Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Ah pusti Letecu dusu... On tako voli. Prvo mu se svideo album, pa me je nalozio na njega, a sad ga je valjda previse puta slusao, pa mu je dojadio. Jel tako, ljubavi, jel tako? :)

 

U svakom slucaju, da li ce ti se neki album svideti, vise zavisi od tvog trenutnog raspolozenja i od 'potreba'. Mozda se meni ne bi svideo album pre pola godine, a sada mi je fantastican... Kao sto mi se svidja Son of the staves, a pre nekog vremena bih se verovatno ispovracala naistu. Sve je to sticaj okolnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko upućeniji u priču oko kompletne verzije novog albuma? Tj, ova koju sam ja pribavio, a koja bi navodno trebala da je kompletna se opet ne slaže u potpunosti sa minutažom na sajtu Theriona... Adulruna Rediviva je po tome kraća za čitav minut, a i ima još 2-3 pesme koje su kraće 10-ak sekundi...

 

Da li neko kojim slučajem već ima original, ili zna nekog ko ima, i može da postuje ovde dužine pesama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ova o kojoj pričam je kao retail... na njoj je Adulruna Rediviva kraća minut...

 

Inače, kući imam dial up pa nema šanse da izvodim te egzibicije, na faxu sam skinuo 3 različite "retail" i kod svih je isto... Recimo Son Of The Staves Of Time je duža na promou nego na retailu... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ova o kojoj pričam je kao retail... na njoj je Adulruna Rediviva kraća minut...

 

Inače, kući imam dial up pa nema šanse da izvodim te egzibicije, na faxu sam skinuo 3 različite "retail" i kod svih je isto... Recimo Son Of The Staves Of Time je duža na promou nego na retailu... :confused:

Ima samo 1 "retail" verzija. Koja se pojavila pre 2 dana, a album je valjda izasao, tako da taj "retail" sto se pojavio je prava verzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas najzad saslusah gothic kabbalah...iako vise volim stari therion, sa vise horova i manje prog-a, moram priznati da je album odlican...u rangu mi je sa lemuriom...tesko je izdvojiti najbolje pesme...recimo gothic kabbalah, wisdom and the cage i path to arcady su odlicne, T.O.F. je najbolja heavy stvar sa albuma, a adulruna rediviva je mozda najbolja pesma, najvise me podseca na "onaj" therion...e,da,vise volim sopran nego ovaj clean zenski vokal...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...