Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne,tomi je kao covjek ok ali kao dj nije. a i bend je mogao koji album izdat za tih 15g. a sto ces,okolina je nepoticajna istina je,to je velika kocnica za ljude koji ista pokusavaju napravit i organizirat. ali to nije isprika kad netko zivot odluci posvetiti samo tome onda ga to treba voditi da nesto konkretno i ucini ipak icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki (tj. nikakav) expert za The Smiths, ali mi ono ne zvuci kao oni... icon_confused.gif

U spici serije "Charmed" pjesmu How soon is now? izvodi bend Love Spit Love (iako je originalno to pjesma od legendarnih The Smithsa mhihi.gif ).

 

Najgora obrada doticne pjesme je ipak by T.A.T.U. - katastrofa! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno THE SMITHS su bili sjajan bend i steta je sto su se neki losi i neinventivni bendovi odlucili da obrade ovakav standard kao sto je How soon is now, ipak, da li ste culi Paradise Lost verziju? Zvuci sasvim ok!

Svaka dobra zurka nekada nije prolazila bez The Smiths i Pixies, tako da definitivno osecam nostalgiju i na sam pomen ovih grupa a obozavam da ih cujem na bilo kom nite-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lestate => Khm, dragi kolega, zazmuricu na oba oka i pretpostavicu da je ucestalo koriscenje izraza "ja dovodim..." samo gramaticka greska ili slucajni lapsus i da si ustvari hteo da kazes "mi dovodimo..." odnosno "Dark Revolution dovodi..."...

 

@Gwydion & lestate => Aaaaaaaa! icon_biggrin.gif Nemojte da sabotirate kampanju! icon_mrgreen.gif Ja lepo isplanirao da se polako dize tenzija i takticki pustaju informacije a vi se vec uveliko raspricali! icon_biggrin.gif Sacekajte par dana da se sve ugovori do detalja pa cu da otvorim temu o celom festivalu.

 

 

Da se vratimo na temu - Veceras Stivi pusta u KST-u, sutra u Voodoo-u. U cetvrtak DJ Gaja pusta Electro u KST-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je bilo skroz ok... mnogo bolje nego prosli put icon_da.gif Steve me je po pedeseti put smorio... Njegova sinocna izjava: "Pustim li ovaj (novi) Type O Negative i My Dying Bride i svi ce da odu" wallbash.gif me je skroz slosila... icon_uhoh.gif

I tako... veceras Voodoo pivopije.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se ipak chini da je bilo malo vishe electronike...mada ja nisam previshe boravila u dvorishtu icon_smile.gif ......da , da bilo je dosta ljudi , dosta pozera ali i par zanimljivih faca...i dalje mislim da je Stevin night najbolji na pochetku kad ne pushta hitice vec zdrav mrak i melanholiju icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceras necu u voodoo. ne znam kako, ali uspeo sam da se prehladim ili da opet dobijem SARS preko pantalona iz bloka 70.

 

*JELENA, sesces jednom da pijes sa mnom, popices mnogo vise i izbrbljaces se. veruj mi.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest blue angel

sinoc je bilo bas bezveze u kst (eh da je samo sinoc) nego uvek je tamo smorno, muzika ocajna, tesko smaranje, kst je za decu uopste ne znam ni sta cu tamo. Kao da sam dosla pre 10 godina petkom u kst od metalike na pocetku do ne znam cega i to mi je gothic. PIH

Mozda ni dj nije kriv kada mu dolaze deca koja vole da mlate glavama u farmerkama, metalci na gothicu pa mora da im udovolji. Ali opet ako je gothic onda je gothic. Ne znam ni sta je pisem sta ocekivati od prslog kst-a. Tamo nismo isli godinama preko 8 godina pa smo ove godine eto dosli par puta, smesno je..... zalosno

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

*JELENA, sesces jednom da pijes sa mnom, popices mnogo vise i izbrbljaces se. veruj mi.*

N.I.K.A.D.

icon_mrgreen.gifuser posted image

Enivej,juče voodoo ovoono.

I, aKU, The shApesHIftiNg maSter of DarKNess

OPak smor.

Završih u dolini silikona.

UUUUUUUUuuuuuuuuUUUUUUUU.

Redovna destination.user posted image

Umesto gotike slušajte houseuser posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...