Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Ja sam odusevljen! A booming success indeed, najbolji event u zadnje vreme, a sto se tice toga kako sam se ja proveo, najbolji u... u... zadnjih... uuuu!!! Ma sjajno, potrosio sam svaki atom snage, da se produzilo jos koji minut, pao bih i na pod i ne bih ustao (though, I did make a good run ka trolejbusu later to jutro...), ma, super... ali sticajem okolnosti izgleda da danas ipak necu svracati, eventualno posle 2 vec nekako, ako bash ne budem mogao da odolim...

Svaka cast svima koji su ucestvovali u organizaciji, uostalom, 666 na Samhan govori koliko je ovo bio veliki kosmicki dogadjaj icon_smile.gif ...

-

-

---I NA KRAJU OVA "VELIČINA" icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

....jos mi se utisci nisu slozili da bih dala neki detaljniji komentar...

ali moram da kazem da odavno nisam bila na uspesnijem night-u! icon_da.gif

i pored toga sto mi se uzasno spavalo, pa sam bila veoma konfuzna, manje-vise dezorjentisana i sto sam otisla vec oko 15 do 3 (da ne bih zaspala u kst-u), bilo je jakoooo dobro.

muzika je bila solidna ( za svakog po nesto), tu je bila moja standardna & do imbecilnosti & nazad omiljena ekipa, gooomila ljudi koje gotivim, upoznah jos neke ljude i naravno sa vecinom ne uspeh ni posteno da se ispricam...

i kao sto rece Dushan, bese to uloga mog zivota, tj smrti icon_razz.gif

toliko sam se dobro osecala onako kostimirana ( da ne kazem maskirana jer se onako osecam vrlo prirodno) da mi je palo na pamet da se cesce pojavljujem u tom izdanju biggrin.gificon_da.gif 8)

inace, Wolf i ja smo radili u kooperaciji-prvo neko obavesti "zrtvu" (ili srecnog dobitnika, zavisi kako se gleda na to icon_razz.gif ) da se Smrt (tj moja ater-nost) blizi, onda Wolf pristupa ispovedanju i pricescu istog (sto, naravno, ima adekvatnu cenu biggrin.gif ) i onda ja obavljam svoj deo posla 8) . posle opet treba zvati popa (Wolfa) da obavi posmrtni deo obreda (i to takodje uz odgovarajucu naknadu biggrin.gif ) a zaradu delimo pola-pola!

inace, juce smo se tek uvezbavali, ali cemo do sledece prilike dobro razviti biznis!

samo mi je zao sto mi foto-aparat nije radio icon_cry.gif (baterije, NOVE baterije, su bile prazne :x , a to smo utvrdili tek u kst-u) pa nismo uspeli da ovekovecimo taj istorijski dogadjaj :ne: icon_cry.gif . sada sve nade polazemo u Greetera i njegove fotke...

-

-

---KEEESU.....

-

--DAAAAJTE MI KEEESU..... pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lesi

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif uuuuu,s'ha ti reklaaaaaa... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

@BVD

Ne icon_mrgreen.gif ...ili jesi ili nisi trOO gotik... icon_razz.gif Meni se ti nightovi najvise dopadaju,uvek se lepo provedem,muzika mi odgovara,domaca mi je atmosfera...sve u svemu,stvarno VOLIM te nightove...bar nisam baba koja sedi ceo dan ispred racunara... icon_razz.gif i maltretira ljude po chatu.... icon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zvuci prilicno obecavajuce icon_smile.gif

 

 

ELEKTROPANKERI, NA NOGE!

nedelja 30. oktobar, od 20h

klub RADIONICA, ulica RIGE OD FERE 4

VIDEODODIR UŽIVO

 

 

u nedelju, 30. oktobra u klubu RADIONICA [ulica rige od fere broj 4] će se održati

prvi koncert beogradskog elektropank dueta VIDEODODIR, povodom rođenja ovog benda,

sa sve svim sintisajzerima, ritam mašinama i bez matrica.

ulaz je slobodan, od 20h. koncert će početi u 20:30 zbog kućnog reda.

pre, a MOŽDA i posle koncerta, nitkov će emitovati nevaljalu muziku elektropank karaktera, kakvu još niste čuli!

ukoliko rukovodstvo kluba bude insistiralo na promeni muzičkog repertoara posle 22h, nitkov apeluje na svoje prijatelje [elektropankere, odnosno VAS] da se pomoću nemira izbore za još dragocenog sintisajzerskog kvrčanja i cičanja, zbog kojeg ćete i doći!

 

rođendanski pokloni nisu obavezni, ali nisu ni zabranjeni.

 

za dodatne informacije, obratite se na [email protected]

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

o bendu VIDEODODIR:

bend je aktivan već nekoliko meseci i čine ga nikola cakić [klavijature] i marija lončar [vokal] - zvezda čije su postojanje izračunali matematičari ali je još niko nije video. ni dodirnuo.

zvuk, tekstovi i fazon VIDEODODIRa bi se grubo mogli podvesti pod dve reči: ELEKTRO PANK. potpuno elektronski i bez kompjutera, sa 20-i-više godina starim sintisajzerima i ritam mašinama. ovom prilikom ćemo vam dati samo dodir njihovog zvuka: demo verzija pesme left in a layer.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

www.coldtrinity.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_uhoh.gif -

-

---novi avatar aurora ?!

-

-

---KONAČNO LIČIŠ NA ELVIRU, MISTRESS OF DARKNESS 100%

-

-

----JE LI TO TRAJNA ŠMINKA?

-

---AKO NIJE.....ŠTETA icon_sad.gif

-

---KAKO JE U VooDooU?

-

----BOLI ME GRLO, NE SMEM DA UDIŠEM ONAJ DIM U TEČNOM STANjU

-DOK SE NE OPORAVIM.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo ok kod Bogija...DA BOGIJA,jer je Steva rascopao glavu,pa ga Bogi menjao...Ovaj put je bio izuzetno mali broj ljudi u Voodoo...

@Eki

Kako bilo na Helloweenu? Gde si bila,opisi nam malo detaljnije... icon_da.gificon_redface.gif

Steva? STA? KO? GDE?

 

 

Jadan Steva icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

 

 

 

 

 

Ma trebalo je da idem do centra na neku veliku zurku, ali naravno, kakvo je vreme bilo nije mi padalo na pamet. Tako da sam odabrala nesto malo blize... Smorila sam se kao mis i provela celo vece sedeci u nekom cosku sa nekom ribom i pricajuci o certu Bauhausa i da bismo mogle da idemo zajedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

na Gavri icon_twisted.gificon_smile.gif ...mislim na njegovom najtu je bilo super...uh, boze,al sam inovativna sa komentarima...Shto se tiche odredjenih pesama,narochito 1 posebne,kao da mi je procitao misli...ili signaturu na Debrisu...icon_mrgreen.gif

Anyway...bilo mi je bash extra, mada sam ovaj put vishe vodila zanimljive razgovore i neplanirano"premeshtala" sto za stoni fudbal icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ,nego shto sam djuskala(mada daleko da je to zapostavljeno)...imali smo chak i na bini free striptiz...tipovi ne lozite se icon_wink.gif --->... MUSHKI...u Demiji nikad dosadno... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...