Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Ne lupam, znam koliko je upucena nasa "gothic" populacija,

 

2.a sad ti meni reci da li si ti za pocetak cula za clan of xymox, cinema strange i sanguis et cinis naprimer?

 

3.A sad mi reci koliko ljudi znas koji znaju za ove bendove (dakle samo culi za, ne da ih aktivno slusaju & gotive)?

1. Ne znam sta ti podrazumevas pod "gotik populacija" ako mislis na devojke i momke od 16-17 godina koje izlaze u KST, onda verovatno dobar deo njih i nije cuo, polako, ako ih to zanima, cuce i naucice

 

2. Mico, Clan Of Xymos i Cinema Strange su daleko od nekog andergraunda, to su, jebote, veliki bendovi. Za treci ja nisam cak ni cula, ali to ne govori nista jer ja ne slusam gotik i zaista smatram da se slabo razumem

 

3. Znam puno, veruj mi, gresis. Ljudi se sve vise informisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ne znam sta ti podrazumevas pod "gotik populacija" ako mislis na devojke i momke od 16-17 godina koje izlaze u KST, onda verovatno dobar deo njih i nije cuo, polako, ako ih to zanima, cuce i naucice

Mene oni plase icon_frown.gif

---------------------------------------------------------------------------------------

A sto se tice kst tesko da cu tamo uci do leta

PAKAO I UZAS

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, za tvoju komercijalu je u Beogradu culo 38 ljudi (i mislim da bih mogao da ih nabrojim) icon_smile.gif

 

Pazi, ni ja ne slusam pola onih stvari, ali kazem da je to ono uz sta se zabavljam na najtovima, makar pozerisuci i igrajuci jako glupo wallbash.gificon_wink.gif

ovdje je mozda 20 tako da ste u velikoj prednosti a ono,proporcionalno s brojem stanovnistva laugh.gif

 

ma ja bi bar koji put cula nesto drukcije makar deine lakaien,lacrimosa,diorama,stagod. a ne svaki put isti "hitovi" koje sam slusala od pocetka srednje skole,ako nista drugo a ono potpuno isti bendovi ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si pogresno skontao/la ovu temu, nema veze sa tim o cemu ti pises.

A da li da dodjes 31. u Akademiju ili da ides u Mocvaru,tu nema dileme... AKADEMIJA!!! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

mislim da vam je Akademija malo blize icon_smile.gif

tj mislite li vi to na nasu Mocvaru? ako da,halloween "gothic" parti odrzava se u Jabuci. ako ne,ispricavam se na upadici ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovdje je mozda 20 tako da ste u velikoj prednosti a ono,proporcionalno s brojem stanovnistva laugh.gif

 

E zbog toga mi je bilo smesno ono "komercijala" icon_smile.gif

 

ma ja bi bar koji put cula nesto drukcije makar deine lakaien,lacrimosa,diorama,stagod. a ne svaki put isti "hitovi" koje sam slusala od pocetka srednje skole,ako nista drugo a ono potpuno isti bendovi  ph34r.gif

 

Verujem... Tako ja u svom zivotnom veku cuh na najtovima samo jedan KMFDM i to da stvar bude gora na Bozinom najtu u NS-u... icon_biggrin.gif

A nije da bilo ko moze da prica o konceptualnosti i neuklapanju u istu... icon_rolleyes.gif

 

Sad sam se obratio samom vrhu Dark Revolution organizacije i trazio za Samhain jednu muzicku zelju u nocnom programu a to je KMFDM, bilo sta, bas me briga... A ako me iznevere bre sve cu da im polomim bre! tenk.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ocu al ne mogu, zabranili mi ulaz no.gifno.gif

Zasto brate icon_confused.gificon_confused.gif ako si se tukao nije ti pametno zbog one silne panduracije, ako si imao neki problem trebao si da ih izvedes napolje (ili da ih sacekas na nekom drugom mestu, MRAK) icon_twisted.gif

 

Ne vidim drugi razlog zasto bi ti zabranili ulazak

icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

oy Michelle icon_da.gif ako me pitas za danasnje ghot narastaje moje misljenje da njihov

sistem mizantropije je poguban po njih same

 

A ako me pitas za kst zimi je u onim prostorijama 9 krug pakla

uzas

 

Bolje je kad radi basta

 

pozdrav

pivopije.gif

Potpuno se slazemo, prijatelju pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...