Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Posle puta u Berlin sam shvatila zasto im je uslov za svirku samo 200 ljudi, tamo skoro niko zivi nije cuo za njih, da ne govorim u prodavnicama. Obisla sam 6 prodavnica, mislivsi "a cim kazem therion, znace ko su i imace celu diskografiju". Ali ne. Do you have Therion CDs? -What?- Therion. -Whaaat? "Tirion, Therion, Nuclear Blast band. "I don't understand, please write it down.... Oh, Therion! Is that a heavy metal band or something? -YES!- Hmm, we don't have it.

 

icon_mrtav.gif

 

Nasla sam Deluxe izdanje, jos nisam imala srca da preslusam jer se plasim da ce biti sranje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zemlje gde je najveca beda i gde je piraterija najrazvijenija daju najbolje fanove. Ovde svalki klinac moze da cuje za male pare bilo koji bend. Svaki klinja je cuo za najanonimniji ceski black metal bend, a kamo li za neke jace bendove. Na Vaderu u BGD je pola sale znalo sve textove napamet, a nema 6 ljudi koji imaju original dikove. Pogledaj samo live snimke Theriona ili Dimmu Borgira na evropskim festivalima ... ljudi stoje i gledaju ko da se daje Crvenkapa a ne da sviraju svetske metal velicine ...

 

Inace ... albume sam vec komentarisao, pa necu ponovo ... generalno, Therion mi je poslednjih 5 godina najomiljeniji bend ....

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle puta u Berlin sam shvatila zasto im je uslov za svirku samo 200 ljudi, tamo skoro niko zivi nije cuo za njih, da ne govorim u prodavnicama. Obisla sam 6 prodavnica, mislivsi "a cim kazem therion, znace ko su i imace celu diskografiju". Ali ne. Do you have Therion CDs? -What?- Therion. -Whaaat? "Tirion, Therion, Nuclear Blast band. "I don't understand, please write it down.... Oh, Therion! Is that a heavy metal band or something? -YES!- Hmm, we don't have it.

 

icon_mrtav.gif

 

Nasla sam Deluxe izdanje, jos nisam imala srca da preslusam jer se plasim da ce biti sranje....

Chudno. U Bechu su imali sve zhivo od Therona i to jako povoljno. tamo sam kupila Live In Midgard, koji je sranje, ali Bozhe moj, Therion je to...

 

Inache, novi album mi se ne svidja. Meni je Vovin i dalje savrshenstvo, kao i SoR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...