Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

Ma zajebavam se.

 

Dragon Rouge je tajnovit onoliko koliko i svaki drugi magijski red - postoje javne opste informacije i ostatak, prakticni, ritualni/magijski deo koji je rezervisan samo za clanove.

U pitanju je tipican left hand red i koliko znam, autor skoro svih Therion tekstova je Tomas Karslon, osnivac i vodja Dragon Rouge-a.

 

Mene vise interesuje za kad se ocekuje nesto novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajd i da su satnisti, ali jedino mi je malo smesno sve to.

 

Nisu satanisti, red pripada levoj stazi koja potice jos od stare indije, persije, egipta itd. a satanizam kao filozofija je samo produzetak te drevne tradicije i mnogo je vise od povrsne, moderne interpretacije koja se bazira na dualnosti dobra i zla, crnobelom svetu koji je mnogo vise od toga. Meni je to vise smesno.

 

 

Jbg, moraju klinci da se loze na nesto.

 

Pa da. Dragon Rouge je okultni red koji sam ja, kao neko ko ne pripada organizaciji, proucio onoliko koliko sam mogao, i mogu reci da je vise od grupe napaljenih klinaca. To sto jedan clan benda pripada nekom redu ne znaci da sam bend postoji samo zbog toga i igra na loptu ''klinci ce se paliti na nas zbog toga i mi cemo zgrnuti mnogo novca na to''.

Dragon Rouge kombinuje filozofiju i misticizam kabale, stare indije, hermetizma, egipta itd itd i celo ucenje predstavlja nastavak drevne tradicije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu satanisti, red pripada levoj stazi koja potice jos od stare indije, persije, egipta itd. a satanizam kao filozofija je samo produzetak te drevne tradicije i mnogo je vise od povrsne, moderne interpretacije koja se bazira na dualnosti dobra i zla, crnobelom svetu koji je mnogo vise od toga. Meni je to vise smesno.

 

 

 

 

Pa da. Dragon Rouge je okultni red koji sam ja, kao neko ko ne pripada organizaciji, proucio onoliko koliko sam mogao, i mogu reci da je vise od grupe napaljenih klinaca. To sto jedan clan benda pripada nekom redu ne znaci da sam bend postoji samo zbog toga i igra na loptu ''klinci ce se paliti na nas zbog toga i mi cemo zgrnuti mnogo novca na to''.

Dragon Rouge kombinuje filozofiju i misticizam kabale, stare indije, hermetizma, egipta itd itd i celo ucenje predstavlja nastavak drevne tradicije.

Ma daj... Sto ne mogu da budu pagani kao svi normalni ljudi? Kakve staze? Levo i desno? Sta ja cu righ path healer a oni black magick dps? Mislis da bi iko normalan verovao u to? Pa nije nista bolje od onih sto citaju horoskop i zovu vidovitu zorku. A velika su mi nacija indijanci, a i ti jevreji... Ali ipak se mnogo klinaca lozi na to, hteli oni ili ne.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...