Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ostavite se tomija phantasme, zivota vam! uostalom, koliko kontam niko ne pljuje po cruxshadows nego po smorenosti publike. nisam bio na koncertu, imao sam pametnija posla... slusao CoB!

o vidi vidi,znala sam ja tko ce odmah skocit da se javi na moj komentar icon_mrgreen.gif

 

lako tebi rec da se ostavimo kad ne zivis ovdje,tebi je ono jednom godisnje super laugh.gifbiggrin.gif

 

for the record,ja sam popljuvala cruxe,slovenska publika bila je cisto ok mhihi.gif

 

a ono sto si ti radio nazvala bih mnogo pametnijim,pa CoB ne moze ni da stoji u istoj recenici s cruxima icon_uhoh.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostavite se tomija phantasme, zivota vam! uostalom, koliko kontam niko ne pljuje po cruxshadows nego po smorenosti publike. nisam bio na koncertu, imao sam pametnija posla... slusao CoB!

Tomi planira da svira u BGD krajem godine ako nekog interesuje, ali ti to Lestate verovatno vec znas icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

o vidi vidi,znala sam ja tko ce odmah skocit da se javi na moj komentar icon_mrgreen.gif

 

lako tebi rec da se ostavimo kad ne zivis ovdje,tebi je ono jednom godisnje super laugh.gifbiggrin.gif

 

for the record,ja sam popljuvala cruxe,slovenska publika bila je cisto ok mhihi.gif

 

a ono sto si ti radio nazvala bih mnogo pametnijim,pa CoB ne moze ni da stoji u istoj recenici s cruxima icon_uhoh.gifmhihi.gif

samo bih te zamolio da coveku koji dolazi u BG nakon 15 godina, i meni koji ga dovodim, ne pravis negativnu reklamu. ok, on je vas smorio, jel mozemo da uradimo razmenu, mi vama stevu, vi nama tomija. da se ne lazemo, posle mesec dana biste rekli: "vracaj nam tomija!". ako mislite da tomi uopste ne pusta pravi gothic, niste bili na stevinim nightovima. ne kazem da meni nesto smeta sto pusta gomilu metala, nego samo da bi vama smetalo...

 

sto se bodoma tice, i celog szigeta, to je meni nesto kao godisnji odmor. ne znam sta treba da se desi pa da ne odem na sziget. znaci, u beogradu bih ostao jedino ako bi u istom danu svirali HIM, moonspell, anathema i pink floyd u punoj postavi. nema tih cruxsa koji mi mogu poremetiti sziget.

 

 

bozo, uradi li ti stogod za njihovu svirku u NS-u? i kako ti se svideo disk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd sad da sitnicarimo ... no nebitno, pretpostavljam da ce kao fan i dark alen doci sa phantasmom...

hehehe zaboravio si spomenuti i mene! laugh.gif

 

btw... gogo jos nije pokupio svoje cd-e,ja ne znam sto se dogadja s tim covjekom,a jebi ga meni ga se vise ne da vuc za rukav icon_uhoh.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo bih te zamolio da coveku koji dolazi u BG nakon 15 godina, i meni koji ga dovodim, ne pravis negativnu reklamu. ok, on je vas smorio, jel mozemo da uradimo razmenu, mi vama stevu, vi nama tomija. da se ne lazemo, posle mesec dana biste rekli: "vracaj nam tomija!". ako mislite da tomi uopste ne pusta pravi gothic, niste bili na stevinim nightovima. ne kazem da meni nesto smeta sto pusta gomilu metala, nego samo da bi vama smetalo...

 

sorry,nisam znala da dolazi tj da si ti nesto organizirao,to je za svaku pohvalu sto radis pa bio to tomi ili itko drugi,kod nas nitko ne bi doveo nikakvog dj-a. moj frend se doduse trudi dovuci ljubljanske elektrogrobarje,bas cemo vidjet hoce li doci.

nadam se da ce se u bg potruditi vise nego kod nas! icon_mrgreen.gif

btw sto sve pusta stivi? ako ce doc tu jedan najt odradit meni bi bilo drago,samo ga ti salji mhihi.gif samo nek se ne tuce mhihi.gif

ok ja ni ne izlazim pa necu plakati da vratis tomija kao ni dark alen a sto se njega tice pusti i on metala,o da (nightwish,paradise lost,metallica.....). uz naravno rammstein,laibach,mansona,him,69 eyes i sisterse. evo bas sam spoiler,dala sam 90% playlista biggrin.gif

kaze doduse da je to zato jer inace ljudi ne bi dolazili pa je na to prisiljen od vlasnika kluba a ja o tome ne znam sto da mislim vise icon_mrtav.gificon_spava.gif

 

ajd bar ga nagovori da jednom u zivotu pusti moonspell icon_rockdevil.gif

Edited by mor+icia

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo bih te zamolio da coveku koji dolazi u BG nakon 15 godina, i meni koji ga dovodim, ne pravis negativnu reklamu. ok, on je vas smorio, jel mozemo da uradimo razmenu, mi vama stevu, vi nama tomija. da se ne lazemo, posle mesec dana biste rekli: "vracaj nam tomija!". ako mislite da tomi uopste ne pusta pravi gothic, niste bili na stevinim nightovima. ne kazem da meni nesto smeta sto pusta gomilu metala, nego samo da bi vama smetalo...

 

sto se bodoma tice, i celog szigeta, to je meni nesto kao godisnji odmor. ne znam sta treba da se desi pa da ne odem na sziget. znaci, u beogradu bih ostao jedino ako bi u istom danu svirali HIM, moonspell, anathema i pink floyd u punoj postavi. nema tih cruxsa koji mi mogu poremetiti sziget.

 

 

bozo, uradi li ti stogod za njihovu svirku u NS-u? i kako ti se svideo disk?

