Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

:D Pa, ne znam da li bi pobedila. Možda ukoliko Željko ne bi učestvovao. :lol: A ako su već Nightwish probali da se plasiraju, Secret Garden uspeli [al' ne znam šta uradiše], Lordi pobedili...

Ma, razočarao bih se :mrtav: . Inače, u kom kontekstu postavi pitanje za 'Son Of The Staves Of Time'? Hoću reći, da li ti se sviđa ili ne? Ne znam koliki je kompliment za neku pesmu da bi mogla pobediti na Evroviziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D Pa, ne znam da li bi pobedila. Možda ukoliko Željko ne bi učestvovao. :lol: A ako su već Nightwish probali da se plasiraju, Secret Garden uspeli [al' ne znam šta uradiše], Lordi pobedili...

Ma, razočarao bih se :mrtav: . Inače, u kom kontekstu postavi pitanje za 'Son Of The Staves Of Time'? Hoću reći, da li ti se sviđa ili ne? Ne znam koliki je kompliment za neku pesmu da bi mogla pobediti na Evroviziji.

 

 

pesma mi je kich najgori :mrtav: (ne cela ali refren sa onom melodiom u pozadini...bas za evroviziju )...

to je jedina pesma koju izbacujem kad slusam album.

 

 

p.s. znaci uzas pesma sto se mene tice :udri: ... ali moze mu se... radi covek sta mu se hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala...kasnije cu...inace odslusao sam par pesama sa novog i deluje mi OK...ali radije bih slusao ceo kad izadje...ne volim ta seckanja...

 

Takodje...

 

Šta bi na kraju sa datumom zvaničnog izlaska albuma?

Na metal-archives je jedno vreme stajao neki datum iz sredine januara kao datum izlaska za Evropu, a 5. februar za Ameriku, sada stoji jedan jedini datum - 6. februar! :confused:

 

Ako do tada ne bude full verzije, definitivno će nam ova okrnjena služiti za pripreme za koncert!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck yeah,evo i ja da se pridruzim hvalospevima - fantastican album!

Extra mi je leglo sto su batalili malo simfo fore i ujednostavili - sta je moglo posle Sirius B/Lemuria da se kaze vise na tu temu?

Ne znam da li tripujem,ali feel albuma mi vuce na Theli.Jos neko se slaze?

I vokali su super,instrumenti...ma ne mogu vise da kenjam,ovo ce se slusati godinama.10/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Gothic Kabbalah" je savrsen album! Therion je dobio neku novu, posebnu dimezniju. Nikad manje nisu imali Sympho elemenata, a nikad vise Heavy-a, Power-a. Vokali su sjajni, produkcija isto takva. Cak u pjesmi "TOF - The Trinity" u momentu kao da sam cuo onaj galopirajuci ritam svojstven Iced Earth-u :muzicar: Cisto sumnjam da ce se album dopasti fanovima ranijih radova, jer su se od takvog zvuka udaljili, a vi ljubimci melodicnih pravaca koje sam vec pomenuo, hrabro u nabavku ovog izdanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jednog hvalospeva :rockdevil:

Novi album je nesto najbolje sto je izaslo u poslednjih 7-8 godina...

 

 

uf ala si se ukakio :mrtav: ...

 

 

sto ga vise slusam(tako da sam prestao) sve mi je jeftiniji... ima 2-3 bas dobre 2 ocajne pesme, a ostale su prosek.

 

p.s. nadam se da ce na koncertu malo novih stvari da sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...