Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Moze se diskutovati o tome koliko je album dobar, naravno. Ima albuma Theriona koji se meni ne svidjaju. Na primer Crowning Of Atlantis i Deggial, ali nikad ne bih mogao da kazem da je takav bend govno. Muzicki su svi albumi jako kvalitetni, kao i produkcijski. Meshavina stilova je po meni sasvim OK stvar i doprinosi kvalitu benda i kompleksnosti zvuka. Ako neko vise voli Bad Religion ili Sex Pistols, ne moze reci da je Therion govno....jednostavno se kaze da mu se ne svidja. Ne mozemo svi da slusamo isto. Ja recimo prog metal ne mogu da slusam jer mi je dosadan al nikad necu reci da ti ljudi ne znaju da sviraju...zato mislim da postoje adekvatnije reci za kvalitetne bendove nego sto je rec GOVNO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vovin i Theli su remek djela

 

Lepaca K. je blizu ali je nesto falilo valjda iskustvo

 

Deggial,Secret Of The Runes,Ho drakon Ho Megas i Aarab zaraq... su dobri albumi

 

Of Darkness i Beyond sanctorum su prosjek ali samo zato sto mi se ne svidja stil

 

Nova dva jos nisam slusao.Ali vjerujem da ce biti bar u rangu ovih dobrih a i ako ne budu,nista,slusacu stare.jednostavno.Zasluzili su malo vise respekta,to sigurno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neces se razocarati sigurno. Albumi su sasvim dobri. Nisu u rangu remek dela ali su skroz u Therion fazonu i ako ti se svidja taj fazon svirke neces biti razocaran. Jedina zamerka je sto je ovako nesto vec vidjeno...ako je neko ocekivao malo inovacija i sl ... onda se sigurno razocarao. Meni je bolja 1 odlicna kopija nego 5 losih originala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao je novi Therion i danas sam i Sirijus i Lemuriju snimio Lestateu. Ako dobije diskove pre nego sto ode u ZG da znate da ce on to u BGD imati mozda vec sutra, a po svemu sudeci najkasnije u petak. Dakle Lestate za Gothic i Love metal, nadam se, postaje zesci Baja u BGD a trgovci tipa Surovi i sl evotigana.gif

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ukupno, Therion je jedna od najboljih grupa koje sam ikada imala prilike da cujem!

 

Ne posedujem sve albume, ali od ovoga sto imam mogu da kazem da su THELI i VOVIN definitivno ZAKON!!! icon_rockdevil.gif

Tu su negde i svi ostali, otprilike, mada mi se na pocetku nisu toliko svidjali, nije bilo dovoljno melodije....

 

Novi album nabaviti sto pre....

Share this post


Link to post
Share on other sites

i? sta bi na kraju? dolazi li therion?

Therion najverovatnije dolazi. Pregovori su stigli skoro do kraja i treba jos samo da se potvrdi. Ako budu dolazili, bice to 9. novembra i jedino sto moze da sjebe celu stvar su pare, posto Therion trazi 6000 evra. Ali najverovatnije ce se sve srediti. A sa njima na turneji su jos Finntroll i Tristania, tako da bi i oni svirali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion najverovatnije dolazi. Pregovori su stigli skoro do kraja i treba jos samo da se potvrdi. Ako budu dolazili, bice to 9. novembra i jedino sto moze da sjebe celu stvar su pare, posto Therion trazi 6000 evra. Ali najverovatnije ce se sve srediti. A sa njima na turneji su jos Finntroll i Tristania, tako da bi i oni svirali.

pa ako trze 6000e onda super. mislim da to ne bi trebalo da bude problem, jos plus bi dosli ljudi da gledaju tristaniu i finntroll... ma secer!

ako je ovo istina..... QL.

pokusaj da update-ujes ovu informaciju sto cesce!

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...