Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Uhhh...ne znam shta da kazem...oba albuma su odlichna...jednostavno po prvi put od Theriona ne postoji niti jedna pesma na ova dva albuma koja smara...F E N O M E N A L N O !!!

Kako su uspeo da nabavis alume?

 

Btw, Therion je vec kontaktiran od strane organizatora i planira se da dodju kod nas kad budu dolazili do Zagreba. Naravno, jos nista nije potvrdjeno i ne zna se kad ce to biti mada ima sanse da bude vec tokom leta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NecroGrim, bolje bi ti bilo da je to proverena informacija, u suprotnom... icon_smile.gif

salamala, nego, ko je taj organizator (ako je to uopste poznato), i odakle ti te informacije??

Licno poznajem tog organizatora (nije bitno kako se zove), veoma je odlucan da dovede Therion. Dakle, to su veoma tacne informacije, pregovori su u toku, ostaje da sacekamo i vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tesko! malo verovatno, jer je njima vazan broj prodatih original primeraka, a svi znamo kakvo je stanje sto se tice toga kod nas!

nego sta bi za ova dva albuma? ima li neko da ih je preslusao i da nam malo detaljnije docara, jesu li odlutali u neki pravac ili ostali...?

Mislis na Lemuriu i Sirius B? Ja imam neko promo izdanje sa pomesanim pesmama sa oba diska i po meni nikakav pomak. Ispod neko gitarsko krljanje kao heavy osamdesetih a vokali u Therion stilu. e sad, mozda medju ostatkom pesama koje nisu na ovom disku i neki biser koji donosi nesto novo ali ja ti o tome ne mogu nista reci jer nisam cuo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije tacno ovo za originale, mogu se dovesti u apsolutno bilo koju zemlju sposobnoscu organizatora

To za originale je tacno. Nije presudno ali je veoma bitno. Therion se verovatno ni ne pitaju gde ce svirati vec o tome brine menadzer, a menadzeri nisu idealisti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je da menadzeri nisu idealisti i naravno da je tacno da oni odredjuju gde ce bend koji zastupaju da svira, medjutim pouzdano znam da, kada su Therion u pitanju, finalnu listu gde ce svirati tokom turneja odredjuje Chris by himself, a uglavnom se rukovodi prodajom originala. Da stvar bude jos gora~ covek zna du su ovde izuzetno popularni. Sa druge strane, zna da nasi organizatori tesko mogu da im izadju u susret sa silnim zahtevima [koji su malo iznad 'uobicajenih'].

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion u BG je vec 100x prezvakana tema.U svakom slucaju malo vjerovatno.Jest da imam njihova dva originala ali to ce malo sta promjeniti icon_mrgreen.gif

Mislim da ce jedan album muzicki biti cisti nastavak Secret Of The Runes a drugi cisto eksperimentisanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skino sam taj promo od 13 pesama. Nije nastavak Runesa bas. Ima elemanaata svega sto je Therion radio u zadnjih nekoliko godina...ima svega pomalo od thelia do secretsa, Cinjenica da nije smisljena topla voda, da nema nekih posebnih hitova kao sto je rekao Gwydion, ali ovo je muzika jako prijatna za slusanje. Mislim da je u kompletu gitraskiji od Secretsa...mada se meni i on svideo. Sve u svemu mislim da je ovo skroz dobro izdanje.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

cudo da se nisam dosad javio na ovaj topic.

 

Therion = turbofolk

 

 

govno.

 

 

 

poz

vala bas!

 

jbt, kakvo je sranje ovaj novi... operisan od kreativnosti.

 

nikad vise o njima ovde.

 

bojkot!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...