Ajd mi kazi sa kim iz Austrije dolaze pa cu cimnuti neke ljude koji rade koncerte da to urade ako zele. Videcemo i z anekog eventualnog sponzora za plakate i sl ali prvo ime tih Austrijanaca. Disk je OK samo ne znam da li jos uvek tako zvuce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe zaboravio si spomenuti i mene! laugh.gif

 

btw... gogo jos nije pokupio svoje cd-e,ja ne znam sto se dogadja s tim covjekom,a jebi ga meni ga se vise ne da vuc za rukav icon_uhoh.gifno.gif

Relax, mrzelo me da cekam d ase tamo izorganizujete pa sam mu poslao po nekom drugom iste te diskove. Ti ove zadrzi kao poklon icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

(nightwish,paradise lost,metallica.....). uz naravno rammstein,laibach,mansona,him,69 eyes i sisterse. evo bas sam spoiler,dala sam 90% playlista biggrin.gif

Eto, Steva bar ne pusta Metall'ca-u laugh.gif

Salu na stranu, isto ovo pusta i Steva + The Cure, Bauhaus, ponekad JD i jos po koji gothic band, ali usput i Charon, HIM, ono sto je izgleda To/Die/For i slicno... Ah da, ponekad pusti i Black, a jednom je pustio i spicu za Charmed icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bude najgore, Steva zna da pusta pravi gothic, ali iz misticnih razloga to ne radi... tj. bar ne cesto.

U tome i jeste problem sto on veoma zna sta je sta i uopste nije neko ko se ne razume. Samo su ocigledno u pitanju neki njegovi iracionalni razlozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, Steva bar ne pusta Metall'ca-u laugh.gif

Salu na stranu, isto ovo pusta i Steva + The Cure, Bauhaus, ponekad JD i jos po koji gothic band, ali usput i Charon, HIM, ono sto je izgleda To/Die/For i slicno... Ah da, ponekad pusti i Black, a jednom je pustio i spicu za Charmed icon_uhoh.gif

takodjer,zaboravih spomenuti,same here,jos fields of the nephilim,the cult depeche mode i cradle of filth. koji put su mu se zalomili london after midnight,diva destruction i dreadful shadows sto je takodjer teska dosada.a zalome se i daf,front242,nitzer ebb i cabaret voltaire. ali ovih zadnjih par zaista rijetko.

 

jesam li ispustila ikoji bend koji tomi pusti ili se samo to meni cini da nisam? dark alene,pomozi! icon_uhoh.gif

 

EDIT zaboravila sam The Rasmus i Evanescence icon_uhoh.gif

Edited by mor+icia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Relax, mrzelo me da cekam d ase tamo izorganizujete pa sam mu poslao po nekom drugom iste te diskove. Ti ove zadrzi kao poklon icon_smile.gif

eh a bas su mi trebali dobro posluziti da uzmem od gorana moje stvari koje ne mogu dobiti vec vise od pola godine nazad. problem glede organizacije nije bio niti najmanje u meni niti sam zeljela prisvojiti tudje cd-e sto mi je cak imputirano (khm,imam przilicu vec duze vrijeme) vec jednostavno neki iako imaju auto nisu u stanju uzeti svoje stvari i vratiti tudje. a sto da kazem,samo da ne mislis da nisam izvrsila svoju duznost! i fala ti jos jednom icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh dakle mi ipak vodimo!

Tomi nikad nije pustio Poison biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

btw,buduci da je kod nas ogranicen repertoire iz straha da ga ne izbace,kod vas ce se moci slobodno raspojasati i pustati sve najvece underground hitove gothic,industrial elektro i darkwave scene buduci da je samo na gostovanju.

 

usrdno molim da playlist bude u cijelosti prenesen! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend je komercijalno najljigavije americko smece,sve pjesme su na isti kalup,tekstovi su bez isprazni,rogue je ruzan,ima lazni ljigavi smijesak i po defaultu grlio je i tapsao svakog tko je dosao po autogram ili fotografiju a iza je radio svakakve face,vidjela sam jer sam stajala u blizini. mislim da je njegov toliko hvaljeni "face to face kontakt" s publikom samo dio americkog trenda,sav taj lazni sjaj podsjeca me na teksaske veselice osim sto bi iskreno radije bila na koncertu Dolly Parton ili nekog drugog country izvodjaca nego na njima. ovo nije ni gothic ni darkwave,sto ima mracno u pjesmama i izvedbi cruxa osim srcedrapateljnih lirika tipa Marilyn my bitterness? i lateks hlacica plesucih gothleadersica? to je nekakav US-synthpop,ne znam niti gdje bi to klasificirala. cura na violini uistinu jedina je koja me se imalo dojmila iako ne vidim sto radi u ovakvom bendu. hvala bogu da je show bio besplatan inace bi pozalila svaki tolar koji bi dala za njega, necu nikome soliti pamet niti ne zelim pljuvati po icijem ukusu ali objektivno,ja ne vidim niti jednu kvalitetu ovog benda. doduse, lazem. imaju sto i marilyn manson (oh marilyn,my bitterness) tj znaju naci publiku i dobro se prodati. sto nije tesko,pogotovo u americi. dakle,rogue je pametna i proracunata osoba. kao i christian pohl,Njegovo Vampirstvo. mogli bi napravit skupa schwarzromantik turneju,bilo bi ljigavih smijesaka,vristanja i adrenalina. oprostite sto unosim ovoliko negativne energije u topic,jednostavno ignorirajte post,ponavljam,ovo je samo moje misljenje i dojam s nighta iz slovenije. pucka veselica i prilika za napit se kao i hrpetine drugih. i zujanje u usima. nista vise,nista manje.

never thought that i would agree with you. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...