Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Gavra fala ti,playlist je bolji nego ikoji nas! primjecujem kronican nedostatak mansona,hima,rammsteina,69eyes,laibacha,type o negative i ostalo sto se kod nas ne prestaje vrtiti zadnjih preko 5 godina laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

@ michelle - ispricavam se, moji upadci su bili upuceni vise lestateu ali ne da mi se suzdrzavati se od istih, ionako malo ljudi u zadnje vrijeme pise na ovom topicu a ne vidim da si i ti ista drugo napisala osim ovog komentara. probat cu ubuduce apstinirati od onog sto sam radila prosle veceri ali dosadno mi je pa nista ne obecajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gavra fala ti,playlist je bolji nego ikoji nas! primjecujem kronican nedostatak mansona,hima,rammsteina,69eyes,laibacha,type o negative i ostalo sto se kod nas ne prestaje vrtiti zadnjih preko 5 godina laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Sto rece lestate: "gomila nemachkog underground dance-a"

Jebes ti to... pukeface.gif

To sto si nabrojala u principu je i ono sto jedino valja na "Ghotic" najtovima, plus jos par metal grupa koje pogadjaju istu interesnu populaciju i gomila industriala koja se kod nas iz nekog cudnog razloga poprilicno ignorise (i pritom mislim na industrial za koji su ljudi chuli - tipa NIN, Rob Zombie, KMFDM, Ministry, Skinny Puppy...)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mor+icia, gde ces na mortiisa? kod nas ili kod vas? btw, tomi mi je poslao flyer, ali me nesto mrzi da picim do zagreba...

eh ovdje,nemam para za do vas iako bi rado.mortiis me ne zanima,idem na susperiu koja me takodjer ne zanima i koju nisam ni cula zbog decka i ekipe. bah,55kn,prezivjet cu icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto rece lestate: "gomila nemachkog underground dance-a"

Jebes ti to... pukeface.gif

To sto si nabrojala u principu je i ono sto jedino valja na "Ghotic" najtovima, plus jos par metal grupa koje pogadjaju istu interesnu populaciju i gomila industriala koja se kod nas iz nekog cudnog razloga poprilicno ignorise (i pritom mislim na industrial za koji su ljudi chuli - tipa NIN, Rob Zombie, KMFDM, Ministry, Skinny Puppy...)

ma ja ne slusam nista od toga ali ako idem van onda preferiram ili kao sto se pusta na slovenskim najtovima elektro (FLA,front242,yelworc,hocico,wumpscut,suicide commando,leatherstrip itditd) ili nekakav neofolk industrial night sto znam da je neostvarivo ili od komercijale bar da se pusta london after midnight,mozda clan of xymox,cinema strange,diary of dreams,sanguis et cinis,zeraphine itd) ok neke stvari sto tomi pusti tipa type o negative mogu proc ali svaki put bas iste stvari,frendica je cak skuzila da ima posebne cd-e tipa twilight vol.1 i vol.2 i svaki put se vrti bas sve isto,cesto zaboravi cak staviti i shuffle icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

 

u svakom slucaju tradicionalno na halloween idem kud puklo da puklo,vec cetvrtu godinu zaredom,halloween i tomijeve goruce tikve pod crvenim svijetlima ne propustam,prije 2g cak sam zatekla na placu vrijednog i marljivog covjeka kako s bivsom tegli kola puna tikava biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja ne slusam nista od toga ali ako idem van onda preferiram ili kao sto se pusta na slovenskim najtovima elektro (FLA,front242,yelworc,hocico,wumpscut,suicide commando,leatherstrip itditd) ili nekakav neofolk industrial night sto znam da je neostvarivo ili od komercijale bar da se pusta london after midnight,mozda clan of xymox,cinema strange,diary of dreams,sanguis et cinis,zeraphine itd) ok neke stvari sto tomi pusti tipa type o negative mogu proc ali svaki put bas iste stvari,frendica je cak skuzila da ima posebne cd-e tipa twilight vol.1 i vol.2 i svaki put se vrti bas sve isto,cesto zaboravi cak staviti i shuffle icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Hehehe, za tvoju komercijalu je u Beogradu culo 38 ljudi (i mislim da bih mogao da ih nabrojim) icon_smile.gif

 

Pazi, ni ja ne slusam pola onih stvari, ali kazem da je to ono uz sta se zabavljam na najtovima, makar pozerisuci i igrajuci jako glupo wallbash.gificon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je smisao ovog topica debilisanje o gothic/EBM i slicno nightovima ili utisci sa njih?

Ako vec toliko uzivate u I-HATE-EVERYTHING smarachinama tipa ovo je komerc ono je komerc, ja slusam ovo i jos samo 3 i po coveka pored mene i u tome je sadrzan ceo trip slusanja i uzivanja u muzici onda je mozda bolje da stavite ogledalo na monitor (mozda bolje kameru!) i onanisete na svoj lik i nastavite se osecati kao ultra-mega-neverovatno-neponovljivo jedinstveni i ko-zna-kojom-silom-postavljeni na to izabrano-i-cime-vec-zasluzeno mesto sebe samih i posmatrajte ljude koji zaista osecaju muziku i trip nightova...btw da li da odem na Akademiju ili u Mocvaru 31.10. dilema... kako god uz odmerenu dozu alkohola i par gotivnih ljudi ne moze mi biti smor... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bre, citajuci sa jos par ljudi postove stekao se utisak da ovde preovladava hatersko drustvo...to me podsetilo na nightove u Akademiji (pre 5-6 godina) gde je uvek postojala izvesna grupa takvih ljudi koja je svoj provod zasnivala u formiranju kruga u malom klubu i mrstenja na sve sto nije crno u njihovoj blizini...anyway bez uvrede... pivopije.gif

najjaci utisak sa nightova, uvek bile i ostace, fetish goth girloze...heh da ih je samo vise... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim te ne lupaj

Ne lupam, znam koliko je upucena nasa "gothic" populacija, a sad ti meni reci da li si ti za pocetak cula za clan of xymox, cinema strange i sanguis et cinis naprimer?

A sad mi reci koliko ljudi znas koji znaju za ove bendove (dakle samo culi za, ne da ih aktivno slusaju & gotive)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je smisao ovog topica debilisanje o gothic/EBM i slicno nightovima ili utisci sa njih?

Ako vec toliko uzivate u I-HATE-EVERYTHING smarachinama tipa ovo je komerc ono je komerc, ja slusam ovo i jos samo 3 i po coveka pored mene i u tome je sadrzan ceo trip slusanja i uzivanja u muzici onda je mozda bolje da stavite ogledalo na monitor (mozda bolje kameru!) i onanisete na svoj lik i nastavite se osecati kao ultra-mega-neverovatno-neponovljivo jedinstveni i ko-zna-kojom-silom-postavljeni na to izabrano-i-cime-vec-zasluzeno mesto sebe samih i posmatrajte ljude koji zaista osecaju muziku i trip nightova...btw da li da odem na Akademiju ili u Mocvaru 31.10. dilema... kako god uz odmerenu dozu alkohola i par gotivnih ljudi ne moze mi biti smor... pivopije.gif

E... Aj idi u kuhinju... Baci djubre... Radi nesto korisno nemoj meni da pametujes!

Nemas pojma, ko sam ja, ni o cemu pricam, pala tu s'Marsa i sa'ce mi drzi predavanje o izlascima i mrstenju... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...