Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

ja samo odgovaram na zahteve anonimnih posiljalaca.... icon_smile.gif

 

bilo bi ti dobro da se samozadavis zbog ovakve slike, i poziranje treba da ima granice, iako ti to ne mislis....btw. slika je totalni ville valo....

 

btw. saosecanje je nepotrebno sestro slatka ovo je ipak sitnica....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-

-

---U JEDNOM TRENUTKU SE U HODNIKU OSETIO MIRIS ZAPALJENE PLASTIKE KOJI JE ŠTIPAO ZA NOS!!

-

---PRVO SAM SE UPLAŠIO DA MI NE GORE SLUČAJNO PVC PANTALONE,

-

---A ONDA

-

---MALO NEPOTREBNE PANIKE!!!

-

---NJIMA JE NORMALNO DA PONEŠTO GORI!!!

-

------NPR, ATMOSFERA JE BILA GORUĆA

---------------LOMAČA OD PRUĆA

-

----A ONDA, PRAVAC KUĆA

 

----------------------------------NA ĆEVAPE, U 7 UJUTRU :TtUed, DINO DINONI, KELLY I JA icon_biggrin.gif

-

---I TAKO JE NAJT USPEO DA ZAPALI RAJU, A DA SE I SAM NE ZAPALI, DOK SU NAM NA ŠPORETU GORELI ĆEVAPI!

-

-----PLASTIŠ FANTASTIŠ!! JAA JAA!! icon_rockdevil.gif

-

--------------SUVA POEZIJA icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko sam umorna,nije mi stvarno jasno kako cu da ustanem za 5h...u najboljem slucaju cu se dogegati do faxa i liciti na narkomana,a glas ce mi biti k'o mushki gotik vokali... icon_smile.gif

Ja odspavao cela 3 ipo sata... Ne pitaj me kako i zashto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko sam umorna,nije mi stvarno jasno kako cu da ustanem za 5h...u najboljem slucaju cu se dogegati do faxa i liciti na narkomana,a glas ce mi biti k'o mushki gotik vokali... icon_smile.gif

Ja odspavao cela 3 ipo sata... Ne pitaj me kako i zashto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam se sinoc kao prvo ucirkao sveCki... I to onako bash da mi bude vishe nego cool i previshe dobro da bi to bilo zdravo. Onda sam jedno vreme pravio drushvo Jessy u cupkanju po plehanom podu, a ostatak vremena sam snimao guzu neke cice koja je doshla tu sa izvesnim kretenom kojeg poznajem. Dalje, nekon shto sam uspeshno stigao kuci posle dugog puteshestvija gde sam naranio jednog kera luksuznim sendvichem, prekinut sam na pola tushiranja urgentnim telefonskim pozivom u 6 izjutra. Posle toga sam udomljavao neudomljene devojke iz drugih gradova koje su doshle specijalno zbog Gavre, spavao ko na iglama, bilo mi neugodno jelte, budila me deca koja su ishla u osnovnu shkolu i vrishtala neshto o baletankama, a ondak sam lepo otisho na kafu u 11 h. Ostatak danashnjeg dana proshao je u shetnji po najvecem sprzu, ispracanju gostiju na autobuske stanice, teshkom fizichkom naporu, prepushtanju pohotnim strastima, Bogougodnom snu pravednika i blejanju kod ortaka i gledanju "Me, Myself and Irene".

 

Pa recimo da se o mom zivotu moze snimiti lep film, il barem strip...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaooooooo!!!!!Otkachila sam (ovaj put stvarno... pored moje urodjene otkachenosti biggrin.gif ) Obozavam Stevu!!!Mozda cu biti malo zlobna zbog ostalih Diorama&DoD fanova...ali moram da kazem:

CHOVEK JE OVAJ PUT ZEZNUO CHAK I GAVRU PO BROJU PUHTENIH PESAMA DIORAME & DODa!!!10(read !!!10!!!) pesama!!!

Pored uobichajenih Curse i Advance,pustio je E minor(1 of my fav) icon_redface.gif i Contradictive musik20.gif ,!!!LIGHT musik20.gifmusik20.gif (potpuno me iznenadio i odushevio),Belle,!!!!!!PLAYING GOD(!!!aaaa!!!) icon_redface.gificon_redface.gif !!!zatim Traumantzer.Al kad je pustio!!!WORLD OF ICE!!!....to je bio praktichno shock...kako samo !!!VOLIM!!! tu pesmu!!! biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Ali ipak me je najvishe iznenadio i bukvalno emotivno pogodio kad je za kraj pustio moj TAAAAKO obozavani FLOOD OF TEARS!!!Jbte,gde iskopa pesmu za koju sam tako emotivno vezana!!? wub.gifwub.gifwub.gif

Ako tad nisam umrla... icon_da.gif

 

Shta reci...? Mislim da mi u zivotu nije bilo lepshe u Voodoo...

