Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za promenu je bilo manje metala nego obično... I u jednom momentu je Steva opičio GMS, čini mi se..............................................

Aha, jeste bio GMS... icon_da.gif

I jeste Doro obradila BTL... icon_wink.gif

Isto i za obradu Zeppelin-a koju Stivi povremeno pusti na kraju...

 

Meni je bilo superishka na goth-u, jako dobra mjuza, tako da sam celu noc djuskala... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo me.jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.bila sam sinoc na gothu a pre toga sam radila na koncertu Consecration i Rain delay.u kstu je bila mjuza bas po mom izboru.Aurora-Eki je bila jako lepa icon_da.gif

Ima jedan deckic bas je lep,al mu ne znam ime.jedini dobar fradza na gothu. ZELIM GA icon_redface.gif

da,kreten sam,ma zbaricu ga ja pre onih iskompleksiranih kostura.hehe......

GMS u kstu-to ce da se pamti.

VOLIM VAS!!!!

KACOLINKA givemebeer.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lesi

Reci cu samo da si NEVEROVATAN NARCIS,shto je krajnje ochigledno icon_smile.gifpukeface.gif

A za kachenje slike,ako vec zelish da je svi vide,znash koga treba da iscimash...

@Eki

Sorry sreco,necu doci u SKC oko 6-ice...imam bitan dogovor,ali navraticu pre KSTa oko pola 11... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim da je apsolutno niko ne vidi i ne kaci nigde, a kome treba za licnu upotrebu, zna kome treba da se obrati. bilo da je licna upotreba drzanje u albumu, gadjanje pikadom ili masturbacija.

 

cak mislim da sam u postu napisao da se nadam da je niko nece videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim da je apsolutno niko ne vidi i ne kaci nigde, a kome treba za licnu upotrebu, zna kome treba da se obrati. bilo da je licna upotreba drzanje u albumu, gadjanje pikadom ili masturbacija.

 

cak mislim da sam u postu napisao da se nadam da je niko nece videti.

ok...ma samo te zajebavam,jer mi se chini s obzirom da si ti u pitanju da je to ono tipa-NEMOJTE DA JE KACHITE(u [revodu kachite je kachite obavezno!) icon_smile.gif Zashto uopshte pominjesh onda fotku,ako vec necesh da se pokrene bilo shta na tu temu...zato postoji pp... icon_smile.gif

...he i dalje ipak mislim da mi se dobro chini icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

inache...utisci...Voodoo...hehe nasmejala sam se na komentar mojih ortaka kad su rekli da su se zabrinuli za mene,jer nisam dosla do 2h icon_mrgreen.gif Steva kao da je znao da treba da priceka sa MOJOM pesmom dok ne dodjem...pustio je Belle tek kasnije...

Atmosfera je bila ok,trebalo mi je da dodjem,da se opustim,osetim zasticenom,svoj na svom...narocito posle flasha koji mi se javio isto vece...vracanja uspmena na srednju,drustvo iz nje,etc.Kako su se neki ljudi izmenili,prosto ti dodje zao da tome prisustvujes,a ne mozes nista da uradis,jer ljudi se menjaju,a osobe koje si poznavao i voleo kao da su umrle,nestale...I dalje se naziru neke predjasnje osobine,ali nije to to....zesce se smorih...Stalo mi je i dalje,ali kao da.........bla...necu da mislim i smaram o tome...ionako se mnogo ljudi u poslednje vreme od kojih sam to najmanje ocekivala ponasa kao idioti...

No,kao sto rekoh,my sanctuary helped me to feel good again...

