Jump to content

Nokturnal Mortum


Frankenchrist

Recommended Posts

the voice of steel ne da je najbolji NM album,nego je najbolje ostvarenje ikada u domenu pagan/folk black metala.za klasu su iznad bilo kog drugog benda ovog zanra.

 

Istina, ali uzmi da su albumi koje sam prije spomenuo dosta žešći i brži tako da iako su uvek imali folklornih elemenata, na spomenutim albumima je to zasenjeno agresivnim tempom, dok je kod ovoga atmosfera življa i isprepletena svakojakim ambijentalnim elementima. Ukratko, ne mogu da uspoređujem ovaj album sa nekim starijim, jednostavno on je priča za sebe. A to da je najbolje folk/pagan ostvarenje, slažem se, isplatilo se čekati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican ovaj novi album!! Slazem se sa Feniksom da natera Rakica da ih opet dovede, pa da i ja odem ovaj put na koncert. :razz:

 

Nisi bila prosli put? Stidi se :razz:

Propustila si odlicnu zabavu...

Ma moram otici kod Rakica, lepo se napijemo i ima odmah da ga ubedim :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bila prosli put? Stidi se :razz:

Propustila si odlicnu zabavu...

Ma moram otici kod Rakica, lepo se napijemo i ima odmah da ga ubedim :D

 

Pa eto, sramota me je da priznam, ali nisam. Stidim se. :redface::bigblue:

Ajde, trk kod Rakica na pijanku, pa sto pre da sredis nesto za koncert! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, ali uzmi da su albumi koje sam prije spomenuo dosta žešći i brži tako da iako su uvek imali folklornih elemenata, na spomenutim albumima je to zasenjeno agresivnim tempom, dok je kod ovoga atmosfera življa i isprepletena svakojakim ambijentalnim elementima. Ukratko, ne mogu da uspoređujem ovaj album sa nekim starijim, jednostavno on je priča za sebe. A to da je najbolje folk/pagan ostvarenje, slažem se, isplatilo se čekati.

 

najslicniji je prethodnom i tu poredjenje stoji.muzicki gledano je bolji,raznovrsniji,pesme su savrsenije,bolje ideje...a i ima i klasicnih black metal elemenata vise.

meni je svaki NM album savrsen, Nehrist :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najslicniji je prethodnom i tu poredjenje stoji.muzicki gledano je bolji,raznovrsniji,pesme su savrsenije,bolje ideje...a i ima i klasicnih black metal elemenata vise.

meni je svaki NM album savrsen, Nehrist :wub:

 

Naravno, slažem se, iako nisam očekivao da će usprkos napuštanju agresivnosti tamo negde oko The Taste of Victory to potrajati a kamoli da će da objave ovako odličan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...