da to nema veze sa gothic muzikom. icon_wink.gif

Ja i dalje stojim na tome i ako si pazljivije citao sta sam gore napisao videces da sam ja rekao da postoji gothic metal koji je deo metala i gothic metal koji je deo gotike. Potpunio odvojene kategorije. Prvo ide na metal veceri, a drugo na gothic, ali kako rekoh postoji zid razlicitosti izmedju toga. Ako se pravi metal vece ovaj prvi gothic metal ide u to. Ako se pravi gothic vece onda ide ovo drugo. Stivi je to izmesao, pa je jos dodai i power metal i heavy i ko zna sta jos i tako napravio ogromnu stetu. Ja bih voleo da neko pravi ciste Gothim Metal veceri kao deo metal veceri u BGD. I to je potebno BGD-u. Ali to niko ne radi. Na zalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto se Beograd provincijalizuje po tom pogledu najvise je kriv bas pomenuti DJ koji je po meni, najiskrenije, najveca stetocina na ovoj sceni i potpuno je nepotreban, a posledice njegovih gluposti ce se godinama ispravljati. I to pola BGD zna, samo su svi u fazonu da cute i ne zameraju se.

icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

 

Slušaj, meni barem ne moraš da pričaš kako bi trebalo da izgleda pravi gothic night s obzirom da veoma dobro znam!! Da nije nekih Stevinih momenata negde posle 3 ova deca ne bi ni mogla da zamisle kako gothic zvuči!

A i ako ti on toliko smeta, ćuti i trpi još malo. Čovek uskoro odlazi iz zemlje, taman i da se on odmori od svakakvih faca koje stvarno na kraju i zaslužuju da im se ištampaju i daju na nošenje Ruin and Misery majčice... icon_twisted.gif

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se! Prosto ne mogu da verujem da ne postoji mesto u kojem moze da se organizuje neki nite bar jedanput mesecno subotom ili eventualno petkom, bilo u sezoni ili van nje.

 

Pozdrav svima!!!

Imaš svakog trećeg petka Bogijev night u KSTu, pa ako ti odgovara, dođi...

Bogi pušta mjuzu i večeras u KSTu jer su Bane i Dušan na moru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...