Veceras je rockic u KSTu...jos malo terapije mjuzom i dobrim drustvom...

pivopije.gif A i malo alkohola ne bi bilo na odmet icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok...ma samo te zajebavam,jer mi se chini s obzirom da si ti u pitanju da je to ono tipa-NEMOJTE DA JE KACHITE(u [revodu kachite je kachite obavezno!) icon_smile.gif Zashto uopshte pominjesh onda fotku,ako vec necesh da se pokrene bilo shta na tu temu...zato postoji pp... icon_smile.gif

...he i dalje ipak mislim da mi se dobro chini icon_smile.gificon_wink.gif

fotka je pomenuta da se neki nezreli um ne bi setio da je okaci. slati pp je iluzorno jer vlasnik aparata nije preterano cesto na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavite tu sliku! Mozda Majka Norvjeshka prepozna slatkog tipa na njoj  icon_mrgreen.gif

Wolfe,dobar ti potpis icon_smile.gif Mene jadnu i nezasticenu nasao da podjebavas...hmmmm...erge to kill rising,RISING icon_mad.gificon_evil.gif ...mada,tip i jeste keva i vi samo mozete da ljubomorisete na njega,tako da i treba da ti stoji u potpisu kao IDEAL! icon_smile.gificon_wink.gif

Inace Lesijeva slika je prica za sebe...ma ni Vile mu nije ravan u pozi icon_smile.gif samo lepo Sandra rece da njen deda i Lesi imaju nesto zajednicko icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Moli se Shelly da omoguci svima da vide lepotu od naseg BG vampira icon_mrgreen.gif Greota da takva divota ostane nezapazena icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Zasto me Lesi, stalno svojim postupcima navodis da te podjebavam? Smeh ma koliko kvalitetan i koristan bio,od prevelike kolicine moze da ubije,da dovede do gusenja...a ja sam isuvise mlada da umrem... icon_cry.gificon_smile.gif

POZ! pivopije.gif

P.S>Don't take this as an offense...just kidding icon_wink.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo vec kod slika...ako neko ima dobre fotke sa koncerta Apocalyptice sa Exita neka ih pliz postuje ili javi pp-om.Hvala unapred! pivopije.gif

P.S.za sve ostale tipove slika icon_wink.gif slikani neka se ne brinu...samo se salimo,al imamo granicu...ma koliko god iskusenje veliko bilo icon_wink.gificon_da.gif ;)to je ionako sve bila zajebancija...

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolfe,dobar ti potpis icon_smile.gif Mene jadnu i nezasticenu nasao da podjebavas...hmmmm...erge to kill rising,RISING icon_mad.gificon_evil.gif

 

Mislis naravno na "urge to kill" icon_razz.gif

(zanimljivo je sto se takav pojam zapravo osznacava kao "erg" ali Englezi ga pogresno pisu... psihologija licnosti rula icon_rockdevil.gif )

 

Inace Lesijeva slika je prica za sebe...ma ni Vile mu nije ravan u pozi icon_smile.gif samo lepo Sandra rece da njen deda i Lesi imaju nesto zajednicko icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Pramenove?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis naravno na "urge to kill" icon_razz.gif

(zanimljivo je sto se takav pojam zapravo osznacava kao "erg" ali Englezi ga pogresno pisu... psihologija licnosti rula icon_rockdevil.gif )

 

 

 

Pramenove?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif hmmm mozda i to......al nek ti on to kaze,ne bih da moj nalet smeha postane zarazan za ceo YUM,ipak sam ja fina prema njemu PONEKAD... icon_twisted.gificon_razz.gif

kad smo vec kod pramenova tu postoji jos bolji novi trash...koji ti definitivno nece hteti reci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

No...dosta o internim shalama i prozivkama ipak je ovo tema o utiscima sa nightova...mada i ovo su utisci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nece mene crveno stvorenjce...suvise toga joj pruzam icon_smile.gificon_twisted.gificon_smile.gif ,takvo "razumevanje" vi tipovi ne kapirate icon_smile.gif

hehe icon_wink.gificon_smile.gif

p.s. besides...ona nije kuche da radi tachno ono sto ti zelis da radi... icon_da.gificon_razz.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...