Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

bila ja ovaj petak u Underworldu kod Steve i da vam kazem pravo , uopshte nije bilo loshe...muzika je bila odlichna , za promenu, Stevan je pocheo da pushta Gothic :) .dobro je shto su on i Danilo podelili duznosti tako da na Nightu metala uopshte nije bilo..shto se tiche sketanja s teme beshe tu malo osamdesetih ali u principu -Dark&Gothic.Ekipa je takodje potpuno nova , osim par starih darkera tj. DJevih ortaka i njihovih ortaka haha, gomila dechice koja, mogla bih chak reci , ima iskreniji pristup gothicu od prethodne generacije.makar shto se tiche oblachenja..shto se tiche riba koje vole ribe (ne bih rekla da su one klinchice u lezbo fazonu vec samo vole da poziraju) bilo je toga ali i klasichnog 'vatanja i muvanja, uopshte , izuzetna kolichina sexualne energije shto je pravo osvezenje (u popredjenju sa dechurlijom iz KSTa ili onim asexualnim elektronicharima koji idu kod Gavre)..elem, sledece stvari su me odushevile:Qntal , Estampie :da: , Bauhaus, Cave.. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sinstrel- ooooo daaaa potpuno te razumem..ma jebes taj underworld..mislila sam d ace od toga biti nesto..a zapravo iz krajnosti u krajnost...tako mi se ne gledaju one klinke sto su se tek ispilile i vec promenile orijentaciju..to je bas kul izgleda ovih dana....hm.. :icon_ne::rolleyes:

Edited by *doll*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' Asmodai dobio svoju kockicu secera na Debrisu i jesu li ga pomazili po glavi ljudi kojima se konstantno shlihta tamo haha?nisam bila sredom u Underworldu ali idem relativno chesto kod Gavre na 'Demiju te se moje imresije o elektronicharima zasnivaju na observacijama sa tog Nighta.slobodno me citirajte :)

 

jbt, zakljucio sam! :)

ovaj petak stvarno bilo obdaniste!! prosli nije bilo uopste tako..

 

@Kveld - kakvi aseksualni elektrinicari? Wtf? :lol:

Sta fali nightovima sredom?

 

 

fali bar josh dvadesetak ljudi pored onih 5 koji dolaze tamo , koliko sam chula :) ..no da se ljudi na Debrisu nisu toliko shlihtali Gavri pushtao bi on i bolju muziku i imao vishe ljudi..trazili ste , gledajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada sam zadnji put bio na Electo nightu u kstu je bilo 23 coveka ukljucujuci i mene, brojao sam. :) :)

Uglavnom isti ljudi.

 

U Underworldu sam bio samo jedne srede i nije bilo lose, samo sto je malo smarao i pustao manje igrive posme, pa sam ga svaki cas terao da pusti nesto zivlje. A i ljudi nisu bili losi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kveld

ih bre malo sale na tvoj racun a ti odma tako grubo :mrgreen:

 

kako da pustam bolju muziku kad vec pustam najbolju :D

 

posto i ja u svojim postovima cesto koristim termin "asexualno" koji si ti uvela,nadam se da se ne ljutis zbog toga :cool:

evo na sledecm dark night-u na akademiji bice besplatan cd video izdanje out of line festival 2(blutengel,angels and agony,combichrist,decoded feedback....) pa cu sacuvati za tebe jedan potpisan primerak :meshuggah:

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

uuuuu super, taman tada zavrsavam sa obavezama! nisam bio duze na tvom najtu, ide mi se. zadnji put pre mesec i po u underworldu.

a cek a sta se to deli i kako da dobijem?

pa vec godinama delim cd-ove sa novim stvarima svima koji dodju do dj kabine i zatraze,ovog puta u pitanju je video da ne kazem divx,festival out of line vol2.ti dodji i reci da si gothicwraith a ja cu ti sacuvati jedan jer ce se verovatno brzo razgrabiti ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da ja vas sve zavezem lancima i povedem u Velour.. :da::bigblue: ima da vidite true dark ljude..il' te vashe gotichare..brate strahota..a znate kako razaznat gotichare od dark mase..ovi gotichari svi lizu lizalice.. :):da: to im je ono motiv.. :ph34r: ja bih radije da odvalim narkomanske pilseve o jezik.. :red: kakve goth lizalice..da mi boje jezik u zeleno/plavo/roze.. :):lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

satan is bad... and drugs are bad, m'kay.. so don't do drugs, m'kay? and don't worship satan, m'kay?

 

absinthe is bad... and absinthes are bad, m'kay.. so don't do absinthe, m'kay? and don't worship absinth, m'kay?

 

u don't like me anymore.. :violent:

 

dobro..dobro..pa worshipuyem laveya satan himself i njegovu teoriju podrzavam..a ne sotonu u formi mitologije..to su chista sranja znash.. :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kveld

ih bre malo sale na tvoj racun a ti odma tako grubo :mrgreen:

 

kako da pustam bolju muziku kad vec pustam najbolju :D

 

posto i ja u svojim postovima cesto koristim termin "asexualno" koji si ti uvela,nadam se da se ne ljutis zbog toga :cool:

evo na sledecm dark night-u na akademiji bice besplatan cd video izdanje out of line festival 2(blutengel,angels and agony,combichrist,decoded feedback....) pa cu sacuvati za tebe jedan potpisan primerak :meshuggah:

pozdrav

 

 

ma opushteno..jes' da sam i ja malo preterala, PMS je kriv za sve :) ...doci cu , verovatno.... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike sa Samhain 2006 festivala su napokon postavljene u galeriju. Necemo da vas gnjavimo sa detaljima o "opravdanim tehnickim razlozima kasnjenja" :-); jedino sto mozemo da uradimo je da vam se izvinimo zbog kasnjenja i da vam obecamo da se nece ponoviti.

 

Slike, kao i novosti u vezi ove sezone, mozete pogledati na nasem sajtu:

http://darkrevolution.org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...