Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Znate sta na goth-u je sve vec vidjeno, svi moguci stilovi su prosli kroz night-ove tako da sada jedino ostaje da se ponavljamo! Dres ili kosulja sa zmajevima?! Hmmmm... icon_smile.gif

....Da ali se bas nesto ne secam da je mnogo njih dolazilo na gotik u havajskim kosuljama....tacnije znam za dva lika ,od kojih sam ja jedan icon_razz.gificon_da.gificon_smile.gif

.....uostalom nema veze laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jel dosao neko sa plishanom igrachom? A, a, maskiran u velikog roze misha koji pije chokoladno mleko na slamku iz litarskog tetrapaka? (ideja za prosli maskembal) A, hm, a neko obuchen kao onaj baja iz mumije, onaj u crnom sa tetovazama na jagodicama? hm, pa vidite da nije bas sve deja vu

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo mi ipak ovde pricamo o goth nightovima ne pricamo o maskenbalu... icon_rolleyes.gif

Ja imam ortaka koji dolazi na goth obucen u dres/duxericu donji deo trenerke i umbro patikama (ala kopacke)... konza! icon_smile.gif

Ja sam jednom dosao u beloj majci... svi su me qlirali... icon_smile.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo mi ipak ovde pricamo o goth nightovima ne pricamo o maskenbalu... rolleyes.gif

Ja imam ortaka koji dolazi na goth obucen u dres/duxericu donji deo trenerke i umbro patikama (ala kopacke)... konza! icon_smile.gif

Ja sam jednom dosao u beloj majci... svi su me qlirali... icon_smile.gif

Tako je to.Misle da nisi jedan od njih icon_da.gif Mada,ja bas insistiram na tome da se na Gothic dolazi lezernije obuceno.Ne osecam se ja dobro u martinkama i uskim crnim pantalonama!Trenerka,neupadljiva majca i sportske patike su sasvim ok izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

....Da ali se bas nesto ne secam da je mnogo njih dolazilo na gotik u havajskim kosuljama....tacnije znam za dva lika ,od kojih sam ja jedan icon_razz.gificon_da.gificon_smile.gif

.....uostalom nema veze laugh.gif

Da,ali ne zaboravimo ko je PRVI dosao tamo tako obucen!Mada sam samo i ja video dva hrabra lika u havajkama na nightu!Od kojih sam jedan ja icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...