Jump to content

LEGALIZACIJA PROSTITUCIJE (da ili ne)


solicitor

Recommended Posts

Sto se tiche toga da li je prostitucija zloupotreba zhena -- pa zhene su izmislile prostituciju!!!

 

Naravno postoji zloupotreba zhena u prostituciji, ali kod takvog zanimanja to me ne iznenadjuje...

 

Legalizacija bi sighurno smanjila zloupotrebu, jer legalizacija znaci i KONTROLA, a ne haos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne verujes,slazem se sa Robertom...Ko zna kakve cu vremenske nepogode izazvati... icon_smile.gif

 

U svakom slucaju,mislim da to nije zloupotreba zene.Zena sama odlucuje sta ce raditi,i ako je njen izbor prostitucija,i ako je spremna da sagleda moguce posledice i da se izbori sa komplikacijama (u vidu uzasnog makroa,recimo),gde je tu zloupotreba??

 

Ja sam u potpunosti za legalizaciju,zato sto prostitucija oduvek postoji i postojace,pa zar nije bolje da na neki nacin uspostave kontrolu legalizacijom,a i ne prave probleme ljudima koji su u toj industriji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sem prostitucije treba legalizovati i drogu jer sve bi to onda donosilo prihod od poreza drzavi icon_smile.gif,a sto vise prihoda od poreza bogatija drzava a tim i zadovoljni gradjani icon_biggrin.gif ,sem toga imali bi uvid u broj narkosa i prostitutki a i bila bi bolja medecinska zastita, a sto se tice prostitucije kao zanata pa poznato je da je to najstariji zanat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zene se bave prostitucijom zbog zarade...ali macroi uzimaju procenat... da li je to zloupotreba? Inace i ja sam za legalizaciju...ali pitanje je koliko je to moralno?

Ko bi od vas voleo da mu se riba ili sestra time bavi...ono ....legalno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao solicitor75:

Pa zene se bave prostitucijom zbog zarade...ali macroi uzimaju procenat... da li je to zloupotreba? Inace i ja sam za legalizaciju...ali pitanje je koliko je to moralno?

Ko bi od vas voleo da mu se riba ili sestra time bavi...ono ....legalno
icon_smile.gif

 

Po meni to jeste nemoralno, ali nisu moralne ni mnoge druge stvari, pa ih ljudi ipak rade (svidelo se to nama ili ne), a sto se tiche odnosa prema osobama koje to rade -- ako ih preziru, prezirace ih i dalje, ako ih vole, volece ih i dalje, bilo to legalno ili ne!

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao solicitor75:

Pa zene se bave prostitucijom zbog zarade...ali macroi uzimaju procenat... da li je to zloupotreba? Inace i ja sam za legalizaciju...ali pitanje je koliko je to moralno?

Ko bi od vas voleo da mu se riba ili sestra time bavi...ono ....legalno
icon_smile.gif

 

Da,"macori" mogu da zloupotrebe zenu u tom poslu,ali pomenula sam da ona ulazeci u prostituciju treba da bude svesna i mogucih "komplikacija".

 

Po meni prostitucija nije nemoralna - jednostavno uzimanje para kao i u mnogim drugim poslovima...

 

A nije moja stvar da li mi devojka icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ili sestra rade kao prostitutke...Njihov izbor,njihov zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto svi govorite o zenama?

Zar ne postoji muska prostitucija?

Legalizacija?..........kako bi odreagovali da u komsiluku imate lokal sa ovakvom namenom? Ne bi vam bilo sve jedno..........

(Lokal.............to i nije tako losa ideja! icon_wink.gif )

 

[ 05 Februar 2002: Poruku izmenio PanterA ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest mali zmaj

za legalizaciju, cisto zbog (medicinske) zastite tih osoba i njihovih musterija. (ne)moral i (zlo)upotreba su jako relativni pojmovi i o tome bi moglo da se prica i prica. mada, opet kazem, nisam bas kompetentan da pricam o tome jer ne obracam previse paznju na takve stvari. ukratko, ako pozelim neku uslugu tog tipa ili nesto slicno, necu se previse obazirati da li je to legalno ili ne. ima i vaznijih faktora od glupavih zemaljskih zakona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Legalizovati treba sve i svasta, kako rece Karlo, jos jedan od nacina punjenja kasice.

Zamislite ovo 'dobrotvorni prilog 'prodavacica ljubavi' penzionom fondu'. icon_biggrin.gif

Legalizacija = kontrola, tako bi bilo i manje zloupotrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

quote:

Prvi poslao PanterA:

A sto svi govorite o zenama?

Zar ne postoji muska prostitucija?

Legalizacija?..........kako bi odreagovali da u komsiluku imate lokal sa ovakvom namenom? Ne bi vam bilo sve jedno..........

(Lokal.............to i nije tako losa ideja!
icon_wink.gif
)

 

[ 05 Februar 2002: Poruku izmenio PanterA ]

Pa vec postoji u mom kraju samo se zove nocni klub i nikom ne smeta, vise smetaju kafane i restorani gde tresti narodna po celu noc i dan icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam za legalizaciju prostitucije a evio i zbog cega:

najveci broj prostitutki su kidnapovane devojke iz gruzije,tadzikistana...,prenose razne bolesti,vecina makroa su narko dileri a samim tim i prostitutke pa se moze omaci da se rodi dete zavisno od droge koje ili zavrsi u domu za nezbrinutu decu ili na ulici ili umre,.....

Po mojem misljenju prostituciju treba zabraniti a ne legalizovati,mnogi ce ostati bez posla ali ce isto tako biti manje zarazenih sidom.

Legalizacija prostitucije i droge vodi sigurnom propadanju covecanstva.

E to je moje misljenje mozda malo staromodno ali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...