Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

oh, odlični! volim i njihovu ranu death fazu, ma sve!

od albuma nemam favorita jer su mi svi odlični......možda mi jedino Vovin malo iskače od ostalih, ali to je moj osobni ukus.

naravski, bila sam i na koncertu u Ljubljani i moram reći da su i live jednako upečatljivi kao i na albumima icon_arrow.gif posebna pohvala zboru na trudu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh, odlični! volim i njihovu ranu death fazu, ma sve!

od albuma nemam favorita jer su mi svi odlični......možda mi jedino Vovin malo iskače od ostalih, ali to je moj osobni ukus.

naravski, bila sam i na koncertu u Ljubljani i moram reći da su i live jednako upečatljivi kao i na albumima icon_arrow.gif posebna pohvala zboru na trudu!

Vovin je jako dobar izbor...

 

icon_rockdevil.gif

 

Long live THERION!!! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni tri omiljena

 

Theli

Vovin

Secret of The Runes

 

 

... to je konstanta icon_smile.gif Meni je period od Vovina do Secret of The Runes malo dosadnjikav, ali Secret i Lemuria/Sirius B su do jaja ponovo. MAlo su bili preterali jedno vreem sa izbacivanjem albuma pa se po meni to odrazilo na kvalitet i zanimljivost pesama, a mozda su malo previse obradjivali i stavljali te pesme na izdanja .. aarab zaraq je kao neki medjualbum pun obrada i remixa, visions of atlantis takodje ,,,, deggial mozda previse klasike ... nije mi preterano dobro legao. Ipak, vazno je da Therion nije izgubio kreativnost, sto pokazuju poslednji albumi ... ostaju na vrhu najkvalitetnijih bendova danasnjice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion nastupaju 16.07. na 2. Metal festivalu u Zadru, uz Anthrax,Amon Amarth,Rage,Sepulturu i Lost Horizon.Svi ovi bandovi su sluzbeno potvrdjeni.

 

Takodjer je potvrdjen i koncert Theriona u Zagrebu 3.11.,a koliko mi je poznato dan nakon imaju koncert i u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion nastupaju 16.07. na 2. Metal festivalu u Zadru, uz Anthrax,Amon Amarth,Rage,Sepulturu i Lost Horizon.Svi ovi bandovi su sluzbeno potvrdjeni.

 

Takodjer je potvrdjen i koncert Theriona u Zagrebu 3.11.,a koliko mi je poznato dan nakon imaju koncert i u Beogradu.

Pajo, rechi ti se pozlatile icon_smile.gif Da vidim Therion live u svom gradu,pa posle stvarno mogu da okachim kopacke o klin mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Therion je navodno 5.11.2005. u SKUC-u u Zagrebu...i navodno vode sa sobom dio orkestra... icon_biggrin.gif

 

Ali josh nisam 100% siguran, no u ovo sam siguran:

 

DAJEM BUBREG ZA KARTU!!! I DVA AKO JE U PITANJU VIP ULAZNICA!!! BUBREZI NECE NUZNO BITI MOJI!!! mrred.gificon_biggrin.gif

 

DAJEM BUBREG ZA KARTU!!! I DVA AKO JE U PITANJU VIP ULAZNICA!!! BUBREZI NECE NUZNO BITI MOJI!!! mrred.gificon_biggrin.gif

 

DAJEM BUBREG ZA KARTU!!! I DVA AKO JE U PITANJU VIP ULAZNICA!!! BUBREZI NECE NUZNO BITI MOJI!!! mrred.gificon_biggrin.gif

 

DAJEM BUBREG ZA KARTU!!! I DVA AKO JE U PITANJU VIP ULAZNICA!!! BUBREZI NECE NUZNO BITI MOJI!!! mrred.gificon_biggrin.gif

 

DAJEM BUBREG ZA KARTU!!! I DVA AKO JE U PITANJU VIP ULAZNICA!!! BUBREZI NECE NUZNO BITI MOJI!!! mrred.gificon_biggrin.gif

 

Cheers! ; icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kao fan Theriona ipak moram reci da sam stekao utisak kako su Lemuria/Sirius B ipak kompilacija motiva od Thelija pa nadalje. Svaki album Theriona nosio je neku atmosferu. Neki su bili jachi, neki atmosfericniji, neki akusticniji ... dok su Lemuria/Sirius neki zbir svega sto s uu zadnjih 10ak godina svirali. To mi albume ne cini manje zanimljivim, naravno, samo sto mi stvarno nisu u muzickom smislu previse razliciti od prethodnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...