Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

nisam ali sam bila u nsb i onaj tipac ti je uletio koji je prije i meni uletio, nisam skuzila da si to ti dok mi nije poslje rekao ali nisam htjela gubiti vrijeme na njegovo pickaranje. jao kakvih sve muskih na svijetu ima pobogu dodje u nsb i uletava zenama koje mu "zrace i mirisu na metal" icon_uhoh.gifwallbash.gif

woo icon_evil.gif oow! meni je taj lik prodao da ste vi prijatelji i da ste se kladili dal slusam metal ili nesto drugo...blablab...i ja sam mislila da si ti,ali nisam bila sigurna..a i malo sam chorava pa kad sve zbrojish = nishta. onda se drugi put javi.

poz.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

woo icon_evil.gif oow! meni je taj lik prodao da ste vi prijatelji i da ste se kladili dal slusam metal ili nesto drugo...blablab...i ja sam mislila da si ti,ali nisam bila sigurna..a i malo sam chorava pa kad sve zbrojish = nishta. onda se drugi put javi.

poz.!

hocu ako doticni lik ne bude u blizini,duzna sam mu 9kn za salatu pa me stalno moli da mu snimim umjesto toga cjelokupnu Burzum i Mayhem diskografiju laugh.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

midnight configuration je bend trevora bamforda nekada clana every new dead ghost a kasnije osnivaca nightbreed records.za njega se govorilo da je najaktivniji goth u britaniji i zaista je tako bilo,izdavao je pored svog benda i gomilu drugih gothic bendova,pravio festivale ali u zadnje vreme je nesto utihnuo,cak im ni sajt ne radi.steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chisto da vratim poentu ovoj temi...

Sinoc u Voodoo, je bilo chudo ljudi. Stvarno mi nije jasno sta se dogadja. Pre Voodoo sredom nije bio toliko pun. Jel u trendu slushati goth?! U sushtini to je pozitivna stvara ali onoliko koncetraciju duvana u jednoj prostoriji moje ochi teshko podnose. Stivi je bio u hit fazonu, pa je tako jeli pustao uglavnom hitice. Ja sam celo veche presedeo icon_biggrin.gif ali mi je bilo skroz ok! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

midnight configuration je bend trevora bamforda nekada clana every new dead ghost a kasnije osnivaca nightbreed records.za njega se govorilo da je najaktivniji goth u britaniji i zaista je tako bilo,izdavao je pored svog benda i gomilu drugih gothic bendova,pravio festivale ali u zadnje vreme je nesto utihnuo,cak im ni sajt ne radi.steta.

thanx,probat cu skinut nesto tek toliko da cujem icon_razz.gif

 

@ Azza - sto se to pustalo? ispricavam se na silnoj znatizelji ali da znam otprilike sto mogu ocekivati icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvarno shareno... prava sharena goth salata biggrin.gif

Od elektronike do metala... Znaci svi najpoznatiji hitovi najpoznatijih bendova koji su iz te priche, eto odprilike tako nesto.U sushtini mene to smara jer upravo zbog takvih DJ-evih akcija mene su mnoge pesme smorile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa od 23h Stivi nastupa...

Izgleda da tebi nisu hteli da daju chaj, s obzirom na to da u drustvu u kom sam bio sinoc su pili chaj  icon_smile.gif

Nisu ni meni, ni ortakinji hteli da sluze chaj! sad.gif ...i to neka riba koja nije delovala ni malo ljubazno... mad.gif

A Stevke ili neko drugi je veoma zamorio Najmishom na tv ekranu koji se skinuo tek negde oko 23h kad poceshe kjur i smitsi... biggrin.gif

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah na Gothic nightu, i bila je jedna dobra pesma (neki industrial bio posle No time to cry) inace, bilo je uglavnom bez veze, ja se glupirao malo, kvario koncepciju i na kraju se smorio i otish'o. Najvece zezanje je bilo dok smo blejali ispred i posle kad smo se na shestoro guzvali u Yugu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

playlist od sinoc

 

dead can dance-de profundis

dead can dance-circumradiant dawn

deine lakaien-generators

sisters of mercy-i was wrong

bauhaus-slice of life

die my darling-just defy my love

diary of dreams-wild

cure-world in my eyes

last dance-fairytale

london after midnight-kiss

69eyes-wasting dawn

mizar-devojka od bronza

christian death-romeo`s distress

sisters of mercy-walk away

peter murphy-cuts you up

blutengel-vampire`s romance

diorama-hla

diary of dreams-chemicals

deine lakaien-dark star

cure-forest

clan of xymox-jasmine&rose

london after midnight-sacrifice(remix0

siouxsie and the banshees-spellbound

bauhaus-in the flat field

fields of the nephilim-moonchild

mission-wasteland

sisters of mercy-no time to cry

mortiis-smell the witch

tiamat-vote for love

diary of dreams-retaliation

seelenkrank-meister der verbotenen traume

dioarama-howland road

wolfsheim-once in a lifetime

deine lakaien-into my arms

clan of xymox-this world

last dance-nightmares

cruxshadows-deception

nosferatu-rise

rosetta stone-adrenaline

ikon-ghost in my head

merry thoughts-pale empres

midnight configuration-sinister sinister

laibach-god is god

atrocity-tainted love

project pitchfork-timekiller

diorama-advance

sisters of mercy-alice

clan of xymox-stranger(reedit)

cassandra complex-one millionth happy customer

red lorry yelow lorry-talk about weather

siouixsie and the banshees-christine

christian death-figurative theatre

cure-primary

athemay-eternal torment

diorama-device

blutengel-mistress of the club

in strict confidence-closing eye

tristesse de la lune-queen of the damned

wumpscut-wreth of barbs

diary of dreams-never freeze

bauhaus-shes in parties

wolfsheim-heroin she said(ernst horn remix)

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...