Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

  • 1 month later...

evo ga moj komentar sa metalserbie icon_smile.gif

 

Elem,lepo bese.Kasnilo je u picku materinu,oko 2 sata,pa je glava pocela da me boli strasno.Izadjose May Result,posvetise svirku pokojnom Jonu,steta sto i nisu zvucali na tom nivou.MLogo im je bio los zvuk,ja jednu gitaru nisam uopste cuo,ali su svirali samo 4 pesme,pa 'ajde.U pauzi pustise Dissection - Night's Blood,Starless Aeon...PRODJE MENE MOMENTALNO GLAVA!Lepo me to dize za NMortum..Pre svirke se dozivao NMortum uz ojkanje one melodije iz Perun's Celestial Silver.Elem,njima bese dosta bolji zvuk,udarise za pocetak sa Crnim Gavranom,u prvim redovima gde sam ja bio,odma pakao(i tako i ostade do kraja),ali ja nisam nesto zeleo da ucestvujem,no sam bas lepo saslusao svirku i uzivao u mjuzi,uz koji sporadicni headbang.Usledi odmah zatim Weltanschauung,Hail to Heroes,Koljada,onda nova pesma Ukraina momci idu dalje u folk smeru,bas vesela pesmica,onda malo przenja uz In the Shadow of Wooden Churches,pa Forgotten ages of Victories i...kraj.Normalno,urlanje,i oni izlaze i tu nastade havarija uz Perunovo Nebesko Srebro.Zavrsi se to,oni odose,ljudi krenuse da izlaze,a mi u prvim redovima se ne damo,urlamo "We want more"!!!Izlazi gitarista i kaze da nema vise vremena,dodje i Knjaz(ne Milos,no Varggoth),tu se malo pozdravise sa nama i..kraj.Jedna lepe svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa manje vise si rekao ono sto sam ja hteo da kazem...bilo mi je drago da vidim May Result cak iako po nekima to nije bio njihov vrh...ali zato je Nokturnal sprzio...super svirka...mnogo mi se uz to svidja nova pesma "Ukraina"...overall bio bi mi utisak mnogo bolji da nije bilo onih 1 ipo - 2 sata kasnjenja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...