10 pesama...ccc...josh uvek sam pod utiskom... icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, sta mu bi........

 

Sada znas kako je meni kada ga uhvati neko ludilo i ispuni mi apslutno svaku muzicku zelju... Mada to i ovako redovno radi... lol...... Samo sto je pitanje koliko mu stvari trazim za jedno vece icon_wink.gif

 

 

Ih i kad se setim one divne veceri kada sam bila na skroz drugom kraju kluba i kako mi je citao misli.... Ah, memories...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, sta mu bi........

 

Sada znas kako je meni kada ga uhvati neko ludilo i ispuni mi apslutno svaku muzicku zelju... Mada to i ovako redovno radi... lol...... Samo sto je pitanje koliko mu stvari trazim za jedno vece icon_wink.gif

 

 

Ih i kad se setim one divne veceri kada sam bila na skroz drugom kraju kluba i kako mi je citao misli.... Ah, memories...........

znam al mu nista,ama nista nisam trazila...Lazem,zatrazih mu You an Ice,al je rekao kako mu je ostala kuci.Znaci sam je iskopao ove pesme i bash je ubo moje omiljene...Ne mogu da ti opishem kako sam odreagovala na Flood of Tears..

@Gotze

Dolazimo da te gledamo kako se blamirash... evotigana.gifpivopije.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mi je znati shta onaj Gotzeov post znaci..?I koji su to postovi obrisani....hmmm ph34r.gifno.gif ...e zaboravih,pustio je i The wind was stronger,znaci 11 pesama...sta li mu bi? icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Veceras je Bogi...znaci ipak idem... icon_da.gif Vidimo se u uskom pretrpanom hodniku... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se vratio sa Dark Revolution-a, i veoma sam sretan sto mogu da kazem da je night bio booming success. Vecina ljudi je bila pod maskama od kojih su neke bile veoma kreativne. I Gavara i Stivi su pustali muziku manje-vise standardno, sto se zanrovske zastupljenosti tice, medjutim ovaj put je sve zaista bilo ekstra. E sada, nisam siguran da li su obojica ulozili vise truda u play liste ili sam ja jednostavno imao pozitivniji stav prema svemu, ali bilo kako bilo, jako dobro sam se proveo. I cak me ni zvuci Evanescence-a nisu uzdrmali u tome (da, isao je Bring Me To Life).

 

Fajronta nije bilo. Veliki klub se zatvorio u pet, kada se ogromna vecina rulje povukla, a mali klub je i dalje bio kracat pun u tom trenutku. Nisam siguran kada se i mali klub zatvorio jer sam u tom trenutku furnuo kuci, ali sudeci po rulji, islo je bar do sest.

 

Svaka cast centralnom stabu Dark Revolution-a za ovako fenomenalno vece, ovo je vrlo definitivno najbolji organizovani dogadjaj ove godine. Nadam se da ce i drugo vece u KST-u biti isto toliko uspesno.

 

E da, i ako ste mislili da ova cela stvar u stvari nije prikriveni satanizam, jedino sta mogu da vam kazem je da pitate TtuEd-a koliko je tacno karata prodato za Akademiju. Dobili smo direktan znak od Necastivog! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

-

-

---MALO PODSEĆANjE NA 2003 GODINU OD DRAGOG NAM.... pukeface.gif

-

-

----VIDIMO SE ili ne U PONEDELJAK!!! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja nesto kasnije odgovaram… I stavrno sam se odusevila nightom.. wow.. ljudi je bilo premnogo (pa covek nije mogao normalno ni da dise… a jos manje da igra biggrin.gif )… bilo je raznoraznih maski.. Nemam apsolutno ni jednu zamerku… do duse nisam bila uopste u malom klubu (pa verovatno zato I kazem)…I da.. zelim da se zahvalim Gavri za ispunjenje zelja… icon_wink.gif

A sto se tice vecerasnjeg nighta… pa videcemo.. nadajmo se da ce biti isto kao I sinoc… icon_da.gif

Znaci od pocetka veceri… tj. od momenta sminkanja pa do lezanja u krevet sve je bilo eeeextra.. svaka cast…!!!

Ah da.. I nadam se da ovo znaci nastavak organizacije ovih dogadjaja icon_wink.gif

-

-

---IMA TOGA JOŠ HEHEHE biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...