Jump to content

Therion


Kakashi

Recommended Posts

E ovako, mogu reci da mi je drago sto se osisao, jer mu je kosa tolko bila propala i izgledao je nekako kao da ima tumor...i bas mi je bio jadan, ovako izgleda svezije i mladje, super mu je!

A opet, mozda mi je i krivo jer prva asocijacija na Therion mi je Kristofer i duga plava kosa....al ok, btw, sad lici na fudbalera :D

I opet novi Therion izgled, super, bas mi se uklapaju u sliku ovi novi clanovi, bili oni session ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slushah pre circa mesec dana. and more, "Live Gothic, a sada ga konachno i odgledah. Pa, definitivno jedan od boljih divx/dvd 'cerata koje sam imao priliku da pushtam na kompa : ) :da: Mnogo kul kadrova ima (npr. Snimak iznad bubnjeva kad Snowy peva iz one knjige, kraj na "Grand Finale" kad pevachi stoje sa zastavama, etc.). U dosta trenutaka me je podsetilo na divno Thelievsko druzenje od zimus... Samo shto tad ne dobih Levena :( O kako volim ovog choveka! Jedan od najboljih metal vokala danashnjice. He'll sing almost anything you throw at him..josh samo ga neki thrash nisam chuo da peva..chini mi se? :D Sa druge strane, svaka chast i Snowyu, though zna povremeno da zairitira sa onim "podvriscima"..ali prejak frontmen! Nadam se da ce barem on ostati od ove raspale bande...

Vr' koncertchina, Therion je jedan od najvr' live bendova. Ma vr'! :)

I da..ultramomenat 'certa, bubnjar na "Thor"u, kako sam zabagovao kad krenuo da peva! :) Bravo kralju :rockdevil:

 

Srecno Kristoferu u nadoknadjivanju ove ekipe.

 

PS. I da, onu plavushu moze da otera slobodno, ima ogavnu facu, ali ona crna kustrava rumena must stay!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVD je zaista odlican...perfektan.

Mnogo mi je drago sto smo imali priliku da ih vidimo u ovoj postavi i u Beogradu,u februaru.Po meni najbolja postava Theriona ikad,a i najbolji show.

Btw. ovaj DVD je cist dokaz koliko je bio bolji februarski koncert od decembarskog.Mats Levin i Katarina Lilja su mnogo nedostajali na posljednjem koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVD je zaista odlican...perfektan.

Mnogo mi je drago sto smo imali priliku da ih vidimo u ovoj postavi i u Beogradu,u februaru.Po meni najbolja postava Theriona ikad,a i najbolji show.

Btw. ovaj DVD je cist dokaz koliko je bio bolji februarski koncert od decembarskog.Mats Levin i Katarina Lilja su mnogo nedostajali na posljednjem koncertu.

I meni je februarski bio dosta bolji :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...