Ravendark

Gorgoroth

2454 posts in this topic

probaj u Plastic Noise-u u Svetog Save. Inace, ja imam Under the Sign of Hell, Destroyer i Incipit Satan, odlicni albumi (sto se podrazumeva za Gorgoroth)

I ja ovde mogu da nadjem samo

Pentagram

Under the sign of hell

Destroyer

Incipit Satan

Nema Antichrist.Bedak.

Ovo im je valjda cela diskografija zar ne?

Ja imam album Destroyer i veoma je dobar ono sto mi se posebno svidja je ,,produkcija'' albuma koja je onako sto bi se reklo GARAZNA smile.gif.Sasvim solidno gledacu da nabavim josh neke albume.

probaj u Plastic Noise-u u Svetog Save. Inace, ja imam Under the Sign of Hell, Destroyer i Incipit Satan, odlicni albumi (sto se podrazumeva za Gorgoroth)

Probacu tamo,hvala

Uzeo sam Incipit Satan pre oko godinu dana, i moram priznati da sam vise ocekivao...valjda su im prethodni albumi bolji...ipak izdvojio bih pesmu A World to Win...savrseno.

Antichrist je album koji je ZAKON!!! To je meni njihov najbolji!!! Ja imam taj album orginal!!!! tongue.gif Ali sada mi stize Under the sign of hell original (a tu osobu koja mi donosi taj CD cu u najmanju ruku da ubijem tongue.gif :oops: laugh.gif ), koji mi je posle Antichrist najbolji njihov album!!! Takodje, na tom albumu mi se nalaze Krieg i Funeral procession koje su mi jedne od najboljih Black Metal pesama svih vremena!!!

ne mogu da se otrgnem utisku da Varg sa dugom kosom izgleda isto kao Hju Grant kad bi stavio periku smile.gif:mrgreen:smile.gif

U jebote,pazi stvarno 8O 8O 8O

ne mogu da se otrgnem utisku da Varg sa dugom kosom izgleda isto kao Hju Grant kad bi stavio periku smile.gif:mrgreen:smile.gif

Jebes mi sve, isto to sam pomislio pre jedno nedelju dana!!!!!!!

Inace, meni je omiljeni Pentagram, volim one bubnjeve koji zvuce kao busna kanta za djubre, i abnormalni vokal.... Ima neki shmek :mrgreen:

Da li neko zna nesto o side projektu Gaahl-a ,zvanog GAAHLSKAGG.Tu je jos i Mutt na bubnevima,sviraju neki raw old school black metal with some industrial tendencies(sta god to znacilo)???

Ma bre Incipit i Destroyer su zakon, mada ni Pentagram i Under nisu uopshte daleko iza. Ali 1. stvar na Destroyer-u - Destroyer je nikad jacha na gitarama!

Inache, Milane, pretpostavljam da ti Nika donosi Under...?

Incipit je dobar album , al meni su od njih zakon Under the sign of hell , a posebno Pentagram. Trenutno trazim taj nahvaljeni Antichrist , jel ga ime neko?

The complete track list for Twillight of the Idols:

1. Procreating Satan

2. Proclaiming Mercy (Damaging Instinct of Man)

3. Exit Through Carved Stones

4. Teethgrinding

5. Forces of Satan Storms

6. Blod Og Minne

7. Of Ice and Movement

8. Domine in tua Laetavitur Rex

user posted image

Gaahl - vocals

Infernus - guitars

King ovHell - bass

Kvitrafn - drums

ovo bi valjalo nabaviti... :twisted:

To mora da se nabavi!

"Destroyer" mi je njihov najbolji album, dok me "Incipit Satan" i nije odusevio osim pjesme "A World To Win".

Gorgoroth hm.....onako imam dosta pesama od njih, ma nishta posebno....

frankenchrist mici taj avatar!!!! biggrin.gif