Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Eki

Sorry mali,nije bilo teorije da ti podnesem izvestaj...a SMS dok ti stigne prodje 2 dana...

Meni i Milani je bilo extra i u utorak i u sredu (kao i uvek icon_mrgreen.gif )...nikad dosta gotika... icon_da.gif A veceras Bogislav pusta u hodniku,jeeeeeej!!! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pljujte po Stevi...Covek bi rado pustio nesto novo ako mu zatrazite al je problem sto tad svi stoje i blenu...Kad sam mu jednom prilikom zatrazila da pusti Through night and flood od Lacrimose za promenu,rekao je kako bi rado,al je jednom to uradio i svi su bili u fazonu-jaooo Stevo,al smaras...Mislite da je njemu zanimljivo da konstantno godinama pusta manje vishe iste stvari..?Problem je sto ljudi nece novo,tj. ne znaju,pa se odmah smore i problem je u samom pristupu DJu...

Hehe,zato nama uvek hoce da ispuni svaku zelju,nja nja icon_razz.gificon_razz.gif

Meni gotik i electro nightovi najvise odgovaraju i ispune...em sto se izigram,em sto mi ekipa uvek odgovara i cela atmosfera je...vrh...a mozda sam u sustini ja fanatik za te nightove,ne propustam praktivno ni1 u zadnjih skoro godinu dana...,buahaha...boles' icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooooj, meni stigao jedan e-mail i ja skapirala zasto STVARNO gotivim Stevine nightove....

 

Respect and hail!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edit: Iz mojih izvora znam da je pustio novi Fields of the Nephilim i da su skoro svi blenuli ki debili i da niko nije dosao da pita sta je to. So, I think this gives a problem a new dimension....

Edited by Aurora Calerva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, sve se svodi na to da postoje ljudi koji ne vole Stevu i njegov nacin rada i oni koja ga mnogo gotive i ne bi ga menjali ni za sta na svetu......

 

 

 

 

Ma kod nas je problem sto vecina slusa electro i metal, dok jako malo ljudi slusa gothic i gothic rock. A sto je najgore, ljudi uglavnom slusaju hitice i mrzi ih da zadju dublje u celu pricu. I ima tu jos mnogo cega, ali stvarno mi ne treba jos ljudi da me mrzi, pogotovo ne kad sam u pravu.

 

 

 

 

Elem, sada iskreno govoreci, i ovo je moje objektivno misljenje, PRAVE gothic nightove sam dozivela, barem kod nas u zemlji, u organizaciji Dark REvolutiona. I ne, ovim ne pokusavam da se ulizujem niti Sinstrelu niti TtuEdu, vec samo da pohvalim i to prvu polovinu Havena 4, tj onog kada je bila revija i mjuzu koja je picila od pocetka nighta do same revije, kao i FotN tribute night... Stevini nightovi su dobri jer on uspeva da uklopi toliko podzanrova u 5 sati programa i takodje jer je SPREMAN da pusti nesto novo kao i da ispuni muzicku zelju. A verujte mi, ispunjava ih skoro sve! Sedela sam kod njega toliko puta i ne biste mi verovali sta sve ljudi traze. Ustvari, poverovali bi jer jednostvno to su sve one stvari koje on PUSTA!!

I jos nesto, Steva ima preko 5000 gothic CDova (sto mu dodje neka cifra pre nego sto je prestao da broji). So, ako se neko pojavi sa boljom i vecom kolekcijom od njega, ko bolje POZNAJE zanr od njega i ko bolje zna da ispostuje razlicite ukuse ljudi koji dolaze... Hej, mislim da bi mu verovatno veoma rado prepustio svoju stolicu.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno se slazem...

Steva je inace pustio na kraju jednu proooookleto dobru stvar-grupa se zove Staljingrad i tako su doooobri!!! Ne dirajte nam Stevu!!! violent.gif

Bogislav sam pokupila od Elvircheta Sinstrele,njoj se obrati icon_smile.gificon_wink.gif

Inace daaaa...kad ce novi Dark Revolution?...na proslom je bilo nevidjeno dobro i muzika i revija i uopste atmosfera...

Ttued mi je licno pomenuo da je otvoren novi forum za zainteresovane-Dark Revolution...pa ko voli nek izvoli biggrin.gifa

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno se slazem...

Steva je inace pustio na kraju jednu proooookleto dobru stvar-grupa se zove Staljingrad i tako su doooobri!!! Ne dirajte nam Stevu!!! violent.gif

Bogislav sam pokupila od Elvircheta Sinstrele,njoj se obrati icon_smile.gificon_wink.gif

Inace daaaa...kad ce novi Dark Revolution?...na proslom je bilo nevidjeno dobro i muzika i revija i uopste atmosfera...

Ttued mi je licno pomenuo da je otvoren novi forum za zainteresovane-Dark Revolution...pa ko voli nek izvoli biggrin.gifa

Da, zar nije trebao ovog septembra da bude samhain? icon_uhoh.gif

ili je to bilo ono kaubojsko vece u old city-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, sada iskreno govoreci, i ovo je moje objektivno misljenje, PRAVE gothic nightove sam dozivela, barem kod nas u zemlji, u organizaciji Dark REvolutiona. I ne, ovim ne pokusavam da se ulizujem niti Sinstrelu niti TtuEdu, vec samo da pohvalim i to prvu polovinu Havena 4, tj onog kada je bila revija i mjuzu koja je picila od pocetka nighta do same revije, kao i FotN tribute night...

Thnx! icon_wink.gif

Elem Samhain-a ce biti, ali vise informacija cete dobiti kada pocne i reklamna kampanja. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Stevana, ako bi on recimo puštao te stvari više od jednom, možda bi neko i naučio nešto. Ili su možda ti ljudi koji dolaze na njegove najtove te hitiće naučili negde drugde, za domaći, pa se tek onda pojavili u KST-u/Voodoo-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče Stevana, ako bi on recimo puštao te stvari više od jednom, možda bi neko i naučio nešto. Ili su možda ti ljudi koji dolaze na njegove najtove te hitiće naučili negde drugde, za domaći, pa se tek onda pojavili u KST-u/Voodoo-u?

Kad vec to pomenu... Postoji jedna kompilacijica koja se zove "KST Gothic Night" koja se vrti po gradu.... mhihi.gif Da, definitivno je domaci u pitanju mhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif Upoznat sam sa dotičnom. Ali verujem da je većina ljudi nekoliko puta banula na najt pre nego što je poslušala CD. Sem ako ne veruješ da postoje ljudi koji se na taj način pripremaju za najtove (mada, kad postoje ljudi koji se preslišavaju posle testa inteligencije icon_uhoh.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...