Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Nego, btw, na osnovu cega vi povezaste mizantropiju (mrznju prema ljudima) i Gothic?

 

2.Takvih pojedinaca ima svugde, ne samo u tzv. Gothic populaciji. Ne moze na osnovu pojedinaca da se stvara generalizacija.

1. Hvala ti na sarmantnom i nadasve diskretnom objasnjenju pojma mizantropije. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, btw, na osnovu cega vi povezaste mizantropiju (mrznju prema ljudima) i Gothic? Takvih pojedinaca ima svugde, ne samo u tzv. Gothic populaciji. Ne moze na osnovu pojedinaca da se stvara generalizacija.

Naravno da ne ali izgleda lagano ih hvata ta bolest (kolektivno)

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

btw. poslacu ti slike izgledas ko oni likovi iz "vidimo se u cituljama"

hahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MORTIIS, SUSPERIA - Mocvara, 27.10.

 

hm... glazba definitivno nije bila po mom ukusu... jest da sam bila mrtva krepana od cjelodnevnog setanja po gradu s dragim ali ipak,neke stvari uhu nikako ne mogu postati bliske...

daklem,Fantassmagoriju sam hvala bogu propustila. ajde bar jednom biggrin.gif

u pauzi izmedju bendova pustali su se,kao i svaki put,vjecni 69eyes,Rammstein,New Order,Depeche i svaki put sve isto. hm,nije da to bas ima ikakve veze s izvodjacima.eventualno Rammstein? za ciji novi single moram reci da me jako razocarao iako vec odavno ne pratim rad istih.

Susperia mi je (iako nisam cula studijske uratke posto vise ne slusam metal) zvucala nesto kao mjesavina Murderdollsa,Pantere i nekakvog Hetfieldovskog vokala - bubnjar je cijelo vrijeme ranio za trecinu i opcenito,mislim da se bas nisu pretrgli iako je kontakt s publikom bio ucestao. nisam iskreno vise niti ocekivala.

Mortiis je nakon duze pauze dosao napokon na stage i poceo mahnito skakati i urlikati tresuci klempavim usima i nosinom. nije niti cudo da mu je na zadnjem nastupu uho otpalo,steta sto nisam bila tada tamo da i to posvjedocim. ovaj put zaboravih fotoaparat,toliko preseravanje zaista je steta ne ovjekovjeciti icon_smile.gif

uglavnom,sto sam cula od ovog zadnjeg albuma koliko sam uopce bila unutra dok mi zivci nisu popustili - losiji je od predzadnjeg kojim sam bila nemalo razocarana. ovo bi okarakterizirala kao nesto izmedju Beastie Boysa (!) i Rob Zombiea,moglo bi se tu jos toga reci ali toliko mi je vec zujilo u usima da ne mogu dati jos kakav primjer,a ionako,cut cete i sami.

atmosfera je bila zagrijana,ljudi ufurani i mahom sve puno,ocito su se zazeljeli nekakvog spektakla. kasnije komentare nisam uspjela cuti posto sam se oko 1 pokupila. u svakom slucaju,Susperia je bila totalno lezerna dok je Mortiisova glavna karta kao i uvijek bila stage show,nasminkani mrsavi gitaristi elfovskog izgleda i majmunisanje.

55kn je ipak vrijedilo dati vec samog happeninga radi bez obzira na kvalitetu,o tome nema dileme icon_mrtav.gif

vecer ipak nije bila toliko losa,hrpa poznatih dakle cavrljanje i pijuckanje u ugodnom drustvu i prilika za isprobavanje novog gothic outfita laugh.gif

 

izvjestaj s Halloween veceri iz Jabuke slijedi uskoro,nadam se da cete i vi stogod napisati s vaseg Mortiisa i Samhaina. pisite,dosadno mi je orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok... susperia... odusevili su me. bili su precizni, dobro su otprasili a kombinacija koju sviraju je jako originalna. nesto izmedju gotheburg death i bay area thrasg metala. bubnjar je fenomenalan. dugo nisam cuo takav rad nogu. prijatno sam iznenadjen.

mortiis... sta reci. spektakl. mnogo sminke, poze i energije. ne mogu da kazem da sam ne znam kako odlepio zbog koncerta, ali nije bilo lose... is it me ili je stvarno previse zujalo na svirci? novi materijal je bzvz. gnom cak nije ni izasao na bis

 

iako je bilo relativno malo ljudi, iako je velika vecina bila smorena, ovo je ipak bio dogadjaj vredan paznje.

 

sto se samhaina tice, bice tu mog izvestaja, ali cisto sumnjam da cu moci da budem objektivan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa morticia,mogla si ostati onda jos 1o min.,i bila bi do kraja koncerta. nisam bila na njegovom prvom koncertu,ali ovaj mi se cinio ok. uglavnom su izvodili stvari sa smell the rain. susperia i kontakt s publikom - uzas..posebno onaj balin ''na turneji smo diljem svijeta, i vi ste najbolja pubilika koju smo vidjeli''. ali dobro,valjda je to nažeglo neke. outfita je bilo za vidjeti,i to masnih... neki stvarno imaju muda doci kao da su maskare (neprilagodena obleka,ako mogu koristiti taj termin),ali dobro..to je samo moj ukus.

sve u svemu,vrijedno danih 55 kn.

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lestate -

 

eh ja bi rado na black metal koncert ako je bend dobar... pogotovo The Stone a cujem da su i strani bendovi tipa Negura Bunget dolazili k vama... icon_cry.gif

 

@ m.

 

nisam niti ja bila na prvom,ova mi je glazba bila iskreno uzasna a ostala bi do 3 da nije decko bio mrzovoljan a ja sam bila dobra pa sam ga poslusala da odemo kuci icon_uhoh.gif

susperia mi je opcenito bila jacna i clichee.ako netko nema sto reci osim neke otrcane fraze draze mi je da suti icon_surprised.gif

svaka cast budalama koje se jos loze na fraze,dobro,vjerojatno ih je vecina ionako bilo pijano pa to bar donekle objasnjava situaciju icon_uhoh.gif

 

outfit mislis na bijelu vjencanicu i cilindar? o da,to je lokalna maskara laugh.gif

ja sam bila u crnom lak korzetu i bondage majci,dugoj suknji i new rock cizmama s federima,crna kosa - mozda si me vidjela i ubrojila u maskare ali ne ljutim se,ocito mi je slovenija i ove godine propala pa nemam sto nego da nosim svoju robu na domaca zbivanja gdje to zaista djeluje kao da covjek ide u maskare ali vise mi je potpuno svejedno,bolje nego da stoji doma na polici a ionako ce uskoro Halloween pa je ovo palo skoro pa prigodno,u svakom slucaju nije se moglo biti veca maskara od Mortiisa samog i njegovog gay crew-a biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma negura je ovde ispala iz fazona, prosle godine se nisu vadili iz srbije, a ove ih bas i nema. the stone ne pamtim kad je svirao. ali ovde su bili gorgoroth i graveworm relativno skoro, a i ancient ceremony nam kvari posao, jer sviraju 31.10. u novom sadu. od celog tog blacka, meni se opet ide na borgire da poziram.... nemam pojma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...